#<->AlemTurk<->#|32 Kişi|# %100 Survival/%100 pvp /Timber/İpeksiSpawner/Boss/KöylüTakaslar

hmz123

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0

İP: AlemTurk.Nitrado.Net

::::: SKYPE ADRESLERİ :::::
alemturktr & haylazcocuk & hushamen

Serveri Açma Amacımız Sizlere Clas bir Ortam Sunmak ve Kaliteli Bir Hizmet Verebilmektir.Bizi Diğerlerinden Ayıran Özelliğimiz Saygılı ve Küçüklerimize Büyüklerimize Sevgiyle Yaklaşmamızdır.İnanıyorum Ki Sizde Serverimizden Memnun Kalacaksınız.Sizleride AlemTürk Ailemizde Görmekten Onur ve Şeref Duyarız.

Sunucumuzda kullanıcılarla ticaret yaparak kolayca para kazanabilirsiniz.
Sunucumuzda Boss bulunmaktadır, Bossları keserek çeşitli itemlere sahip olabilirsiniz.
Chest Shop marketi ile para kazana bilirsiniz.

Boss nedir? Sizlere kısaca bossu açıklıyım arkadaşlar.
Sunucumuzda 2 tane boss vardır, ikiside birbirinden güçlüdür. Bossları keserek belirli sayıda item sahibi olabilirsiniz, kılıç nadir bir düşmektedir.
Bossları kesince içinden ne düşer ?
Bossları kesince içinden; Elmas,Altın,Demir düşebiliyor ve ayrıca bosslardan nadir kılıçlarda düşüyor.
Bosslar kaç dakikada bir doğar? Bosslar 5 dakikada bir doğmaktadır. Bossta ölünce itemlerinizi geri veremiyoruz o yüzden çok dikkatli olunuz.

Serverimiz %100 Survivaldır
Server Sürümü 1.7.2
Nitrado Güvencesiyle
0 Lag oranı
Altın Kürekle Claim Vardır
Sunucuda Rehber Reklamcı alımları olacaktır
Sunucuda İlgili yertililer vardır (yaş oranı +16)
Boss Mevcuttur
İpeksi Dokunuş Kazma İle Spawnerleri Kırabilirsiniz
Köylü Takas Mevcuttur

Son düzenleme:

hmz123

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
kardeşim önce yorum atmadan iyice gör uçak değil helikopter

Andromurat

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Bundan sonra sana MAplarıma Yorum yapma hakkını vermiyorum Adam medival temaya uçak yapmış Utan
Adamların Sunucusu Adamların Kuralları Adamların Oyuncusu Seni ne ilgilendirir sen git ilk önce sunucu sorunlarini hallet pluginlerini gizlemeyi ögren sonra gel başkalarının serverlarına çamur at Build Build diyorsun o buildleri Build takımına borç bil ben oynuyorum Gayette bu sunucu kaliteli

siyahmafya

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Adamların Sunucusu Adamların Kuralları Adamların Oyuncusu Seni ne ilgilendirir sen git ilk önce sunucu sorunlarini hallet pluginlerini gizlemeyi ögren sonra gel başkalarının serverlarına çamur at Build Build diyorsun o buildleri Build takımına borç bil ben oynuyorum Gayette bu sunucu kaliteli
.Tamam kes sende medivaldan bişi anlamıyormusun yerlere ışık taşı koymuşsun Sorunlu Ergenin konu Degiştirme çabaları[DOUBLEPOST=1422742863,1422742573][/DOUBLEPOST]Bari Madness Teşşekkür edin o kadar özenmişsiniz

Andromurat

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
.Tamam kes sende medivaldan bişi anlamıyormusun yerlere ışık taşı koymuşsun Sorunlu Ergenin konu Degiştirme çabaları[DOUBLEPOST=1422742863,1422742573][/DOUBLEPOST]Bari Madness Teşşekkür edin o kadar özenmişsiniz
Bir Derdin Varsa Skype gel ok ?

Kalerda

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
ekler misiniz skypeden grooo003 oyun isimim Grood

Ozi Başkan

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar Bu Kadar Rezil 1 Sunucu Yoktur Neden Derseniz Bugün Full Gelip Benim Sunucumda Reklam Yapıp Duruyor Yani Gidip Başka Sunucuda Rekalm Yapacığna Az Uğraşta Reklam YAP Çaba Ver Sunucun İçin Kardeşim Rezillik Diz Boyu

Berki sende başkaların oyuncusunu çalmadan ilerleme yapabilirsin okey kardeşim iyi forumlar

Son düzenleme:

Ozi Başkan

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Aynen Kardeşim Rezilligi Diz boyunu Aştı her sw lere girip 2 3 hesap bilemedin 3 4 hesap reklam atıyolar bide utanmadan selam verip benle sohbet ediyor konuşuyor sonra gelip reklam atıp kaçıyor böle sorumsuz bi admin görmedim artık kendi sunucunla ilgilen milletin sw sini batırma

kardeşim sende bu fotoyu attın ve kanıtladın sanada teşekkür ederim iyi forumlar

NeveseRC

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Tek çözüm gidip usanmadan reklama bogcaksiniz sunucuyu.