[ 1.8 ] Sweet Network | Türkiye'nin Modern Hayat Simulasyon - Rol Sunucusu | v1.0 %99 |

Slayer03

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Sw Ye girilmiyo Nick Muho03[DOUBLEPOST=1436792561,1436792491][/DOUBLEPOST]Sw de Çöpcu oldum Bug var Meslekten ayrılamıyom bugun varsa düzelte basıyom olmuyo lan

Shellbuy

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Admin bi bakrmsn proxy dedi geri acılmıyo nedenn[DOUBLEPOST=1436794480,1436793870][/DOUBLEPOST]proxy verdi acılmıyo[DOUBLEPOST=1436795867][/DOUBLEPOST]
Sw Ye girilmiyo Nick Muho03[DOUBLEPOST=1436792561,1436792491][/DOUBLEPOST]Sw de Çöpcu oldum Bug var Meslekten ayrılamıyom bugun varsa düzelte basıyom olmuyo lan
kardeş bendede de acılmıyo sw

xyzhide

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Servere gerçekçilik eklensin polisler sol tık yapıyo yakalıyo hapise gerçek hayatta hırsıza kelepçeyle vurunca hapise mi ışınlanıyo ? Geliştirilmeli

Xeguwes

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Server çok iyi ama bence konuştuğumuz zaman kafamızda bir boloncuk içinde yazdığımız yazı çıksa.Dahada iyi olabilir ve roleplay dahada gelişir.Telefon sistemi getiririp insanların belli bi alanda konuşabileceği yerler olsa.Şöyle diyeyim insanların duyma alanı sınırı olsa 10 blocktan sonrasını duyamasa.Telefondan haberleşme olsa kaliteli telefonlar kalitesiz telefonlar filan bunlarıda katarsan Roleplay seviyesi daha yükselir.Meslekleri geliştirceğinden dolayı laf etmiyorum.Server güzelmiş emeğe saygı.

SweetNetwork

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Server çok iyi ama bence konuştuğumuz zaman kafamızda bir boloncuk içinde yazdığımız yazı çıksa.Dahada iyi olabilir ve roleplay dahada gelişir.Telefon sistemi getiririp insanların belli bi alanda konuşabileceği yerler olsa.Şöyle diyeyim insanların duyma alanı sınırı olsa 10 blocktan sonrasını duyamasa.Telefondan haberleşme olsa kaliteli telefonlar kalitesiz telefonlar filan bunlarıda katarsan Roleplay seviyesi daha yükselir.Meslekleri geliştirceğinden dolayı laf etmiyorum.Server güzelmiş emeğe saygı.
Bunu Düşünüyordum zaten Telefonu özel mesaj olarak ayarlayacağım bu ise her mesaj başı kontör isteyecek .. bimden kontör yükleyebileceksiniz :I

Xeguwes

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Bi sorunum varda skypeden arkadaşlık isteği yolladım.İsmim Berk Kaya profil resmim Türk Bayrağı.Kabul ederseniz bişe sorcam önemli.

Goktug14

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Server çöktü,girilmiyor.Lan meslek geldimi diye bakcaktım Astronotu gözlüyordum :(

kunduzistila

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Öncelikle merhaba sunucunuzda oynayan biri olarak ben bir polisim serseriler varmıdır diye eroin tarlasına gidiyorum adamı görünce sökül eroinleri dedim adam bana eroinlerini göstererek uza felan dedi ekmesini beklerkende git yoksa admine şikayet ederim felan diyor. sonra sabah bir polis o 2 adamı yakaladı sadece 1 kişiye focuslanıyorsunuz diye admine sölerim dedi . biri apartmanda suç işlerken buldum adamı yakalayınca suöç işler işlemez yakalamayın felan diyo
ya bu adamlar nasıl rpg oynuyorsa anlamıyorum

!!NOT: Admin mümkünse birinin elinde hazır eroin veya eroin görünce yani eline alınca 5 dk aranıyor olsun adamlar eroin dikiyor bizi izliyor sonra anca onları sökerken yakalayabiliyoruz ve adamları artık yakalayınca eroinlerini kaybetsinler çok saçma kim yakalanınca hala eroinleri yanında olurki

Denizay22

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Servere benim hesabımla üye olunmuş(premiumum). Yardımcı olabilir misin?

ayberk03

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
serverinizi beğendim çok güzel bi server açmışsınız.Bazılarının aksine ben serverde rol yapanlarla sıklıkla karşılaşıyorum ancak server 32 kişi olduğu için çoğunlukla dolu oluyor ve birçok oyuncu lobide başkasının çıkmasını bekliyor.Serverin kapasitesini yükseltirseniz oyuncular lobide beklememiş olur onun dışında iyi bi server beğendim.

Slayer03

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Öncelikle merhaba sunucunuzda oynayan biri olarak ben bir polisim serseriler varmıdır diye eroin tarlasına gidiyorum adamı görünce sökül eroinleri dedim adam bana eroinlerini göstererek uza felan dedi ekmesini beklerkende git yoksa admine şikayet ederim felan diyor. sonra sabah bir polis o 2 adamı yakaladı sadece 1 kişiye focuslanıyorsunuz diye admine sölerim dedi . biri apartmanda suç işlerken buldum adamı yakalayınca suöç işler işlemez yakalamayın felan diyo

!!NOT: Admin mümkünse birinin elinde hazır eroin veya eroin görünce yani eline alınca 5 dk aranıyor olsun adamlar eroin dikiyor bizi izliyor sonra anca onları sökerken yakalayabiliyoruz ve adamları artık yakalayınca eroinlerini kaybetsinler çok saçma kim yakalanınca hala eroinleri yanında olurki
Helal diyeceklerimin aynısını demişsiniz.
:D

SweetNetwork

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0

Eroinler silinirse şikayet edebilirler direk tarlaya atlayıp adamları tutukluyorsunuz sonuçta ..
admine söylerim diyenleri önemsemeyin sadece işinizi yapın .. mümkünse adamla role bir bağ kurun . siz beyfendi sakın kıpırdamayın yoksa ateş açarım gibi bir cümle kullanırsanız onlar buna kesinlikle rol gereği karşılık verecektir .
Servere benim hesabımla üye olunmuş(premiumum). Yardımcı olabilir misin?
Yardımcı olayım .. özelden bana ulaşın .
serverinizi beğendim çok güzel bi server açmışsınız.Bazılarının aksine ben serverde rol yapanlarla sıklıkla karşılaşıyorum ancak server 32 kişi olduğu için çoğunlukla dolu oluyor ve birçok oyuncu lobide başkasının çıkmasını bekliyor.Serverin kapasitesini yükseltirseniz oyuncular lobide beklememiş olur onun dışında iyi bi server beğendim.
kişi sayısı yakında arttırılacaktır . yorumunuz için de ayrı teşekkür ederim.
Ya bu maymuncuk ne ise yariyor :D
demir kapıya maymuncuk ile sağ tıkla evi soyuyorsun .