[ 1.8 ] Sweet Network | Türkiye'nin Modern Hayat Simulasyon - Rol Sunucusu | v1.0 %99 |

ReadyToCry

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Mirac madem Kendinin Haklı Olduğunu Düşünüyon Neden Yalan Söyledin? Ege istifa etti falan dedin ya

utkutekten123

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
13 yaşında olduğumu nerden biliyorsunda bu kadar konuşabiliyorsun... yaşım 16 evlenseydim şimdi senin yaşında 2 tane *****im vardı. ismindende belli oluyor *****sin...
arkamda olduğun için teşekürler sunucu açmayı düşünmüyorum yani zaten survival sunucum var
"Türkiyede bu tür sunucuları sweet network çıkardı lütfen hakkını yemeyin özenmişsiniz kardeşim. Zaten o sunucu açılınca siz 0 oyuncu çekeceksiniz bence emin olun."Başka bir serverin konusunda bunu yazıyosun aradan 17 saat geçiyor ve serveri kötülüyorsun zaten daha %30 yapılmıştı sadece 2 tane skript vardı diyosun------ Ceza almamak için silindi.

Son düzenleme:

Leondras

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
o sunucunun geçmişini bilmeden yorum yapmışdım sende biraz zeki olsaydın diğer sayfaya bakıp özür mesajımı görürdün. Adamlığıma laf edeceğine kızlığını koru canım benim...

Kendisi bana hamaçhiden yazdıki kapatıcam sunucu istifa ettim dedi o yüzden o an dedim sonra kararlarını değiştirdi ve bana ağır küfürler ederek hamaçhiden çıkardı beni

ss görelim yavrum :)

ComputrixPvP

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar bende başlamamaya karar verdim iyi eğlenceler size açılırsa..

UniverseHD

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
MiracGulsoy adlı şahıstan söylediği yalanların gerçek olduğuna dair ss gelecek olsa çoktan gelirdi.. Bu saatten sonra ss atarsa inanmamanızı öneririm.