1 Günlüğüne Zamanı Durdurabilsen ? Ne Yapardın

Kovalski

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
hormonlarım saolsun gördüğüm ilk güzel kıza... çok kötü şeyler değil canım kim olsa yapar bunu çünkü bu kararı kendin vermiyosun aşağıdaki eleman veriyor bunu es geçmek gibi bi ihtimalin yok bunu aradan çıktıktan sonra gördüğüm herkesten 5-10tl çalardım yani temiz para rahat 1.5k kasarsın zenginden çalardım fakiri madur etmeye gerek yok zaten burası zengin dolu ondan sonra en az 20 tane pasta stoklardım eve farklı dükkanlardan tabi fazla zarara uğratmadan en önemlisi korkunç miktarlarda balık stoklardım alabalıksız yapamam ben kediler için mama stoklardım genel olarak loot yapmakla geçerdi yani günüm

NaikiTheDovah

Ender Dragon Trainer
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Soyabildigim kadar bankayi soyup butun parayi kartima doldururdum :D sonra bi motorla kacarken gordugum her kamerasya el sallardim :D
Zaman tekrar akmaya baslayinca butun parayi bankaya koyup faiziyle yasayip giderdim :lol:

RedFail

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
hormonlarım saolsun gördüğüm ilk güzel kıza... çok kötü şeyler değil canım kim olsa yapar bunu çünkü bu kararı kendin vermiyosun aşağıdaki eleman veriyor bunu es geçmek gibi bi ihtimalin yok bunu aradan çıktıktan sonra gördüğüm herkesten 5-10tl çalardım yani temiz para rahat 1.5k kasarsın zenginden çalardım fakiri madur etmeye gerek yok zaten burası zengin dolu ondan sonra en az 20 tane pasta stoklardım eve farklı dükkanlardan tabi fazla zarara uğratmadan en önemlisi korkunç miktarlarda balık stoklardım alabalıksız yapamam ben kediler için mama stoklardım genel olarak loot yapmakla geçerdi yani günüm
Ya hacı en dürüst bu olmuş yemin ediyorum biriniz de çıkıp demiyor ki hazır fırsat var taktik maktik yok bam bam bam

xSynapseFan

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Hazır eğlenme imkanım varken eğlenirdim.