2. Sezonu Gelmeyen Animeler

GodofMilker

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Resmi olarak onaylanmasını beklemekteyim ^^. Çünkü en son fanlar fan işi trailer vb birçok şey yaptı. Artık animenin devamını fanlar çıkarıcak gibi bir şey D:
https://forums.fuwanovel.net/topic/9447-toaru-majutsu-no-index-season-3-confirmed/

Ve bu da asıl yapılan;

Videoların tarihlerine dikkat edersen iyi yaparsın ^^

Edindiğim bilgiye göre Movie'si savaşta olanları anlatıcak ve ost'ları tam bir efsane ^^
http://comicbook.com/anime/2017/03/13/a-certain-magical-index-creator-gives-update-on-season-3/
Ben bundan bahsediyorum ama :(

AleXa_FTW

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ben ise Sword Art Online 3. sezonunu bekliyorum. Bununla ilgili bi bilgisi olan varsa yazabilirmi ?
Hevesle izlerdim *-*

Swuupie

son cosas de la vida
Emekli
En iyi cevaplar
0
Ben ise Sword Art Online 3. sezonunu bekliyorum. Bununla ilgili bi bilgisi olan varsa yazabilirmi ?
Hevesle izlerdim *-*
Sanki trailer çıkmıştı ama tam olarak onaylandımı bilmiyorum. İnşallah çıkar, hevesle bekliyoruz.

HestiaKnife

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Hevesle izlerdim *-*
Kesinlikle dalga amaçlı falan sormuyorum sadece bir tespit yapılmış bu doğrumu diye meraktan soruyorum.
Yaşın 12-15 arası mı? (Genel olarak 14)

AzlaazTR

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
SAO serisinin tamamı gereksizdir abi neden böyle bir saçma animeyi izliyorsunuz. Ben kendim izlenmiş olsun diye izledim ben. Hayır hayatınızda hiç mi "MMORPG" oyunları oynamadınız 6-7 yıldır birsürü mmorpg oynamış tatmış birisi olarak söylüyorum. SAO saçma aşırı saçma. Ondan başka "LMS" var abi novel/manga/webtoon olarak gidin onu okuyun MMORPG nedir? nasıl oynanır. :D

Marino

Marangoz
En iyi cevaplar
0
SAO serisinin tamamı gereksizdir abi neden böyle bir saçma animeyi izliyorsunuz. Ben kendim izlenmiş olsun diye izledim ben. Hayır hayatınızda hiç mi "MMORPG" oyunları oynamadınız 6-7 yıldır birsürü mmorpg oynamış tatmış birisi olarak söylüyorum. SAO saçma aşırı saçma. Ondan başka "LMS" var abi novel/manga/webtoon olarak gidin onu okuyun MMORPG nedir? nasıl oynanır. :D
Kesinlikle katılıyorum konu olarak güzel girsede tipik ergen animelerine bağladı kitleye oynadı.

MrBatu007

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Angel beats da zaten karakterler mezun oluyor ve yok olduğu için gelmez akame ga kill de 2 kişi kaldı geriye high school of death yapımcısı öldüğü için shigatsuda sari saçlı kız oldugu icin gelmiyorlar ve bencede gelmezler

Tatsuyami

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Beyler yalnız şöyle bir şey var: NGNL, Highschool of the Dead, Btooom! (ve kişisel görüşüm Mahouka Koukou) Madhouse yapımı oldukları ve de Madhouse İFLAS ETTİĞİ için başka bir başka bir yapımcıya geçmedikleri sürece 2. sezonları çıkmayacak. Hatta Btooom! çıkmayacağı kesin nedenini final bölümündeki hani arcade oyunlardaki ölünce devam etme yeri olur ya Continue Yes/No diye orda haklar sıfır yazıyor orda gösterilen şey boşa değil bu Btooom!'un devamı gelmiycek demek neyse saygılarımla...

Bernard

Бернард
Site Danışmanı
Geliştirici
En iyi cevaplar
61
Animelerden en sevdiğim mordekai ve rigby

GodofMilker

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Beyler yalnız şöyle bir şey var: NGNL, Highschool of the Dead, Btooom! (ve kişisel görüşüm Mahouka Koukou) Madhouse yapımı oldukları ve de Madhouse İFLAS ETTİĞİ için başka bir başka bir yapımcıya geçmedikleri sürece 2. sezonları çıkmayacak. Hatta Btooom! çıkmayacağı kesin nedenini final bölümündeki hani arcade oyunlardaki ölünce devam etme yeri olur ya Continue Yes/No diye orda haklar sıfır yazıyor orda gösterilen şey boşa değil bu Btooom!'un devamı gelmiycek demek neyse saygılarımla...
madhouse iflas ettiği için di mi

lSincapl

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
アニメはゴミです animesinin 2. sezonunu heyecanla bekliyordum. Çıkmayacağını duyunca hüsrana uğradım.

Erkutay_

DragonBlock
En iyi cevaplar
11
Anime çizgi film değilmi niye TRT Çocuk 'ta yayınlanmıyor?

AngelBeatshayranı

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Angel Beats!'ın 2.sezonu gelmicek diye duydum az önce 1.sezonu bitirmiştim ağladım sonunda ya hâlâ da ağlıyorum keşke 2.sezon gelse:üzgün: