[ 1.8 ] Sweet Network | Türkiye'nin Modern Hayat Simulasyon - Rol Sunucusu | v1.0 %99 |

SweetNetwork

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
abi ne zaman açılır yaaa
Bizi beklerken Undertale oynamaya devam et. ,_, Sonuçta farklı farklı sonları var..
forumdaki video eksiklerini tamamladıktan sonra mı açılıcak yoksa açıldıktan sonra mı tamamlanıcak videolar ?
Önce açılır ardından eksik videolar sunucu içerisindeki oyuncularında dahil olmasıyla tamamlanır diye planlıyorum..
Gene diyorum. +100 online olmazsa sokağa çıplak çıkıcam! Ege sen de gör artık bizi aç artık reiz <3. Bekleyin Sweet Network takipçileri.
İyi forumlar

Dışkı sesi falan varmı :D
Ikınma da var ,_,
bakım ne zaman bitecek?
"%99" ifadesine ne anlam yüklersen "bakım ne zaman bitecek" sorusunun cevabına da aynı anlamı yükle. O zaman varmak istediğin sonuca yani cevabına ulaşacaksın..

geçen sene 1 aylığına açmıştın çok güzeldi sopayla herkezin kafasına vurup sınırsız körlük eriyordum :D
Keşke bunu burada belirtmeseydin beta üzerinde yapılan yanlış davranışların kanıtları (ekran görüntüleri veya herhangi bir kanıt) hala geçerli yani ceza alacaksınız.. Evil laugh*

Allah rızası için serveri aç @SweetNetwork O eski tadı özledim :(

Nice Troll Hocam :D
SWEET ELLER
Anne eli değmiş gibi

Shrike

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Bizi beklerken Undertale oynamaya devam et. ,_, Sonuçta farklı farklı sonları var..

Önce açılır ardından eksik videolar sunucu içerisindeki oyuncularında dahil olmasıyla tamamlanır diye planlıyorum..

Ikınma da var ,_,

"%99" ifadesine ne anlam yüklersen "bakım ne zaman bitecek" sorusunun cevabına da aynı anlamı yükle. O zaman varmak istediğin sonuca yani cevabına ulaşacaksın..

Keşke bunu burada belirtmeseydin beta üzerinde yapılan yanlış davranışların kanıtları (ekran görüntüleri veya herhangi bir kanıt) hala geçerli yani ceza alacaksınız.. Evil laugh*

SWEET ELLER
Anne eli değmiş gibi
admin api ben polistim ahsteneye ak ke kırk yedi ile basanlara vurdum ben suçsuzum abe

tunasofiyar

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Şok şok şok “onlar öldü gitti” demeyiniz. Hayır, onlar yaşıyor, ama siz farkında değilsiniz. Siz öldü dersiniz Ege tokat atar gibi geri döner .dd

sans05

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ruh hali

Ikınma da var ,_,

SWEET ELLER
Anne eli değmiş gibi
Undertalenin tüm sonlarını bitirdim Soulles pasi 2 Genocide 5 Pasi 7 Neutral 2 oynayasım gelmiyo ._.

siradolf69

Sessizlik ve sükunet insanın en yakın dostudur.
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Arkadaşlar %99 olmuş demek ki 1-2 hafta içinde açılabilir. Açılınca gerçekten insanlar sırf sunucuya gırebilmek için özel üyelik alıcak tahmin edebiliyorum.

efe138

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ege sonuna kadar açılmasını 10 yıl sürse de bekleyeceğiz ama şuanda gidişata göre şu gün şunu yapsam diye aklında belirlediğin bir açılış tarihi var mı?

TüylüDinozor

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
1 aylık açıldığında ben de oynamıştım sınav yine eskisi gibi mi olcak yoksa değişecek mi? (değişirse değişmesi tabi ki de daha mantıklı)

ToprakAri

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ben bir aylık açıldığında doktordum ve acil doktoru olmama az kalmıştı tekrardan sınava tabi tutulacak mıyım ve sürekli artan serseri sorununu nasıl çözeceksiniz?