[1.7.2] Lorecraft 2 - The Legend of Talos (Yakında)

Sunucu açıldı diyelim;

• Gelirim, bal gibi de oynarım.

Kullanılan: 162 66.9%
  • Bilemedim, biraz daha bilgi ver, anlamadım.

Kullanılan: 34 14.0%
  • Açıkça söyleyeyim beğenmedim, gelmem.

Kullanılan: 46 19.0%

• Kullanılan toplam oy
    242

Umut_Yazar

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Sunucu acemi oldugu zaten yazdiklarindan belli oluyor. Pluginerin javadan anlamadigini zaten yazdiginiz skiller gösteriyor. Heroes plugini indirip direk plugins atip warrior dwarf falan yazmissiniz :D. Güldürmeyin herkesi yanina çekme skili calismiyor yazmissiniz aslinda isaretleme yapmadan isinliyamazsin. Ne plugin hakkinda bilgin var nede java biliyorsunuz. Sunucudan fazla bir şey beklemeyiniz. Backstab skiline bile bind yapmaya calisiyorlar. Bu arada 50 lvle kadar skill eklicem demistin dimi. Sen onu yap ben ******* edicem. şu an kendi skillimi kodluyorum
Arkadaşım ben ne zaman acemi değilim, bu işleri çok iyi biliyorum dedim? Ne zaman pluginler konusunda expert üm, kendi skillimi kendim yazarım dedim. Kendi egonu tatmin etmek için gelmiş konuşuyorsun. Olmayan şeyi kötülemeye, olmayanı savunmaya çalışıyorsun. Kendi işine bak. Her konuya girip saçma sapan yorumlar yapma.
Edit: O yanına çekme skilli dediğini de ben kaldırdım. Zaten Mark-Recall aynı işlevi görüyor. Kötüleyecek yer bulamadın hemen oraya saldır.

Son düzenleme:

QuestCraftTR

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Arkadaşım ben ne zaman acemi değilim, bu işleri çok iyi biliyorum dedim? Ne zaman pluginler konusunda expert üm, kendi skillimi kendim yazarım dedim. Kendi egonu tatmin etmek için gelmiş konuşuyorsun. Olmayan şeyi kötülemeye, olmayanı savunmaya çalışıyorsun. Kendi işine bak. Her konuya girip saçma sapan yorumlar yapma.
Edit: O yanına çekme skilli dediğini de ben kaldırdım. Zaten Mark-Recall aynı işlevi görüyor. Kötüleyecek yer bulamadın hemen oraya saldır.
1 Aydir sunucu acilisini erteliyorsun bunu yapan kişilerin %99u sunucuyu açmadi. 5 kere sunucuyu erteliyen biri olarak bana bunlarimi soyluyorsun. Bu arada o dedigin çekme skili ayni görevi görmüyor tum grubu çekiyor. (1 aydir açilmadigi icin konu kapanmasi lazim)

Umut_Yazar

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Sunucu 26 ocak tarihinde açılacak. Normalde 1 hafta önce açılmalıydı fakat betada sorunlar çıktı. Açılmazsa istediğini söyle, daha da kirletme konuyu.[DOUBLEPOST=1390410555,1390333185][/DOUBLEPOST]Sunucuda son ayarlar yapılıyor. Söz vermeyeyim, yarın açabilirim. Konuyu takip edin.

superchargedcreeper

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Yeah.İnşallah sonu diğerleri gibi olmaz :D Güzel bir şey bekliyorum.[DOUBLEPOST=1390502689,1390501996][/DOUBLEPOST]Tatille birlikte bıkana kadar oynayacağız :)

Umut_Yazar

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Sunucu yarın 15:00 civarı açılacak. Net bilgiyi yarın vericem.[DOUBLEPOST=1390564592,1390529464][/DOUBLEPOST]Sunucu 15:00 da açılacaktır.

Abdulaziz41

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
umut bn giremedin white list dio sen eklemedin mi bizi nickim Hreidmar