[ 1.8 ] Sweet Network | Türkiye'nin Modern Hayat Simulasyon - Rol Sunucusu | v1.0 %99 |

KİNGMAN

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Merhaba bens erverinizde bir oyuncuyum gerçekten güzel ancak biz serseriler olarak Eroinlerimizi satarken sıkıntı yaşıyoruz hem teker teker satmak çok uzun sürüyor ve spam yapıyorsunuz diye server mute atıyor hemde polisler gelip önünde duruyorlar ve onlara istemeden dokunuyoruz böylece bizi hemen hapse atıyorlar.Bazı polisler servere yeni katılanlara 'bana bi vursana' diyip hemen hapse atıyorlar serveri iyileştirmenizi ve oyuncu kapasitenizi arttırmanızı öneriyorum. :D

kenan10

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Merhaba bens erverinizde bir oyuncuyum gerçekten güzel ancak biz serseriler olarak Eroinlerimizi satarken sıkıntı yaşıyoruz hem teker teker satmak çok uzun sürüyor ve spam yapıyorsunuz diye server mute atıyor hemde polisler gelip önünde duruyorlar ve onlara istemeden dokunuyoruz böylece bizi hemen hapse atıyorlar.Bazı polisler servere yeni katılanlara 'bana bi vursana' diyip hemen hapse atıyorlar serveri iyileştirmenizi ve oyuncu kapasitenizi arttırmanızı öneriyorum. :D
adam hakli birde soygun falan yapinca para daha fazla gelirse guzel olur misal makine falan bilgisayar calalim[DOUBLEPOST=1436969454,1436968065][/DOUBLEPOST]Yesil kutular nerde
< Çöpcüler >

Çöpcüler Yeşil Kutulara Sağ Tıklayarak Şanslarına Gelen İtemlerle Geçinirler ..
Silah da Çıkabilir 1 TL De Çıkabilir ..[DOUBLEPOST=1436970393][/DOUBLEPOST]birde tabanca alamiyoruz hata var duzeltirmisiniz lutfen

KİNGMAN

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Evet bide eroin olayı gerçekten zorluyor yani teker teker ekiyoruz saniyesinde polisler basıyor.

Edit:İmla

Son düzenleme:

Slower1903

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ayrıca (Ege abi helal olsun sana bu kadar sorunun altından kalkabiliyon :D) şu servera girememe sıkıntısı artık canımı sıktı. Adama ben çıkıyom 2 dakkaya gelcem dedim çıktım şu an giremiyom :emin:

KİNGMAN

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ayrıca (Ege abi helal olsun sana bu kadar sorunun altından kalkabiliyon :D) şu servera girememe sıkıntısı artık canımı sıktı. Adama ben çıkıyom 2 dakkaya gelcem dedim çıktım şu an giremiyom :emin:

Bencede sürekli hata veriyor artık sıkıldık

Sent from my iPhone using Tapatalk

wasdefg

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bu kadar sıkıntının altından falan kalkamıyor.
bug dolu

wasdefg

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bugün 2 3 kez uzun sövmeli kavgalar oldu -_- Bir de serverda bi 5 6 kişiyle role play yapıyorduk konu çok sapıkça yerlere geldi :/
Hastanede doktor rolü yapıyorum adam sedyede yatıyor ben koltuktayım
Sonra içeri bunny yapan biri giriyor "Nabıonuz meke s**gişionuzmu" yazıyor bütün rolun içine ediyor
Server rol serveri falan değil önüne gelenin üstüne tıklama serveri

Slower1903

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Hastanede doktor rolü yapıyorum adam sedyede yatıyor ben koltuktayım
Sonra içeri bunny yapan biri giriyor "Nabıonuz meke s**gişionuzmu" yazıyor bütün rolun içine ediyor
Server rol serveri falan değil önüne gelenin üstüne tıklama serveri
Aynen. Bir kezde ben bir adamla rol yapıyorum böle evdeyiz falan adam yanlışlıkla vurdu biri geldi direk tutukladı. Hadi bir şey falan dese neyse. Tüm rp nin içine etti.Bu arada senin nick neydi ?