[ 1.8 ] Sweet Network | Türkiye'nin Modern Hayat Simulasyon - Rol Sunucusu | v1.0 %99 |

SweetNetwork

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Çöpcüye Acayip Nerf Attım herkes Ayrılabilir meslekten :p Kazanma Durumları 1 - 2 - 5 TL :p
Edit = Bot Koruması İçin Neleri Önerirsiniz . Bot Atıyorlar Sunucu Çöküyor Yaw :/

Slayer03

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
SweetNetwork Kardeş Sw bu aralar Rol Yapılmıyor Sanki Biraz Amacindan Döndü Katılanlar Varmı ? herkes Mesleğinde 1. olmak İçin yırtınıyor Oysa İşini yapması yeterli .Bir Tavsiye veriyorum . Bana göre Bir Meslek Ekleyin O meslekde Sivil Olsun Sadece Eve gitsin gezz sin sivil yerine Emektar da olabilir. Bu Meslek Bence Dengeleri Koruyabilir.

xyzhide

Marangoz
En iyi cevaplar
0
ASTRONOT İSTERİZ !!!!11!!!BİR1!!!!! :sinirli:[DOUBLEPOST=1436532077,1436531957][/DOUBLEPOST]Sunucuya ev alma eklensin hem eyşalarımızı koyucak bir yerimiz de olur

Slower1903

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Hala meslek ayrılma hatalı sadece oyunda geçirilen 1 saat mi sayılıyor oyunda olmayan 1 saat sayılmıyor galiba daha dün gece 12 de ayrılmıştım meslekten daha demin girdim 1 saat diyor hala.

xyzhide

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ben eşyalarımı ve rütbelerimi başka bir çara aktarmak istiyorum yapabilirmiyim bunu ? lütfen yardım :(

Kugleefey

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
ÖNERİ
Trenle başka tropik tatil adalarına patayla seyahat edilebilir
Lunapark eklenebilir jeton satın alınır korku tüneli galan olur
Avci yada kaşif olabilir.Bi tane büyük otman yapılır içine vahşi hayvanlar yada nadir bitkiler bulunur vs vs

Slower1903

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
ÖNERİ
Trenle başka tropik tatil adalarına patayla seyahat edilebilir
Lunapark eklenebilir jeton satın alınır korku tüneli galan olur
Avci yada kaşif olabilir.Bi tane büyük otman yapılır içine vahşi hayvanlar yada nadir bitkiler bulunur vs vs
Aynen güzel fikirler olursa güzel olur.

Kugleefey

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0

EminNG isimli şahısla orta hız araba takası yapıyoduk.O baya dil dökünce ilk ben attım.Attığım an da alıp oyundan çıktı.
Dolandırıldım =(

batuhan5101

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Çöpcüye Acayip Nerf Attım herkes Ayrılabilir meslekten :p Kazanma Durumları 1 - 2 - 5 TL :p
Edit = Bot Koruması İçin Neleri Önerirsiniz . Bot Atıyorlar Sunucu Çöküyor Yaw :/
Pislikleri,role uymayanları,küfürcüleri başka bir nickle gelip bi incele Yani Ege_can nickiyle gelme değiştir öyle gel bi bak küfür'ü non-rp'yi bırak artık aafedersin gaylık işine başladılar.şu an server pislik kaynıyo ... Ve benim atm hack ve mc soyulmuyo ...normal hırsızlık oluyo bide tabanca alamıyoz ama şu gaylık işine son ver gelde...

ShadoWSlayeR

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Pislikleri,role uymayanları,küfürcüleri başka bir nickle gelip bi incele Yani Ege_can nickiyle gelme değiştir öyle gel bi bak küfür'ü non-rp'yi bırak artık aafedersin gaylık işine başladılar.şu an server pislik kaynıyo ... Ve benim atm hack ve mc soyulmuyo ...normal hırsızlık oluyo bide tabanca alamıyoz ama şu gaylık işine son ver gelde...
Gaylık derken?İşsizlik olsun diye biyerlere çekilip duvarla yada koltuklarla fanteziye girdiğim oluyoda gaylık? :/

xyzhide

Marangoz
En iyi cevaplar
0
SUNUCUDA ROLEPLAY ORTAMI SAĞLANMALI RP FALAN KALMADI SUNUCUDA !!! :sinirli::sinirli:

RookieJB

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Serverde Copculuk Nasil yapacaz nasıl toplucaz ? nereye dokeez biraz yardımcı olun be