[ 1.8 ] Sweet Network | Türkiye'nin Modern Hayat Simulasyon - Rol Sunucusu | v1.0 %99 |

ahmet93

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
hergün sunucuya bakiyorum açilmismi diye artik bekleye bekleye beni
m halim en azinda 2 resim yada vido filan ata biraz etim gelsin kurudum burda

ahmet93

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
genelde sunucular 2 yildir açik der ama sen için 2 yildir açilacak demek cok uydun cükü hicbir sunucuyu bukadar beklemedim tahminen 1 yildaha sürecek gibi ama sunucuya bu olmus dedirticenden eminim

CharacterKill

I love you 3000.
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Evet Sweet Halkı... 2 yıldır bu sunucunun açılmasını beklediğinizi biliyorum. (Egenin yakın dostuyum) Ama sunucu açıldıktan sonra ne olucak? Bir düşünün. İlk haftalar güzel güzel olur. Ama sonraki günler insanlar katliam time yapıcaklar belli bu. Swyi açma demiyorum. Ama açınca, böyle kurallara uymayanları banla gitsin. Alım falan yapma. Sen tek başına buralara kadar geldin. Gerekirse 10 yıl bekleyeceğiz biz. Seni ve Sweet Network ü seviyoruz Ege <3...

SweetNetwork

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Evet Sweet Halkı... 2 yıldır bu sunucunun açılmasını beklediğinizi biliyorum. (Egenin yakın dostuyum) Ama sunucu açıldıktan sonra ne olucak? Bir düşünün. İlk haftalar güzel güzel olur. Ama sonraki günler insanlar katliam time yapıcaklar belli bu. Swyi açma demiyorum. Ama açınca, böyle kurallara uymayanları banla gitsin. Alım falan yapma. Sen tek başına buralara kadar geldin. Gerekirse 10 yıl bekleyeceğiz biz. Seni ve Sweet Network ü seviyoruz Ege <3...
İnsanların rastgele birbirini öldürmesi için hiçbir sebep yok. Banlamaktan da korkumuz yok artık :)
Cezalarımız ağırdır bilginize.
Ayrıca uzun süredir yalnız değilim. Yanımda Serhat var. Kendisi yetkililerimin yöneticisidir..
Takibin için teşekkür ediyorum kısa zamanda buluşmak üzere..

Paralar Meslekler Sıfırlanacakmı?
Piyasa değişti o yüzden sıfırlamak durumunda kaldım.
DİKKAT HERKEZE UYARI!
- Her konuya girdiğiniz'de belli bir tarih var mı ?
- Ne zaman açılacak ?
- Ve buna benzer sorular sormayın artık. Bunu tek, Ege bilir. Ve her şey hazır, bugsuz bir şekilde olduğu zaman, Ege sunucuyu açacaktır. Emin olun !
( Ege'de beklemekden çok memun değil. )
herkes değil herkes. @adenzu54 (öldü) vasiyetidir. :)
Şu sunucu 1 ay içinde açılsın yemin ederim sevinçten konudaki herkesin profiline mesaj atıcam.

Risk budur.
Görünüşe göre risk almayı seviyorsun diyecektim sonra düşündüm ki bu akıllıca hazırlanmış bir plan! Hoş geldin.
ee nasıl gidiyor bayadır Uğramıyorum?
Yakında uğrarsın temelli :)
EdiLee , Jeff Hardy Döndü Bu Hala Açılmadı
Gün gelir devran döner saydığın isimler de döner , bir gün Sweet Network de döner, Belki de iskender...
Srveri yeni göreceğim
Açılışa bekliyoruz sizleri efendim. :)

Hocam bari bişeyler söyle devam ediyormusun etmiyormusun ilerlemeler falan :D her gün konuya girip bakmaktan helak oldum :D
Edilmez mi efendim. Beklemekten zarar gelmez. Ben aylarca tahlil sonuçlarını bekliyorum bir şey oluyor mu?
genelde sunucular 2 yildir açik der ama sen için 2 yildir açilacak demek cok uydun cükü hicbir sunucuyu bukadar beklemedim tahminen 1 yildaha sürecek gibi ama sunucuya bu olmus dedirticenden eminim
"Bu olmuş" cümlesinden emin olmanız bize güç verir. Beklediğin için teşekkürler, Açılışta görüşmek üzere ;=)
Reis bildirim bile gelmiyor
beklerken öldünüzmü ya :DD
evt
Türkiye uzaya çıktığı zaman açılır :D
Yoksa hiç açılmayacağımızı mı ima ediyorsun? ,_,

tunasofiyar

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Vay be konuda ilk mesaj attıgım zamana baktım da taa 2015 'e uzanıyor Masallah :)) Egecim beklemedeyiz biliyorsun :) -ßaskan

LeeSeen

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
İnsanların rastgele birbirini öldürmesi için hiçbir sebep yok. Banlamaktan da korkumuz yok artık :)
Cezalarımız ağırdır bilginize.
Ayrıca uzun süredir yalnız değilim. Yanımda Serhat var. Kendisi yetkililerimin yöneticisidir..
Takibin için teşekkür ediyorum kısa zamanda buluşmak üzere..

Piyasa değişti o yüzden sıfırlamak durumunda kaldım.

herkes değil herkes. @adenzu54 (öldü) vasiyetidir. :)

Görünüşe göre risk almayı seviyorsun diyecektim sonra düşündüm ki bu akıllıca hazırlanmış bir plan! Hoş geldin.

Yakında uğrarsın temelli :)

Gün gelir devran döner saydığın isimler de döner , bir gün Sweet Network de döner, Belki de iskender...

Açılışa bekliyoruz sizleri efendim. :)

Edilmez mi efendim. Beklemekten zarar gelmez. Ben aylarca tahlil sonuçlarını bekliyorum bir şey oluyor mu?

"Bu olmuş" cümlesinden emin olmanız bize güç verir. Beklediğin için teşekkürler, Açılışta görüşmek üzere ;=)

evt

Yoksa hiç açılmayacağımızı mı ima ediyorsun? ,_,
Eğer ki açılsaydı 1 Nisan şakası diyecektim. :)