3B1T | GERÇEK Bir Minecraft Anarşi Sunucusu! [Konu Tasarımı Güncellenecek]

Izzssei

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Sunucu IP Adresi
3B1T.MCSRV.LOL
Oyun Sürümü
1.16.5
3B1T

SUNUCU HAKKINDA

Selamlar dostlarım sizlere bu gün sizlere sunucumu tanıtmaktan gurur duyuyorum. Sunucu adında da olduğu gibi bir anarşi sunucusu hile serbest dupe serbest her şey serbest. Sunucumun ismi size tanıdık gelmiş olabilir :tamam:. Amacım bu isimle prim kasmak değil aslında klişe bir espriyi yapmaktı espriyi anlamayanlar discord sunucumuza gelip anlayabilirler.

ÖNEMLİ: Sunucumuz düşük maliyetle başladığı için lag, drop, crash gibi problemler şu anlık için fazla olabilir kemik bir kitle oluşturduğum zaman sunucu bütçesini arttırmayı düşünüyorum.

SUNUCU SİSTEMLERİ

Herkes (XYZ: 0, 70, 0) noktasından 200 blok rastgele bir konumda dağacak, bu sistemin amacı Spawn Kill olayını engellemek için.

Oyun içindeki haritamız tamamıyla Default bir harita bu dünya sizin ve onu dilediğiniz gibi şekillendirebilirsiniz harita açısından pek bir beklentiniz olmasın. Harita 50000x50000 boyutundadır.

Pek tabii ki bir şifre pluginimiz olmazsa olmazımız korsan oyuncuların hesaplarını güvene almak için yapılan bir sistem.

Yeni sistemler zamanla eklenecek yoğun olduğumdan dolayı temel özellikleri ekleyip diğerlerini sonraya sakladım.

SUNUCU IP: 3B1T.MCSRV.LOL
SUNUCU SLOT: 50
SUNUCU SÜRÜM: 1.16.5

*SUNUCU HAKKINDA FİKİRLERİNİ BURADAN İLETEBİLİRSİN

Dexpery

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucu gayet iyi. Gelmeyen kalmasın