2 Plugin Büyük Sorun

Demirhann

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar Selamun Aleyküm

1. Plugin Sorunu SkinsRestorer :
Plugin 1.8.x Olanını Veya Son Sürüm Olanını Sunucumuza Yükledik Ancak Plugin Hiçbir Şekilde Çalışmıyor , CraftBukkit Kullanıyoruz Sorunun CraftBukkit'ten Olacağını Düşündük Ancak Spigot Yapmayı Denedik , Sunucu Bize Ait Olduğu İçin Spigot Başlatma Kodu Yanlış Oluyor Bu Yüzden Sunucu Açılmıyor .. Bu Plugin Hakkında Bilgisi Olanlar Yazabilirs eÇok İyi Olur

2.Plugin Sorunu NameTagEdit :
Pluginin De 1.8.x Olanını Ve Son Sürüm Olanını Denedik Ancak Gene Hata Aynıydı Plugin Herşeyi Çalışıyor Ayarlamaları Yapıyoruz Ancak Permi VErdikten Sonra Ve NameTagEdite Reload Çektiğimzde Tab ta Tag Felan her şey Normal Ama Chatten Birisi Yazı Yazdığında Tabtaki Tag Gidiyo Ama her şey Normal Karşı Karşıya Geldiğimzide Üstünde Tag Duruyo Yani Sadce Tabtaki Tag Gidiyo Sebebini Bilen Varsa Çok İyi Olur Teşekkürler ..

WitherLegend

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Selamlar,

1.Plugin sorunu olarak, daha önceki sürümleri yüklemeyi deneyin.O da çalışmazsa FTP'deki jar dosyasının adına göre ayarlayın, örneğin, ftpdeki jar dosyasının adı craftbukkit.jar ise, siz spigotu atın ve ismini craftbukkit.jar olarak değiştirin.

2.Plugin sorunu olarak, coloredtags alternatifi kullanabilirsiniz.

Demirhann

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
1. Sorunu Detaylı Anlatabilirmisiniz Anlamadım .
2. Sorun İçin Teşekkürler .
Selamlar,

1.Plugin sorunu olarak, daha önceki sürümleri yüklemeyi deneyin.O da çalışmazsa FTP'deki jar dosyasının adına göre ayarlayın, örneğin, ftpdeki jar dosyasının adı craftbukkit.jar ise, siz spigotu atın ve ismini craftbukkit.jar olarak değiştirin.

2.Plugin sorunu olarak, coloredtags alternatifi kullanabilirsiniz.

Aerenn

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
SkinRestorer in son sürümlerinde yanında ek bir plugin daha oluyor. Onu da kurman lazım. Belki bundan da kaynaklanıyor olabilir sorunun

Aerenn

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Protocollib Sunucumuzda Yükli

Destek Yardım ..
şu an sorunun tam olarak ne ? SkinRestorer'in çalışmaması mı ? Kullandığın versiyonu ve pluginin göndermiş olduğu logları at. Bu arada baktım, benim dediğim başka bir plugin / eski versiyon için geçerliymiş. şu an tek plugin ile çalışıyor.

Demirhann

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
şu an sorunun tam olarak ne ? SkinRestorer'in çalışmaması mı ? Kullandığın versiyonu ve pluginin göndermiş olduğu logları at. Bu arada baktım, benim dediğim başka bir plugin / eski versiyon için geçerliymiş. şu an tek plugin ile çalışıyor.
şu an Sorunum SkinsRestorer'in Sunucumda Çalışmaması .

Ve şöyle Bir Sıkıntı Var Dosyası Çıkıyor Yani Oyundan /skin Yazdığımzda Komutu Çıkıyor Ancak Skinler Gözükmüyor .. @crafter_alperen Bi Bakar mısın ?

Aerenn

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0

Ve şöyle Bir Sıkıntı Var Dosyası Çıkıyor Yani Oyundan /skin Yazdığımzda Komutu Çıkıyor Ancak Skinler Gözükmüyor .. @crafter_alperen Bi Bakar mısın ?
Komut yazınca konsola hata logları yansıyor mu? Skin set LeafLookRS tüyazıp, oyundan çıkıp tekrar girince bir değişiklik oluryor mu skininde? Sunucu sürümün kaç ? Plugin versiyonun kaç?

Demirhann

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Komut yazınca konsola hata logları yansıyor mu? Skin set LeafLookRS tüyazıp, oyundan çıkıp tekrar girince bir değişiklik oluryor mu skininde? Sunucu sürümün kaç ? Plugin versiyonun kaç?
Sunucu Sürümüm 1.8.x , Plugin Versiyonu 1.8.x Denedim Ve Son Sürümünü Denedim Genede Olmadı .

Aerenn

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Sunucu Sürümüm 1.8.x , Plugin Versiyonu 1.8.x Denedim Ve Son Sürümünü Denedim Genede Olmadı .
Olmadığına göre bir hata gerçekleşmiş ve konsola bu hata mesajları düşmeliydi. Düştüyse o hata mesajlarını gönderir misin? Bir de "sunucudizini/logs/lastest.txt" de CTRL + F yapıp SkinRestorer in gönderdiği mesajları da atabilir misin ?

crafter_alperen

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali

changeskin ve skinsrestorer adli 2 plugini de kullandim. ikisi de bazen calisiyor, bazen calismiyor. stabil degiller. hatani yapimciya bildirirsen cozerler.