ALfheimNetwork | MMORPG Son Builder Alımı + 15:25 Kapalı Beta Açılış Saati

ExLifeSS

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
son builder alımı şimdi olucak ve zindan yapımlarına başlıycaz arkadaşlar.
sunucu saat 15.25'te 26.08.2017 tarihinde açılıcaktır.
alım forumu :

ADINIZ :
BUİLDER YETENEĞİNİZ:
GÜNDE KAÇ SAAT ONLİNESİNİZ?:
ZİNDAN YAPIMLARINDA İYİMİSİNİZDİR?:
BİRKAÇ BUİLD FOTOĞRAFINIZ:

--------------------------------------------------------------------

ALfheimNetowrk | MMORPG Sunucusu
--------------------------------------------------------------------

Ekli dosyalar

• upload_2017-8-22_21-40-42.png
    upload_2017-8-22_21-40-42.png
    3.4 KB · Görüntüleme: 485
Son düzenleme:

Ahmetilyus

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Discord Sunucusuna Giremiyorum, Lütfen Discord Adınızı ve Discord Numaranızı verebilirmisiniz? RPG de Oynamışlığım vardır. Genellikle LOTR (Yüzüklerin Efendisi) RP Oynuyorum.

ahmet93

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Builder İseniz:

AD:ahmethan
SOYAD:aydın
Builder Yeteneğiniz(Gerçekten Gerçek) orta kendimi gelistiriyorum
Kendinizden Bahsedin:küfür etmem genelde cabuk uyum salarim
bide bu furkan için vurbana kerimcan aslaha durma

ExLifeSS

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Builder İseniz:

AD:ahmethan
SOYAD:aydın
Builder Yeteneğiniz(Gerçekten Gerçek) orta kendimi gelistiriyorum
Kendinizden Bahsedin:küfür etmem genelde cabuk uyum salarim
bide bu furkan için vurbana kerimcan aslaha durma
ALINDIN DİYEMİYCEM BEKLEMEN GEREK :/

Discord Sunucusuna Giremiyorum, Lütfen Discord Adınızı ve Discord Numaranızı verebilirmisiniz? RPG de Oynamışlığım vardır. Genellikle LOTR (Yüzüklerin Efendisi) RP Oynuyorum.
zaten sunucuya katıldınız ! :)

ama yinede adım : | Furkan | 17 | Gamer |#1760

ustax1

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
AD: Rümeysa
SOYAD: Vermek istemiyorum
Builder Yeteneğiniz(Gerçekten Gerçek): Üstünde çalıştıgımız bazi yapılar var fakat daha bitmedigi için sadece bukadar

Kendinizden Bahsedin: Ben 5 seneye yakın minecraft oyunyorum başlarda çok kötü yapı yapıyordum herkes gibi ama düşündüm bu minecraft bunu sınırı yok hayal ettim ve yaptım hayal edince bazen güzel ola biliyormuş bazı şeyler bende bunu sizlerle paylaşmak isterim bu formlarda dolaşırken birine rasladım bi sw de tanıştık aslında gel beraber yapı yaplaım dedim işte o an 2 kişilik Mimar (builder) olalım dedik ve beraber server aradık eyer kabul ederseniz sizinle çalışmak isteriz. Discord: usta#0171

GGalot01

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Builder İseniz:

AD: Gökhan
SOYAD: Gençcan
Builder Yeteneğiniz(Gerçekten Gerçek): Çok iyi olmazsada iyi olduğunu düşünüyorum
Kendinizden Bahsedin: Tam aradığım kafadansınız 16 yasindayim adam akilli sw kuracak kisileri ariyorum bende sizin yaptiginiz gibi ilk basta denedim fakat dogru dürüst kisileri bulamadim plugin bilgim iyidir world edit bilgim iyidir world guard bilgim iyidir simdi size yapilarimi gösteriyim asagidaki yapilar 2-3 saat gibi bi sürede yapildi emek vererek is yapmayi seviyorum iyi günler :)

xdrored123

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
AD:Enes
SOYAD:Saltık
Builder Yeteneğiniz(Gerçekten Gerçek):iyi
Kendinizden Bahsedin:küfür etmem ve 5 yıldır oynuyorum

Ahmetilyus

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Builder İseniz:

Builder Yeteneğiniz(Gerçekten Gerçek): Çok iyi olmazsada iyi olduğunu düşünüyorum
Kendinizden Bahsedin: Tam aradığım kafadansınız 16 yasindayim adam akilli sw kuracak kisileri ariyorum bende sizin yaptiginiz gibi ilk basta denedim fakat dogru dürüst kisileri bulamadim plugin bilgim iyidir world edit bilgim iyidir world guard bilgim iyidir simdi size yapilarimi gösteriyim asagidaki yapilar 2-3 saat gibi bi sürede yapildi emek vererek is yapmayi seviyorum iyi günler :)

Discordunuz Var ise gelebilirmisiniz?

