1.8.X | KralMC - HardcoreFactions | Lapissiz - En Sağlam AntiCheat | oyna.kralmc.com

erenduran16

Marangoz
En iyi cevaplar
0

Sunucu Adresi : oyna.kralmc.com
Sürüm : 1.8.X

HardcoreFactions Açıklama
İlk göz ağrımız, vazgeçilmezimiz. Temeli Birliğini kurup diğer birlikleri domine etmeye dayanır.
Bizce HardcoreFactions sadece arkadaşlık ortamı için bile oynanabilecek bir oyun modudur.
Sunucumuzda asla lapis ve warp yoktur para kasmak tarım ve madenciliğin temeline dayalıdır

*-Sunucu Özellikleri-*
4 GB RAM
Lokasyon : Türkiye
Kapasite : 75

*-Oyuncu Fikirleri-*
Sizden gelen öneriler bizim için değerli.
Yapılan her öneri dikkate alınıp sunucuya yansıtılıyor.
Sunucumuz istekleriniz ve önerileriniz doğrultusunda şekilleniyor.

Sunucuda çok güçlü bir hile koruması bulunmaktadır. Hilesiz ve Lagsız bir oyun ortamına davetlisiniz

Sunucumuzdaki Görseller

Son düzenleme:

UstaAhmetCengiz

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
sunucu fena değil ancak düzeltilmesi ve geliştirilmesi gereken birçok şey var gibi duruyor, Başarılar!

erenduran16

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Evet dostum, sunucu hardcore factions olduğu için warp olmaması doğal. Tek olarak spawn bulunmakta. Spawnda market zaten var ve arena ise yapım aşamasında yorumunuz için teşekkürler.

Son düzenleme:

erenduran16

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Evet. Spawn şu an için alıntı. Yeni spawn için builder aramaktayız. Yeni spawnımız yakında şuanki spawnın yerine geçirilecektir.

Güncel. Yeni Spawn Hazır. Kullanıma Açılmıştır. AntiHack Değiştirilmiştir.

YusufDC

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Sunucu Guzel En Azindan Lapis Yok Basarilar
10/9

Turk4life321

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sunucu Emek Verilmis bir sunucu ama acilen spawn degisilmeli yardim lazim olursa skype: destancraftdestek ekle yardımcı olurum iyi günler

YgtGamingTR

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
bana şunu söyle sunucuda rütbe ve hammadde varmı ? eğer yoksa oynayacağım arkadaşlarla takılacak sade bi server arıyorum

erenduran16

Marangoz
En iyi cevaplar
0
bana şunu söyle sunucuda rütbe ve hammadde varmı ? eğer yoksa oynayacağım arkadaşlarla takılacak sade bi server arıyorum
Rütbe ve hammadde yok.

Sunucu Emek Verilmis bir sunucu ama acilen spawn degisilmeli yardim lazim olursa skype: destancraftdestek ekle yardımcı olurum iyi günler
Önceden de belirttiğim gibi. Spawnda fazla işimiz yok. Sadece market ve güvenli doğuş görevi görüyor :)