[1.7.2] Lorecraft 2 - The Legend of Talos (Yakında)

Sunucu açıldı diyelim;

• Gelirim, bal gibi de oynarım.

Kullanılan: 162 66.9%
  • Bilemedim, biraz daha bilgi ver, anlamadım.

Kullanılan: 34 14.0%
  • Açıkça söyleyeyim beğenmedim, gelmem.

Kullanılan: 46 19.0%

• Kullanılan toplam oy
    242

Osndbk41

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
İsim: Oğuzhan (Nick : xMaxiOguz [Gerekirse RPG İcin Degistiririm.])
Skype: oguzhan.celilogullari (Mail : [email protected] [Mümkünse Buradan Ulaş :)])
Ne olmak istiyorsun: Cüce

Ozan0197reiz

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
İsim : ozan
Ne olmak istiyorsun : cüce (kardeş benim oyun içindeki ismim ozan)

Aegron

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
İlk olarak şunu söylemeliyim ki; Sunucu tam bir rp imkanı sağlamıyor, Baktığıma göre çoğunluk ile MmoRpg diye hitap edilen Sistemler yüklenmiş; Fakat son günlerde MmoRpg'nin bile düzgünü bulunmuyor. Neyse, fazla uzatmadan Düşüncelerime geçiyorum;

-Harita gayet güzel, sizler tarafından yapılmamış olsa bile Güzel roller'in döneceğini umuyorum. Ayrıca Harita'nın uzaktan yakından Middle Erth ile alakası yok. Üstat J.R.R Tolkien'in yazdığı evrenin dışına çıkılmış ki Bu hoş bir şey değil. Amma velakin, Yapıların güzelliğinin, Bu olayı örtbas edeceğini düşünüyorum.

-Sistemlere pek lafım yok, Genellikle Skill gibi MmoRpg İthaflarına yönelmişsiniz. Bu işlerden hiç anlamam; Fakat bazı Yetenekler'in Rol ortamını bozacağını düşünüyorum. Ayrıca Büyücü/Maiar Irkı'nın sadece belirli kişilere verilmesi gerektiğini savunuyorum.

-Sunucunun bir MmoRpg olduğu faktörünü hesaba katarsak eğer, Bir süre sonra Roller'in rayından kopacağını düşünüyorum. Bu olayı birçok sunucuda yaşadım. Böyle bir olayın olmaması için gerekli önlemleri almanızı öneririm.

-Son olarak ise, Sunucunun Neden Middle Earth başlığı altında açıldığına bir anlam veremedim. Üstat J.R.R Tolkien'in Yarattığı büyük evren ile sunucunuzun pek alakası yok. Bu beni biraz üzdü; Fakat ileride Tam Bir Middle Earth Dünyasına dönüşeceğinizi umuyorum.

*RolePlay ortamında çok yüksek beklentisi olmayan kişiler için MiddleEarth Arkadaşın sunucusunu öneriyorum.

Umut_Yazar

Marangoz
En iyi cevaplar
0
İlk olarak şunu söylemeliyim ki; Sunucu tam bir rp imkanı sağlamıyor, Baktığıma göre çoğunluk ile MmoRpg diye hitap edilen Sistemler yüklenmiş; Fakat son günlerde MmoRpg'nin bile düzgünü bulunmuyor. Neyse, fazla uzatmadan Düşüncelerime geçiyorum;

-Harita gayet güzel, sizler tarafından yapılmamış olsa bile Güzel roller'in döneceğini umuyorum. Ayrıca Harita'nın uzaktan yakından Middle Erth ile alakası yok. Üstat J.R.R Tolkien'in yazdığı evrenin dışına çıkılmış ki Bu hoş bir şey değil. Amma velakin, Yapıların güzelliğinin, Bu olayı örtbas edeceğini düşünüyorum.

-Sistemlere pek lafım yok, Genellikle Skill gibi MmoRpg İthaflarına yönelmişsiniz. Bu işlerden hiç anlamam; Fakat bazı Yetenekler'in Rol ortamını bozacağını düşünüyorum. Ayrıca Büyücü/Maiar Irkı'nın sadece belirli kişilere verilmesi gerektiğini savunuyorum.

-Sunucunun bir MmoRpg olduğu faktörünü hesaba katarsak eğer, Bir süre sonra Roller'in rayından kopacağını düşünüyorum. Bu olayı birçok sunucuda yaşadım. Böyle bir olayın olmaması için gerekli önlemleri almanızı öneririm.

-Son olarak ise, Sunucunun Neden Middle Earth başlığı altında açıldığına bir anlam veremedim. Üstat J.R.R Tolkien'in Yarattığı büyük evren ile sunucunuzun pek alakası yok. Bu beni biraz üzdü; Fakat ileride Tam Bir Middle Earth Dünyasına dönüşeceğinizi umuyorum.

*RolePlay ortamında çok yüksek beklentisi olmayan kişiler için MiddleEarth Arkadaşın sunucusunu öneriyorum.
Yorumların için teşekkürler.
-Herkes öyle sanıyor fakat sunucunun Yüzüklerin Efendisi ile ilişkisi çok azdır. İsimler size tanıdık geliyor, ben Tolkien'ın esinlendiği şeyden esinlendim isimleri koyarken. O yüzden herkes Lord of the Rings fan çalışması sanıyor sunucuyu, değildir.

-Role Play'i neden sunucuya ekledim, çünkü her türden azar azar koymaya, hepsini yaşatmaya çalıştım. Eğer elit bir oyuncu kitlesi oyuna girerse -ki öyle düşünüyorum, başvuruların 5te 1 ini ancak kabul ediyorum- Role Play'inde, Many Man Online'ında, Survival'ında son düzeyde kullanılacağını düşünüyorum. Zaten sistemlerin çoğu Role Play üzerinde kuruludur. Role Play hiç yapmadan oynarsın fakat bi süre sonra dilenciye dönersin. Mutlaka rol yapıp iş istemeli, ticaret yapmalı, yaşamalısın.

berkecan238

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar oyunda başvurum kabul edildi kendime kardeş ariyorum Elf olacak kız kardeş olursa daha iyi olur Saerias ismini aldım ben kardeşiminki Saeros olmalı adminden izin almış bulunuyorum

Umut_Yazar

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar oyunda başvurum kabul edildi kendime kardeş ariyorum Elf olacak kız kardeş olursa daha iyi olur Saerias ismini aldım ben kardeşiminki Saeros olmalı adminden izin almış bulunuyorum
Kardeşin erkek olmalı. Saeros ismi erkek elf ismidir.[DOUBLEPOST=1390040978,1389969845][/DOUBLEPOST]up

BARIS95

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Chat sistemi hakkındaki bilgiler güncellenmiştir.
Açılış saati ve sürüm bilgisi eklenmiştir.

Sasuke Uchiha

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Bu serverin dengede duracağına eminim çünkü bu server RPG olduğu için . RPG seviliyor ama adam akıllı açan yok bu server adam akıllı açtı diye düşünüyorum