[100+ Online] Play.BlokDunyasi.Net - [1.8.X] / Skyblock / Yeni Eşyalar, Çiftçi Sistemi, Tetikleyici , Kaptan / Türkiye'nin En Emek Skyblock Sunucusu!

iMasterOzan

+ PLAY.ITSJERRYANDHARRY.COM +
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Öncelikle yorumunuz için teşekkür ederim, görüşlerinize değer veriyoruz fakat yanıldığınızı da belirtmek istiyoruz. Sitemizin ürünler kısmına göz attığınız vakit göreceksiniz sunucuda sizi öne geçirecek bir kaç şey bulunmakta. Fakat hiçbir şekilde sizi çok çok öne geçirecek şeyler değilerdir. Spawnerlar, biz oyuncuların spawner elde etmesi için gezgin getirmekteyiz ki piyasada bulunan spawnerları oyuncuların sadece site üzerinden değil oyun içinden de para vererek alabilsinler. Yalnız tpa komutundan yola çıkarak bu şekilde bir yorum yapmanız doğru değil. Yaptığımız ve getirdiğimiz her sistem bir amaca hizmet etmektedir. Elbette bize destek olan oyunculara ekstra ayrıcalıklar vermek zorundayız verdikleri desteklerin karşılıklarını alabilsinler diye. Ortada 10-0 öne geçirecek bir durum yok. Sunucumuz emek skyblock sunucusu ve hiçbir VIP alan oyuncumuzu OPSKYBLOCK TADINDA ekstra özellik vermiyoruz! Sunucumuzda biraz daha vakit geçirmenizi öneririm o zaman anlayacaksınız ki oyuna bir kuruş bile yatırmadın ne tür seviyelere gelebileceğinizi görebilirsiniz. Sitede satılan kasaların içinden çıkabilecek her şeyi oyun içerisinden elde edebilecek duruma gelebilirsiniz. Yorumunuz ve görüşleriniz için teşekkürlerimi sunarım. Yetkili ekibi hakkında yaptığınız yorumu değerlendiriyoruz. Sağlıklı günler dilerim.
Saygılı ve Son derece açık görüşlü yorumunuz için çok teşekkür ederim :). Fakat anlamadığım bir nokta var, Madem sunucu pay to win değil, neden TPA komutu için VİP istiyorsunuz? Bir nokta daha var. Neden yetkililerinize yorum yazdırtıyorsunuz? Yorumlardaki kişilerin çoğu yetkili o yüzden soruyorum. Amacım yetkili ekibinize sallamak yada laf atmak değil. Sadece gördüklerimi söylüyorum.

Yorumumu okuduğunuz için Teşekkür ederim.

01zoro06

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
SKYBLOCK V2 AN İTİBARİYLE AKTİF!
- PALADIUM SETLER!
- DENİZİN KALBİ!
- YENİ ADA YÜKSELTMELERİ!
- BİR ÖNCEKİ SÜRÜMDE BULUNAN BÜTÜN HATALAR GİDERİLDİ!

play.blokdunyasi.net
www.blokdunyasi.net

EUGOP

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucu gayet güzel olmuş tabii konu tasarımı sistemler olarak ama yorumlarda bir şey kafama takıldı sunucuda hiç oynamadım dışarıdan baktım oynayınca test edeceğim tpa sistemi için vip biraz acımasızlık değil midir ? Yanlış anlamayın hakaret tarzı bir söylemde bulunmadım ama biraz p2w i destekliyor sunucu

Yedlix

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Konu tasarımı ve sunucu harika başarılar dilerim.

Mr_Obliviate

Play.BlokDunyasi.Net
En iyi cevaplar
18
Ruh hali
Sunucu gayet güzel olmuş tabii konu tasarımı sistemler olarak ama yorumlarda bir şey kafama takıldı sunucuda hiç oynamadım dışarıdan baktım oynayınca test edeceğim tpa sistemi için vip biraz acımasızlık değil midir ? Yanlış anlamayın hakaret tarzı bir söylemde bulunmadım ama biraz p2w i destekliyor sunucu
Şu anda tpa sistemi tüm oyunculara tarafından kullanılabilir durumda ancak önceki yorumlarda yaptığımız açıklamayı özet geçeyim. Tpa sistemi Nether'da çok kritik bir öneme sahip. Aslında bu uygulamayı kendimiz çıkartmadık diğer emek skyblock sunucularında da görebileceğiniz bir durum çünkü tpa yetkisine sahip olan oyuncular Nether'da p2w olmayan güzel avantajlar elde edebiliyor. Bu nedenle tpa komutunu VIP'lere özel yaptık. Artık sunucumuzda sadece Nether'da tpa kullanımı VIP'lere özel diğer bölgelerde tüm oyuncular tarafından kullanılabilir olarak değiştirildi. Yorumunuz için teşekkürler. <3

Konu tasarımı ve sunucu harika başarılar dilerim.
Yorumunuz için teşekkürler. <3