Ağız Tadıyla Faction

SweetNetwork

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ya Arkadaşlar Şöyle Lapissiz Adam Gibi Bir Faction Bilen Var mı Aranızda ? Şöyle Ticarete , Tarıma Dayalı Olacak .. Warp Arsa Orman Ench Boss Gibi Saçma Sapan Yerler Olmayacak Türk Sunucusu Olacak Ama Klasiklerin Dışında Eski Tarzda Kaliteli Faction Olacak ..

SweetNetwork

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bu Konuda Nekadar Geri Kalmışız Be :/ Adam Akıllı Faction Sunucumuz Bile Yok . Onu Boşver 1 Tane Bile Olmaz mı ? :/ Ben Açıcam Şimdi 1 Ay Sonra Kapanacak . :/ Yabancı Sunucularda Oynamak istemiyorum .. Kendi Ülkemizin Gurur Veren Sunucularında Oynamak istiyorum .. Nerde O Sunucular .

KorayAras

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bu Konuda Nekadar Geri Kalmışız Be :/ Adam Akıllı Faction Sunucumuz Bile Yok . Onu Boşver 1 Tane Bile Olmaz mı ? :/ Ben Açıcam Şimdi 1 Ay Sonra Kapanacak . :/ Yabancı Sunucularda Oynamak istemiyorum .. Kendi Ülkemizin Gurur Veren Sunucularında Oynamak istiyorum .. Nerde O Sunucular .
KweeCraft vardı yıllar önce o güzeldi :D

MinecraftModları

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Açılacak merak etme, sadece 2020'yi bekle...

Mello01

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Aslında var fakat online sayısı beta olduğundan 10-15 kişi falan. Full sürüme geçince 30'a sabitlenir herhalde. İsterseniz özelden verebilirim.

umut_

┌────────────┐ [ 1881 - 193∞ ] └────────────┘
En iyi cevaplar
0
Kalite Ve Lapis Ten Kurtulmak İstiyorsan şu an İçin Belkide 5 Yıl Kadar Bir Süre yabancı Sunuculara Mahkumsun
Türk Kitlede Eski Tip Sunucu Bekleyemezsin
Yabancı Kitledede Bizim Gibi Lapisli Sunucu Bekleyemezsin
Onlarda Lapis Kazma Gibi Bir Mantık Yok En Fazla Block Kırılan Oyun Türü Prison Sunucular Açtıkları Factionlar ya Hammaddesiz Zor Sunucu Oluyor Ya Lapissiz Oluyor Yada OP veya McMmo Oluyor

SweetNetwork

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kalite Ve Lapis Ten Kurtulmak İstiyorsan şu an İçin Belkide 5 Yıl Kadar Bir Süre yabancı Sunuculara Mahkumsun
Türk Kitlede Eski Tip Sunucu Bekleyemezsin
Yabancı Kitledede Bizim Gibi Lapisli Sunucu Bekleyemezsin
Onlarda Lapis Kazma Gibi Bir Mantık Yok En Fazla Block Kırılan Oyun Türü Prison Sunucular Açtıkları Factionlar ya Hammaddesiz Zor Sunucu Oluyor Ya Lapissiz Oluyor Yada OP veya McMmo Oluyor
Onları Biliyorum Zaten Demiştim ki ;
"Kendi Ülkemizin Gurur Veren Sunucularında Oynamak istiyorum .. Nerde O Sunucular ."[DOUBLEPOST=1436648899,1436648865][/DOUBLEPOST]
Yeni acilan Poteyto var warpsiz +60 oyuncusu oluyo bakmani öneririm

GT-I9070 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi
Edit = Tamam Buldum :p