[1.7.x - 1.8.x] / RANKUP - BOSS - KAFA DÜŞÜRMELİ +40 ONLİNE / IP <-> SAO.Nitrado.Net

Soprano

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
2 Kere yazmışım kb

Son düzenleme:

BaranArslanMRJ

100. Sipariş - 50+ Müşteri | www.kareblok.com
En iyi cevaplar
0
Kalitede ne kalite türkiyede en kaliteli bulduğum faction server. :)

xUfuky

Hayat Çok Sıkıcı.
En iyi cevaplar
0
Rank Üzerine Faction Demişsinde Lapis var :(

memokra

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ben Ban Yedim Servere Girdim Direk Ban Attılar Nick: Bobunco

FurkanYLMZ

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sao Rezalet Sunucumda Reklam !

************* Bu kadarı Olmaz
Sunucumda ASSCI Karekterle Reklam :D
Kıskandınız Demi Lan Gene Suncuum Size *******di
:qweqweqw
Kardeşim yaşın kaç anlamıyorum ?
İlk önce kendiniz reklam atıyorsunuz sonra adamlarımız reklam atınca reklam attımı oluyor ? Anlamıyorum. Kıskanmak değil kıskanan sizsiniz. İlk reklamı biz atmıyoruz :D hadi kg

notaldo

If you want this, dream it!
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Kardeşim yaşın kaç anlamıyorum ?
İlk önce kendiniz reklam atıyorsunuz sonra adamlarımız reklam atınca reklam attımı oluyor ? Anlamıyorum. Kıskanmak değil kıskanan sizsiniz. İlk reklamı biz atmıyoruz :D hadi kg

Onlar reklam attı diye sizin de atmanıza gerek yok sen atmadıysan bile atan adam büyük ihtimalle reklamcınız onu once yetkisini al tekrar yaparsa banla bence bu konuda doğru olanı odur. Ben şahsen hep öyle yaptım... Sana da öneririm başkasının serverine reklam atıyorsan anla ki o serveri büyük görüyor ve onların emeklerine tecavüz ediyorsundur.(Bu ilk reklam atan servere idi :D size değil @FurkanYLMZ )

Bu şekikde başka serverlerden adam toplayarak bir yere varılmaz bu arada Iyi Forumlar Iyi Oyunlar Hayırlı Bayramlar CÜMLETEN :D

Violis

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Onlar reklam attı diye sizin de atmanıza gerek yok sen atmadıysan bile atan adam büyük ihtimalle reklamcınız onu once yetkisini al tekrar yaparsa banla bence bu konuda doğru olanı odur. Ben şahsen hep öyle yaptım... Sana da öneririm başkasının serverine reklam atıyorsan anla ki o serveri büyük görüyor ve onların emeklerine tecavüz ediyorsundur.(Bu ilk reklam atan servere idi :D size değil @FurkanYLMZ )

Bu şekikde başka serverlerden adam toplayarak bir yere varılmaz bu arada Iyi Forumlar Iyi Oyunlar Hayırlı Bayramlar CÜMLETEN :D
Adam Cevabı Vermiş Dicek Lafım Yok :D
Zaten Anca Sunucumda Reklamla Serverini Doldurusun.

Sunucunda Reklamıma Dair SS Varmı Yok ?

FurkanYLMZ

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0

Kardeşim sunucularındaki paket bile bana ait ne emeğinden bahsediyorsun ?

notaldo

If you want this, dream it!
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Paket sana ait ama ne olursa olsun kısas a kısas yapılmamalı benim serverimde de çok reklam yapıyorlar ama ben kesinlikle ne oyuncularıma ne de herhangi bir yetkiliye gidip sizde bizimkini yapın demiyorum hatta girip o servere kurucuları ile konuşuyorum onun için dedim ben sadece önerdim uygulamak sana kalmışç

FurkanYLMZ

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Paket sana ait ama ne olursa olsun kısas a kısas yapılmamalı benim serverimde de çok reklam yapıyorlar ama ben kesinlikle ne oyuncularıma ne de herhangi bir yetkiliye gidip sizde bizimkini yapın demiyorum hatta girip o servere kurucuları ile konuşuyorum onun için dedim ben sadece önerdim uygulamak sana kalmışç
Valla kardeşim kendileride biliyor paket bana ait adamlar gelmiş paket bize ait diyorlar varmı böyle yüzsüzlük yav ? onların yaptıkları ney biliyormusun emek hırsızlığı paketim milletin eline geçti diye ben paketimi paylaşmaya ve sunucumu kapatmaya karar verdim. MineTurk den bahsediyorum.

BaranArslanMRJ

100. Sipariş - 50+ Müşteri | www.kareblok.com
En iyi cevaplar
0

Sunucunda Reklamıma Dair SS Varmı Yok ?

Ayıp be furkan.