{1.9.2} www.SKYBLOCKTURKIYE.com SAF SKYBLOCK

YasirUS

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Başarılı Gerçekten Güzel Bir Server :) 2-3 Hafta Önce Biraz Oynamıstım Baya Zevkli Ve Yetkililer İlgileniyor Bu Sayede Sorunlar Kısa Sürede Çözülüyor Başarılar...
9/10

Hüseyin124

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Warplara avcıyı ekleseniz iyi olur bi de arena ile pvp aynı yerde, pazarla market de aynı yer de bunlarda da değişiklik yaparsanız güzel olur bence :)

bgencacat

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Warplara avcıyı ekleseniz iyi olur bi de arena ile pvp aynı yerde, pazarla market de aynı yer de bunlarda da değişiklik yaparsanız güzel olur bence :)
Aynı yer olduğunun biz de farkındayız. Oyuncu hangisi kolayına geliyorsa onu yazsın.

CrafterMan24

Arduino is my life :C
En iyi cevaplar
0
Yeniden kayıt olayım derken hesabı bozdum.

Sitede kayıt olmuş görünüyorum, oyundaysa kayıt olmamış. Yeni hesap açıyorum, adım CSharpLover artık :C

(Evet, tam bir beceriksizim)

NOT: Woot, CSharpLover adıyla da kayıt olamıyorum. Sunucuda alınmamış görünmesine rağmen "Daha önce zaten kayıt olmuşsunuz" mesajı alıyorum.

NOT 2: Artık hiçbir şekilde kayıt olamıyorum. "Daha önce zaten kayıt olmuşsunuz" hatasını alıyorum sürekli.

Son düzenleme:

bgencacat

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Yeniden kayıt olayım derken hesabı bozdum.

Sitede kayıt olmuş görünüyorum, oyundaysa kayıt olmamış. Yeni hesap açıyorum, adım CSharpLover artık :C

(Evet, tam bir beceriksizim)

NOT: Woot, CSharpLover adıyla da kayıt olamıyorum. Sunucuda alınmamış görünmesine rağmen "Daha önce zaten kayıt olmuşsunuz" mesajı alıyorum.

NOT 2: Artık hiçbir şekilde kayıt olamıyorum. "Daha önce zaten kayıt olmuşsunuz" hatasını alıyorum sürekli.
Yan hesap korumamızı sevdin mi?

Son düzenleme:

CrafterMan24

En iyi cevaplar
0
Yan hesap korumamızı sevdin mi?
Nays, HWID mi okuyor? (PHP ile HWID okuma mümkün değil diye biliyordum) CrafterMan24'ü silin de bari kayıt olayım... Hesabı yeniden oluşturayım diye unregister yaptım, bir daha giremedim :C Amacım yan hesap açmak değil, kendi hesabımı yeniden oluşturmaktı hanny.

bgencacat

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Nays, HWID mi okuyor? (PHP ile HWID okuma mümkün değil diye biliyordum) CrafterMan24'ü silin de bari kayıt olayım... Hesabı yeniden oluşturayım diye unregister yaptım, bir daha giremedim :C Amacım yan hesap açmak değil, kendi hesabımı yeniden oluşturmaktı hanny.
Kullanıcı adı ve şifreyi özelden yaz biz oluşturalım

CrafterMan24

En iyi cevaplar
0
Hadi ama, tek başıma oynamaktan sıkıldım. ArifK hadi ama :C

Sunucuda sabah vardınız, şimdi de olun :C