[Aktif / 1.7.2] Mirana Gaming / LAPİS EKLENDİ-Cekilis-Alımlar-Boss-Moba Donusme-Takas-Faction-Kelle

neivim

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Sunucu yetkililerinin yazım kurallarına dikkat etmesi daha iyi olur bence.

neivim

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Bu içerik kaldırıldı.

Moderatör tarafından düzenlendi:

Zapk

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Okurken denk geldim, ararsanız kendiniz bulabilirsiniz. Yanlış anlamayın yazım kurallarına önem veririm. Bu arada serveriniz güzel tavsiye ederim herkese.
Tesekkür ederim umarım birdaha o hatayı yapmayacagım.Ayrıca uyarız icin tesekkür ederim düsüncelerinizde cok güzel ve cok olumlu bizi begenip tavsiye ettiginiz icin de ayrıca tesekkür ederim.İyi forumlar :)[DOUBLEPOST=1402309446,1402136799][/DOUBLEPOST]Reklamcı alımlarımız basladı acele et

Zapk

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Etkinligimize son 2 gun kaldı takip etmeyi unutmayın :))[DOUBLEPOST=1402612918,1402567183][/DOUBLEPOST]

MiranaGaming 1.Yılını Vip Cekilisi Yaparak Kutluyor.

play.miranaturk.com/BOSS/REPAİR/TAKAS/FACTION

Evvet Arkadaslar Ben Mirana Gaming 'den @h2tankas.
Bugun Mirana Gaming serverimiz 1. yılını geride bıraktı.
Bizler Bu Mutlu günümüzde sizlere karne hediyesi
ufak caplı vip cekilisi yapıyoruz.

/warp okul ' a giderek sinir bozucu müdürleri
keserek enderxp (her bir müdür 17 lvl verir) kazanırsınız.
tabi etkinlik bununla kalmıyor bu onumuzdeki 3 gun boyunca
bu mudurleri keserek 15 canavar yumurtası
kazanan oyuncular vip cekilisine katılabilicektir
(Videoda karne diye bahsettigimiz canavar yumurtalaridir)[DOUBLEPOST=1402658486][/DOUBLEPOST]Etkinligimiz sat 16:00 ile 20:00 arasında baslayacak 3 gun surecektır

DenizReyiz

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
OKUL ETKİNLİĞİ ÇOK İYİ İNŞALLAH BANA VİP ÇIKAR. -HOOKED

Darkless05

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
geçen yazın sonlarında bütün jaeger üyeleri 20 kişilik klan açmıştık KralHUN diye anılarım deprişti hala duruyomuş sunucu. Arkadaşlar tavsiye ederim çok güzel bir sunucuydu. halada aynı

Zapk

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Darkless cok tesekkür ederim.Keske Her oyuncu sizin kadar saygılı olsa sorunlarını boyle dile getirse ama her iyi seyde bi kotuluk olmalı bır kanundur.Sizler sayesinde amatorde olsa 1 yıldır kapanmadık kapanmayacagız.Yorumunuz icin tekrar tesekkür ederiz.

Darkless05

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Darkless cok tesekkür ederim.Keske Her oyuncu sizin kadar saygılı olsa sorunlarını boyle dile getirse ama her iyi seyde bi kotuluk olmalı bır kanundur.Sizler sayesinde amatorde olsa 1 yıldır kapanmadık kapanmayacagız.Yorumunuz icin tekrar tesekkür ederiz.
rica ederim fakat sunucuz çokta amtör sayılmaz açan kişilerin çoğu server anlayışı //walls dia,gold,emerald,iron yazıp bir spawn yapmak ve lapis koyup FLOOD İLE ip paylaşmak. Sizin gibi sunucuları amatör olarak saymıyorum[DOUBLEPOST=1404577016,1404576985][/DOUBLEPOST]
rica ederim fakat sunucuz çokta amatör sayılmaz açan kişilerin çoğu server anlayışı //walls dia,gold,emerald,iron yazıp bir spawn yapmak ve lapis koyup FLOOD İLE ip paylaşmak. Sizin gibi sunucuları amatör olarak saymıyorum

Zapk

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Düşünceleriniz bizleri gercekten yüceltti cok tesekürler en azından sizler tarafndan spwanımızda olsa yaptıgımız warplar ve oyuncularla ilgilenmemiz bile olsa begenilmesini gercekten cok hos buldum Mirana Gaming günceldir güncel kalacaktır.

Batuhan Şenyüz

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0

• Serverlerimizin tamamen sizin önerilerinizle ve geliştirmesiyle oluşması
• Serverimizin kalite anlayışı yaş göz adrı edilerek saygı çerçevisinin kalite oluşturması
• Yönetimin sizlerin hizmetinde olması, yönetimin sizin isteklerin doğrultusunda hizmet etmesi
• Önce oyuncu memnuniyeti göz önünde bulundurulması
• Tamamiyle içli dışlı olurcasına arkadaşcasına, aileymiş gibi birer oyun keyfi sürmeye çalışmak
• Yönetim kurulunun dahi alımlar yapılırken belirli bir sınavdan geçmesi ve bilgi sahibi olması
• Eğlence konusunda serverde olucak birçok yenilik
• Özel etkinlikler vs.
@ Bizi Baskaslarından Ayıran Özelliklerimiz@
• Serverlerimizin tamamen sizin önerilerinizle ve geliştirmesiyle oluşması
• Serverimizin kalite anlayışı yaş göz adrı edilerek saygı çerçevisinin kalite oluşturması
• Yönetimin sizlerin hizmetinde olması, yönetimin sizin isteklerin doğrultusunda hizmet etmesi
• Önce oyuncu memnuniyeti göz önünde bulundurulması
• Tamamiyle içli dışlı olurcasına arkadaşcasına, aileymiş gibi birer oyun keyfi sürmeye çalışmak
• Yönetim kurulunun dahi alımlar yapılırken belirli bir sınavdan geçmesi ve bilgi sahibi olması
• Özel Eventlerimiz vs.
• Serverimizde eşitliğin söz konusu olması
• Küfür hakaret saygısızlık sonucu ilgili rehberlerin bulunması
• Oyuncularımızın Memnuniyeti Sayesinde Tarafımızca Gelişme Gösterilmesi

Resmi TurkServerX yazıları kaldırılmaz ise serverin altyapısı hakkında bilgi sızdırmaya ve mapinizi tek tek paylaşmaya başlamak zorunda kalacağım. Bundan sonra alıntı yapıp belirtmeyenlere, kendi emeğiymiş gibi gösterenlere, daha cümle kuramayan acizlere bunları yapmaktan memnuniyet duyacağım. En kısa sürede kaldırılmasını emrediyorum.

Saygılarımla;
TurkServerX Yönetim Ekibi #1 Ocak 2015

Zapk

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Konumuz Gübcellenmistir