Age of Empires

lahuti

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Duygulandırdın yav :D Hergün oynardım.Hile kullanmazdım.Şimdi oynayasım geldi.Ama multiplater'ı vardı sanırım.Onda oynarım.Ama acayip oynayasım var.

Sqartacuss

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
online oynuyalım da nerden oynarız uzun zaman oldu ben 8 yaşında falan dım :D

yentibaba

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Oynayan olursa benide alsın. birincisini mi oynayacaksınız yoksa ikincisinin HD versiyonu olanını mı. (ilki çalışır mı win7-8'de fln :S )

Balsamic35

Kızıltaş Madencisi
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
gameranger diye bi program var ordan oynayın oldukça kullanışlı hamachi gibi ağa katılmak falan yok yükleyin anlarsınız zaten

yentibaba

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
HD versiyonuda mı var :o

Tabîki.. Satış rekoru kırdı o versiyon. Grafikler yenilendi ve sistem yeni nesil işletim sistemlerine uyarlandı.
Araştırma sonucu en büyük hâsılatını Age Of Empires 2 'den yaptığını gören MicrosoftGames, o versiyonu yeniden derleyip piyasaya sürdü. Ve de çok kısa zamanda Satış patlaması yaşadı. Eskidi bu olay. Yeni değil yani..
Normal versiyon Win7'de sıkıntı yaşatmaktaydı vede...
Süper bir karardı yeniden editleyip piyasaya sürmesi

:aşık:

▓▓═Mert═▓▓

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Tabîki.. Satış rekoru kırdı o versiyon. Grafikler yenilendi ve sistem yeni nesil işletim sistemlerine uyarlandı.
Araştırma sonucu en büyük hâsılatını Age Of Empires 2 'den yaptığını gören MicrosoftGames, o versiyonu yeniden derleyip piyasaya sürdü. Ve de çok kısa zamanda Satış patlaması yaşadı. Eskidi bu olay. Yeni değil yani..
Normal versiyon Win7'de sıkıntı yaşatmaktaydı vede...
Süper bir karardı yeniden editleyip piyasaya sürmesi

:aşık:

Steam de kaç tl

GT-I9500 cihazımdan gönderildi

Balsamic35

Kızıltaş Madencisi
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
indirimde 3,45 dolardı yada öyle bir şey ben o zaman aldım hatta bütün seriyi aldım age of empires 3 complete edition ve age of empires 2: the forgotton ve age of empires 2 12 dolardı