AggressiveCraft 1.7x Team = Açık Arttırma = Arkadaş Plugini = KİLL AURA KORUMASI ! = KöylüTicareti||

Market Kurulsunmu ?

• Kullanılan toplam oy
    9
  • Anket kapatılmış .

BerMemu

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Server Güzel ama 1 ıp adresinden 2 tane giriş olsaymış daha güzel olurmuş :lol:

CagdasCelebi

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Server Güzel ama 1 ıp adresinden 2 tane giriş olsaymış daha güzel olurmuş :lol:
Merhaba 2. hesabı açmak için skypten ulaşabilirsiniz[DOUBLEPOST=1420896092,1420896031][/DOUBLEPOST]
Serverda Anti **** Yok Fakat Block Lari Kirmayi Engelleyen Pluginden Bulunmakta
Evet Antixray vardı ama henüz bilmediğimiz bi pluginle çakıştığı için otomatik olarak kalkıyordu antixray bizde puan sistemi eklemekte çare bulduk

Ozbecene45

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Konunuzu güncelleyin.
Anti Xray mevcut değildir.
İyi Forumlar

CagdasCelebi

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Server ı çok beğendim bide ayrıca viplik almayı düşünüyorum mobil ödeme var dimi[DOUBLEPOST=1421212203,1421211971][/DOUBLEPOST]Arkadaşlar bu serverda anti**** koruması daha değişik anti**** puanınız oluyor vebu puanlar altın elmas demir kazdıkça eksiliyor ve bu puanı alabilmek için belli bi süre beklemeniz gerek o yüzden genede **** açsan bile belli bir maden toplayabilirsiniz[DOUBLEPOST=1421212336][/DOUBLEPOST]Bu arada server ın hem kendi narketi olsun hemde oyuncular market açabilsin[DOUBLEPOST=1421212671][/DOUBLEPOST]Serverın emek serveri olduğu belli ve rehberler saolsun ilgileniyorlar[DOUBLEPOST=1421212763][/DOUBLEPOST]Serveri o kadar beğendim ki üşenmesem reklamını yapıcam
öncelikle teşekkür ederiz serverin kendi marketi olsun demişsiniz survival server maalesef yapamayız bu arada oyuncular market açabiliyor /market help yazarak komutları görebilirsiniz sanal market yani mobil ödememizde var teşekkürler :)[DOUBLEPOST=1421440392][/DOUBLEPOST]güncell ++[DOUBLEPOST=1421504955][/DOUBLEPOST]
Anti .X.R.A.Y. YOK Milleti Kandırmayın
merhaba antixray vardı [orebfuscator] fazla ram yediği için ve lag yarattığı için antixray puan sistemi [antixray] ekledik demir kırmak için 5 puan altın 20 puan elmas 100 puan ister :)

EpicArt

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Beyler Servere gitmeyin bence Çünkü Admini kestim diye ban attılar.
Bir oyuncuyu kestim eşyalarını geri vermedim diye ban attılar.
Size Tavsiyem ßence gitmeyin.

AresSurvivalOfficial

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Sunucu Değerlendirmesi :
-->> Sunucu Reklamındaki Hafif Alıntılar Değiştirilmeli !
-->> Sunucu Spawnı Silinmeli Tekrar Ve Daha (Özenli) Tasarlanmalı !
-->> Sunucunun Konusunda SLOT BELİRTİLMELİ !
-->> VİPLERDEN KISILTILIP VİP - OYUNCU EŞİTLİĞİNİ DENGELEMENİZ GEREKİR VİPLER SUNUCU SAHİBİ GİBİ SUNA BAKARMISINIZ !
-->> Bunlar Yapıldıgı Taktirde Sunucu Güzel Tebrikler !!!

Ozi Başkan

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Sunucu Değerlendirmesi :
-->> Sunucu Reklamındaki Hafif Alıntılar Değiştirilmeli !
-->> Sunucu Spawnı Silinmeli Tekrar Ve Daha (Özenli) Tasarlanmalı !
-->> Sunucunun Konusunda SLOT BELİRTİLMELİ !
-->> VİPLERDEN KISILTILIP VİP - OYUNCU EŞİTLİĞİNİ DENGELEMENİZ GEREKİR VİPLER SUNUCU SAHİBİ GİBİ SUNA BAKARMISINIZ !
-->> Bunlar Yapıldıgı Taktirde Sunucu Güzel Tebrikler !!!
Ne kaldıki başka :D