• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

1 Günlüğüne Zamanı Durdurabilsen ? Ne Yapardın

Kovalski

Hayalet Avcısı
YASAKLANDI
23 Nisan Kutlu Olsun!
Steam
Keima__
Minecraft
Kovalski
hormonlarım saolsun gördüğüm ilk güzel kıza... çok kötü şeyler değil canım kim olsa yapar bunu çünkü bu kararı kendin vermiyosun aşağıdaki eleman veriyor bunu es geçmek gibi bi ihtimalin yok bunu aradan çıktıktan sonra gördüğüm herkesten 5-10tl çalardım yani temiz para rahat 1.5k kasarsın zenginden çalardım fakiri madur etmeye gerek yok zaten burası zengin dolu ondan sonra en az 20 tane pasta stoklardım eve farklı dükkanlardan tabi fazla zarara uğratmadan en önemlisi korkunç miktarlarda balık stoklardım alabalıksız yapamam ben kediler için mama stoklardım genel olarak loot yapmakla geçerdi yani günüm

NaikiTheCat41

Only Ahri can steal your "heart".
23 Nisan Kutlu Olsun!
PSN
Fakirim
Xbox
Yok
Steam
NaikiTheCat
Minecraft
Rpr_Naiki
Soyabildigim kadar bankayi soyup butun parayi kartima doldururdum :D sonra bi motorla kacarken gordugum her kamerasya el sallardim :D
Zaman tekrar akmaya baslayinca butun parayi bankaya koyup faiziyle yasayip giderdim :lol:

RedFail

Skripter, Real Skripter.
23 Nisan Kutlu Olsun!
PSN
Fakir
Xbox
Fakir
Steam
ardaok111_Bi_bu_var_zaten
Minecraft
FailMail_
hormonlarım saolsun gördüğüm ilk güzel kıza... çok kötü şeyler değil canım kim olsa yapar bunu çünkü bu kararı kendin vermiyosun aşağıdaki eleman veriyor bunu es geçmek gibi bi ihtimalin yok bunu aradan çıktıktan sonra gördüğüm herkesten 5-10tl çalardım yani temiz para rahat 1.5k kasarsın zenginden çalardım fakiri madur etmeye gerek yok zaten burası zengin dolu ondan sonra en az 20 tane pasta stoklardım eve farklı dükkanlardan tabi fazla zarara uğratmadan en önemlisi korkunç miktarlarda balık stoklardım alabalıksız yapamam ben kediler için mama stoklardım genel olarak loot yapmakla geçerdi yani günüm
Ya hacı en dürüst bu olmuş yemin ediyorum biriniz de çıkıp demiyor ki hazır fırsat var taktik maktik yok bam bam bam