[2.SEZON] EMEK SKYBLOCK | play.huzurcraft.com [1.16.5-1.19] | Gerçek EmekSkyblock Hazzı | RANK SİSTEMİ | GELİŞMİŞ BOSS SİSTEMİ | METİNTAŞI |

GrondaRs01

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Hazır paket dediğiniz sunucuda 1 aydır keyif alarak oynuyorsanız ve kurallara karşı çıkıp size yaptırım uygulandığında yönetim ekibine tavır alıyorsanız bu sizin probleminiz. p2w konusuna gelecek olursak top tear da ilk 10 adanın içinde yalnızca 2 ada viplerin. (1. ada bile vip oyuncuların değil). Bu durumda nasıl p2w yorumunu yapabildiğinizi şahsen anlayamadım? Sesli sohbette gayet anlaşılır ve tatlı bir dille uyarıldığınızda şarkı söylüyordunuz sizi takmıyorum dermişçesine. Keşke yorumunuzun samimiyetine inanabilsem...
Sunucuda oynayan biri olarak bu yorumları yapıyorum. Sunucuda ki bugları kullanarak is topda ve sunucuda çok kolay bir şekilde geliştim. P2w konusunda sunucuda vip alandan çok golem spawnerı olanlar var bir zaman sonra bu fark ne kadar çok açılıdğını gözümüz ile görüyoruz ve kapatamıyoruz bu yüzden sunucu p2w oluyor.
Sunucudaki oyunculara saygılı bir şekilde davransaydınız sunucunuzda da oynamaya devam edebilirdim.
1682946156584.png

Kız oyunculara karşı bir ilginiz mi var ? yoksa o sırada çokmu yoğundunuz ben anlayamadım.
1682946456509.png

Burdada aynı oyuncu tarafından dolandırılan arkadaşımız ağzından duyuyorsunuz.
Bana sadece bu devirde zor bulunan bir arkadaş kazandırdınız, eğlenmekten çok dert ve sıkıntı çektik. Hayatınızda başarılar diliyorum. (bu konuyu burada kapatıyorum)

EmreKarakuslu

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Sunucuda oynayan biri olarak bu yorumları yapıyorum. Sunucuda ki bugları kullanarak is topda ve sunucuda çok kolay bir şekilde geliştim. P2w konusunda sunucuda vip alandan çok golem spawnerı olanlar var bir zaman sonra bu fark ne kadar çok açılıdğını gözümüz ile görüyoruz ve kapatamıyoruz bu yüzden sunucu p2w oluyor.
Sunucudaki oyunculara saygılı bir şekilde davransaydınız sunucunuzda da oynamaya devam edebilirdim.
Ekli dosyayı görüntüle 213907
Kız oyunculara karşı bir ilginiz mi var ? yoksa o sırada çokmu yoğundunuz ben anlayamadım.
Ekli dosyayı görüntüle 213909
Burdada aynı oyuncu tarafından dolandırılan arkadaşımız ağzından duyuyorsunuz.
Bana sadece bu devirde zor bulunan bir arkadaş kazandırdınız, eğlenmekten çok dert ve sıkıntı çektik. Hayatınızda başarılar diliyorum. (bu konuyu burada kapatıyorum)
Sunucumuzu açalı çok kısa bir süre oldu dolayısıyla ufak tefek bug her sunucuda olduğu gibi bizde de olabilir. Buradaki önemli nokta bir oyuncudan öte "Ahlak" sahibi bir birey olup kimsenin hakkına girmeyip bunları bize bildirmeniz olurdu.
Asıl önemli noktaya gelelim oyun, sunucu vs. bunları bir kenara bırakıyorum çünkü "Ahlak" sorunu var burada. YAREN2008M nickli oyuncumuz Arda isminde bir kişidir. Kız değildir. Sunucumuzda bugüne kadar kimseye bir ayrıcalık tanınmamıştır. Tanınması mümkün bile değildir. Ayrıca Kadın-Erkek ayrımını yapacak kadar alçalmadık, her şeyden önce medeni bir insanız. Sadece oyunda değil hayatın her alanında kadın da erkek de eşittir. Sizin buradaki amacınız bir "Ahlaksızlık" yaratmaktır. Sıkıntı ve dert çektiğiniz sunucuda "Açıklardan yararlanarak" 2 hafta boyunca oynamak yerine girip, inceleyip, beğenmeyip çıkabilirdiniz. Eleştirilerinizi saygı ve "Ahlak" çerçevesinde yaptığınız sürece her zaman dinler, daha iyisi olma yolunda bizlere katkı sağladığınız için teşekkür ederdik. Fakat sizle sesli sohbette iletişim dahi kuramadık yaptığınız saygısızlıklardan ötürü.
Son olarak, arkadaşınızın sözcülüğünü yapmanıza gerek olmadığını düşünüyoruz. Eğer oyunla ilgili, sunucuyla ilgili, bizlerle ilgili bir probleminiz varsa bire bir ilgilenmekten mutluluk duyarım. "Ahlak" çerçevesinde. Mümkünse.