50 Bin TL'niz Olsa Ne Yapardınız?

Gutenberg

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sistemlerimi geliştirir, bir kısmını eğitim için ayırır, kalan kısmını da bankada muhafaza ederdim.

CraftMajorTR

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
50 Bin tl param olsaydı LÖSEV e Bağışlardım.

ByZiya

Hıh ! Binana.
En iyi cevaplar
0
İlk olarak en iyisinden bir bilgisayar, iyi bir ekran kartı, razer blackwidow chroma, razer deathadder, kalanlarının bir kısmını aileme verir, bir kısmını ise hastanelere hastalar için bağış yapar kalanını ise biriktirirdim.

AdexTR

Muvaffakiyetsizleştiriveremeyebileceklerimizdenmiş
Emekli
En iyi cevaplar
98
Ruh hali
Kısa vadeli hedeflerim için, parayı yüksek faizli bir banka hesabına yatırırdım ve fırsatları kollamaya başlardım. Karşıma çıkacak ilk fırsat için sermaye oluşturmuş olurum. Çene yoruyor tabii, o ayrı mesele. :huh:

Son düzenleme:

ByZiya

Hıh ! Binana.
En iyi cevaplar
0
Kısa vadeli hedeflerim için, parayı yüksek faizli bir banka hesabına yatırırdım ve fırsatları kollamaya başlardım. Karşıma çıkacak ilk fırsat için sermaye oluşturmuş olurum. Çene yoruyor tabii, o ayrı mesele. :huh:
Şimdi, ne dedin sen? :D

Breakthrough

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
O para hiçbir şeye yaramaz aslında.
Ama olsaydı atardım banka hesabıma faiz işlerdi, daha iyi.

Majorax

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Açardım faizli bir banka hesabı kalsın artık orda :D

MrHappy

belki de bundan, artık hüznü ve acıyı paylaşıyoruz
En iyi cevaplar
0
Bağış yaparım diyenler bana samimi gelmiyor.
Dayımın bir lafı vardı, 13 yaşındayken oy verme yaşının 18 olmasına itiraz ederken bana ''Baban sana şu an 1000 TL verse gider bilgisayar oyunu alırsın'' demişti. Farkındalık yaratmak uğruna yalancı durumuna düşmeyelim.
Bu para elime bu yaşımda ulaşsa 45.000 TL'sini aileme veririm, kredi kartı, ev, ve arabanın bir kısmı gibi borçlarımız kapanır. Gelirimizin gideceği yer olmayınca daha rahat bir ekonomik duruma erişirim.

Bycakr

Ağır Eleştirici
En iyi cevaplar
1
Bence biraz gerçekçi olun, sizin bilmediğiniz ama ailenizin borçları vardır elbet. Onları öderdim şahsen, eğer bir şey kalırsada üstüne üniversite için uğraşırdım. 50 Bin TLm olsa gidipde vakıflara bağışlayacak halim yok.

holyg

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
büyük bir ihtimal yatırım yapardım. harcamayı düşünmezdim.