| 1.8x | SonSurvival | Hayatta Kalma Sunucusu | Emek Survival Gelişmek Çok Zor | Rütbe - Pet Sistemi - | BAKIMDA

SC_Riber

SC-Riber.Games
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Başarılı Konu ve build geliştirilirse daha iyi yerlere gideceğinizi umuyorum..

eray2434

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Server çok güzel fakat kurucunun yaptığı aptallıktan ötürü çöp olmuş server server açılalı daha 10dk olmamış servere girer girmez 2 tane vip gördüm gelmenizi kesinlikle önermiyorum bu arada adamların kitinde p4 var

voiexx

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Server çok güzel fakat kurucunun yaptığı aptallıktan ötürü çöp olmuş server server açılalı daha 10dk olmamış servere girer girmez 2 tane vip gördüm gelmenizi kesinlikle önermiyorum bu arada adamların kitinde p4 var

kardeşim adamların parası var ssatın alıyo çöp alan sensin çok saçma düşünüyorsun

eray2434

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
kardeşim adamların parası var ssatın alıyo çöp alan sensin çok saçma düşünüyorsun
adamlar satın almamış bu serverde öbür serverinde almış adamlar buraya aktarmışsın. adamlarda p4 var p4 aletler var claim bloğu hakkı var. benmi saçma düşünüyorum ?

voiexx

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
adamlar satın almamış bu serverde öbür serverinde almış adamlar buraya aktarmışsın. adamlarda p4 var p4 aletler var claim bloğu hakkı var. benmi saçma düşünüyorum ?

kardeşim adamlar diğer sunucuda satın almadı bu sunucu sadece bakıma alındı bi sorsanda öyle yorumunu yapsaydın

voiexx

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
iyi kardeşim milleti sen yalanlarınla kandırmaya devam et. serveri asla oynamayacağım.

kimseyi kandırmıyoruz siz gibi cahiller böyle düşünüyor sunucu saat 11 ve 20 kişi demekki sunucu adaletli ve düzgün

2018-08-10_23.10.40.png

EfrainPeris26

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
emek seven arkadaşlarımız için tam ideal bir server. Emekleriniz burda güvenli olur. Servere gelip oynamanızı kesinlikle tavsiye ediyorum.