| 1.8 | HamSurvival.Nitrado.Net | KAPANDI! |

Server 1.8 Sürümüne Yükseltilsin Mi?

• Evet 1.8 Olması Güzel Olur!

Kullanılan: 7 87.5%
  • Hayır Bence 1.7 / 1.8 Gayet Güzel!

Kullanılan: 1 12.5%

• Kullanılan toplam oy
    8

OFFICIALKellog

Marangoz
Özel Üye
En iyi cevaplar
0
Açıkçası sunucunu beğenmedim.
Sunucunuzda kayda değer farklı bir olay yok.
Konu tasarımı geliştirilmeli.
Başarılar...
Tesekkur ederim fakat burda kimsede bulunmayan spawner sistemi var ve suvivalada uygun bir sistem genede gorusunuz icin cok tesekkur ederim mesela kayda deger farkli bi olay ne istersiniz ?

Taglar düzenleniyor.

Yeni gelenler 30 dakika pvp korumasinda olacaktir!

Ali_TR

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Tesekkur ederim fakat burda kimsede bulunmayan spawner sistemi var ve suvivalada uygun bir sistem genede gorusunuz icin cok tesekkur ederim mesela kayda deger farkli bi olay ne istersiniz ?

Taglar düzenleniyor.

Yeni gelenler 30 dakika pvp korumasinda olacaktir!
Spawner'ı parayla satma yöntemi kimsede bulunmayan bir sistem mi ? Doğal yöntemle (ipeksi dokunuşla alınması) her zaman daha iyidir diyorsunuz ki *** ile bulurlar. Onun da koruması mevcut zor bir şey değil engellemek.

OFFICIALKellog

Marangoz
Özel Üye
En iyi cevaplar
0
Spawner'ı parayla satma yöntemi kimsede bulunmayan bir sistem mi ? Doğal yöntemle (ipeksi dokunuşla alınması) her zaman daha iyidir diyorsunuz ki *** ile bulurlar. Onun da koruması mevcut zor bir şey değil engellemek.
Haklısınız suan yok kimsede evet.Chestesp ile bulacaklar o nasıl olacak? Neyse teşekkür ederim genede yorumunuz için eleştirmeniz güzel olmus :)

Emristy

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
1.7 kalın tavsıyemdır. musait olunca skype - dranklorge1 eklermisiniz ?

reklam konunuzu duzenlemenız lazım.

Breakthrough

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Diğer sunucular çakma minecraft sunucusuda mı siz resmi sunucusunuz?
Saçmalık.

OFFICIALKellog

Marangoz
Özel Üye
En iyi cevaplar
0
Diğer sunucular çakma minecraft sunucusuda mı siz resmi sunucusunuz?
Saçmalık.
Onu niye kafana taktın ben öylesine yazdım ne gerek vardı böyle bir mesaja , öyle bir şey demiyorum kesinlikle genede teşekkür ederim :)

Arena degistirildi

End ve nether yenilendi!

+++

Yenilikler Geliyor!

Xeronas

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sunucuda diğer Survival (Hayatta Kalma) sunuculardan açıkcası hiçbir fark göremedim, mimari ve plugin açıdan hazır plugin alıp editlenmiş gibi gözüküyor ya da içine bir kaç tane daha plugin katıp bazılarını çıkartmak'da olabilir.Yetkili açısından ilgi,sadakat,güven gibi şeyler ile farkımızı koyuyoruz derseniz diğer %80 survival sunucusuda böyle diyip 1 hafta sonra kapanmışlardı, aynısını sizde yapıcaksanız milletin emekleriyle oynayıp sonradan sırf 5 kişi geliyor diye kapamazsanız sevinirim.5 Kişi olsun ama iyi kişi olsun diyelim.

OFFICIALKellog

Marangoz
Özel Üye
En iyi cevaplar
0
Sunucuda diğer Survival (Hayatta Kalma) sunuculardan açıkcası hiçbir fark göremedim, mimari ve plugin açıdan hazır plugin alıp editlenmiş gibi gözüküyor ya da içine bir kaç tane daha plugin katıp bazılarını çıkartmak'da olabilir.Yetkili açısından ilgi,sadakat,güven gibi şeyler ile farkımızı koyuyoruz derseniz diğer %80 survival sunucusuda böyle diyip 1 hafta sonra kapanmışlardı, aynısını sizde yapıcaksanız milletin emekleriyle oynayıp sonradan sırf 5 kişi geliyor diye kapamazsanız sevinirim.5 Kişi olsun ama iyi kişi olsun diyelim.
1.Plugin paketi nitradonun lovegame survival plugin paketidir onu kendi ellerimle editledim ve hicbir map calinti degil kendi ellerimle yaptim.
2.Diger survival sunucularla niye karistirdin dostum gecen sene 8 ay acik kaldi bu hamsurvival ve tekrar geri actim niye on yargili dusunuyorsun ki.Oyuncularla ilgilenmeyi severim arada giremedigim zaman oluyor fakat girince tum sorunlar cozume kavusuyor.
3.Kimsenin emegi ile de oynanmaz dert etme onu sunucuda kac saat oynadiniz?

Yeni ayarlar yapiliyor scoreboard yenilendi yepyeni yardimci bilgi menusu eklendi.

Guncel

Meslekler güncelleniyor

Meslekler düzenlendi /hamsurvival koduyla bakilabilir.

ServetPro

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Konu güzeleştirilmeli başarılar.

Absolatte

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bir Hayatta Kalma sunucusunda zaten Anti X-Rây yoksa o sunucu Hayatta Kalma sunucusu değildir.
Bir Hayatta Kalma sunucusunda yetkililerin ilgisinden fazla EMEK ön planda olmalıdır.

uogrc12

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Emek verilmemiş gibi lakin başarılı proje.