[ 1.8 ] Sweet Network | Türkiye'nin Modern Hayat Simulasyon - Rol Sunucusu | v1.0 %99 |

Mustafafa1907s

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ciddi misin ?

Her zaman böyle ertelendi 10 gündür erteleniyor server temelli mi silindi ne oldu bu kadar sorun çıktı. (Bunu yazdığım için gelen geçenin çıkışacağını biliyorum)

Bu kanal kimin o zaman Ege ?
Şimdi bak kardeşim 1 Ege yarın yada bugün kesi naçıcak o serveri 2 o videoyu ege çekmedi . Belliki sen eski değilsin . Eskiden server hub idi orada factionda vardı bu nedenle o faction gösterilmiş. Rekalmı yapılmış

DoktorBey

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Anlamadığım bir şey var şimdi sınav olacak ta bunlar şıklı mı olacak klasik mi olacak ne olucak onun hakkında bilgi verebilirseniz çok sevinirim. Ve açılmaz diyen arkadaşlar sabır ile bekleyin sadece Pazartesi yada salı açılacak dediler hadi gene açılmadı umudunuzu kesmeyin dayanın biraz! Kolay gelsin Ege

SweetNetwork

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Anlamadığım bir şey var şimdi sınav olacak ta bunlar şıklı mı olacak klasik mi olacak ne olucak onun hakkında bilgi verebilirseniz çok sevinirim. Ve açılmaz diyen arkadaşlar sabır ile bekleyin sadece Pazartesi yada salı açılacak dediler hadi gene açılmadı umudunuzu kesmeyin dayanın biraz! Kolay gelsin Ege
Şıklı olacaklar.

Ciddi misin ?

Her zaman böyle ertelendi 10 gündür erteleniyor server temelli mi silindi ne oldu bu kadar sorun çıktı. (Bunu yazdığım için gelen geçenin çıkışacağını biliyorum)

Bu kanal kimin o zaman Ege ?
Tarihe bak ,_, aradan ne kadar zaman geçti. Evet ayrıca o sunucu bu sunucunun hub olmadan önceki haliydi.

1 Video eklendi ana sayfaya bakınız ^.^

ReadyToCry

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Bizdemi komut yazcaz yoksa adama tıklayacakmıyız? halat ve cuval koymak için (vid Çok güzel olmuş)

P01sonArr0wz

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Şimdi adam kaçırma videosunu atmışsın iyi güzel de diyelim ki adamı kaçırdık.Adama ''Cebinde para var mı?'' dedik.Adam ''-'' yazarsa ama aslında parası varsa ne yapacağız,ya da parasının miktarını az söylerse,ya da parasını doğru söylese bile para vermezse.Parasını söylerken yalan söylerse admine söyle diyebilirsin diye şunu da ekliyorum:Adamın yalan söyleyip söylemediğini nereden anlayacağız?

UcanHiyarSC

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
rol yapmak zorundamıyız eğlence amaçlı mı ben yapıcam ama karşımdaki kaçırdığım adam yapmazsa kötü olabilir

SweetNetwork

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bizdemi komut yazcaz yoksa adama tıklayacakmıyız? halat ve cuval koymak için (vid Çok güzel olmuş)
Şimdi adam kaçırma videosunu atmışsın iyi güzel de diyelim ki adamı kaçırdık.Adama ''Cebinde para var mı?'' dedik.Adam ''-'' yazarsa ama aslında parası varsa ne yapacağız,ya da parasının miktarını az söylerse,ya da parasını doğru söylese bile para vermezse.Parasını söylerken yalan söylerse admine söyle diyebilirsin diye şunu da ekliyorum:Adamın yalan söyleyip söylemediğini nereden anlayacağız?
rol yapmak zorundamıyız eğlence amaçlı mı ben yapıcam ama karşımdaki kaçırdığım adam yapmazsa kötü olabilir
Şöyle bir durum var. Kaçırdığınız adamın üstündeki tüm parayı alabiliyorsunuz komut ile. Yani ben onu sadece rolsel olarak gösterdim.
Rol yapmayanın parasını alın gitsin. Rol yapıyorsa az alın.
Küçük bir hatırlatma olarak da, Üzerinizdeki parayı ATM ye yatırmazsanız nekadar var ise hepsini çalabilirler. Üzerinizde binlerce para bulundurmayın ATMye yatırın.

Shrike

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
mesleklere nasıl katılıcaz