Ruthon

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0

AD:Yalçın
SOYAD:Sarıöz
Builder Yeteneğiniz(Gerçekten Gerçek):ortaçağ yapılarında daha iyiyim diyebilirim.İsterseniz direk vanilla bir serverde deneyebilirim
Kendinizden Bahsedin:16 yaşımdayım rp serverlerinde oynadım para için build yapmam zevk içindir tek isteğim olursada rol serverinde istediğim rolü yapabilmek(sizin haberiniz olacak ve abartmayacağım)

ExLifeSS

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
AD: Rümeysa
SOYAD: Vermek istemiyorum
Builder Yeteneğiniz(Gerçekten Gerçek): Üstünde çalıştıgımız bazi yapılar var fakat daha bitmedigi için sadece bukadar

Kendinizden Bahsedin: Ben 5 seneye yakın minecraft oyunyorum başlarda çok kötü yapı yapıyordum herkes gibi ama düşündüm bu minecraft bunu sınırı yok hayal ettim ve yaptım hayal edince bazen güzel ola biliyormuş bazı şeyler bende bunu sizlerle paylaşmak isterim bu formlarda dolaşırken birine rasladım bi sw de tanıştık aslında gel beraber yapı yaplaım dedim işte o an 2 kişilik Mimar (builder) olalım dedik ve beraber server aradık eyer kabul ederseniz sizinle çalışmak isteriz. Discord: usta#0171
Tebrikler Alındın Discord Sunucumuza Katılıp Tanışmayı Unutma ! ^_^
Builder İseniz:

İlginiz İçin Teşekkür Ederim Sizin Gibi Birini Buldugum İçin Gerçekten Mutluyum :) . Discord Sunucumuza Katılıp Tanışmayı Unutma ! (Alındın ^_^)
AD:Enes
SOYAD:Saltık
Builder Yeteneğiniz(Gerçekten Gerçek):iyi
Kendinizden Bahsedin:küfür etmem ve 5 yıldır oynuyorum
Doğrusu Açıklamalarınız Beni Etkilemedi Lütfen Birazdaha Kendinizden Bahsedip Yapılarınızın Resmini Atarmısınız ?

AD:Yalçın
SOYAD:Sarıöz
Builder Yeteneğiniz(Gerçekten Gerçek):ortaçağ yapılarında daha iyiyim diyebilirim.İsterseniz direk vanilla bir serverde deneyebilirim
Kendinizden Bahsedin:16 yaşımdayım rp serverlerinde oynadım para için build yapmam zevk içindir tek isteğim olursada rol serverinde istediğim rolü yapabilmek(sizin haberiniz olacak ve abartmayacağım)
Alındınız Eğer Elinizde Yaptıgınız Yapılardan Resimler Var İse Atabilirmisiniz ? Alındınız ^_^ . Discord Sunucumuza Katılıp Tanışmayı Unutma ! :)

Enes41234123

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Discord party adı ne
katılcamda

AD:Mert
SOYAD:Artun
Builder Yeteneğiniz(Gerçekten Gerçek):Çok iyi gerçekten
Kendinizden Bahsedin:Küfür etmem 13 yaşındayım ve 5 yıldır mc oynuyorum

tam yapılmadı ama sorun olmassa
2017-01-19_10.00.29.png

ExLifeSS

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Discord party adı ne
katılcamda

AD:Mert
SOYAD:Artun
Builder Yeteneğiniz(Gerçekten Gerçek):Çok iyi gerçekten
Kendinizden Bahsedin:Küfür etmem 13 yaşındayım ve 5 yıldır mc oynuyorum

tam yapılmadı ama sorun olmassaEkli dosyayı görüntüle 54158
Orta Çağ Yapıları Yapabiliyorsundur Diye Umuyorum...Onun Haricinde Alındın ^_^ ! Discord Sunucumuza Bekliyorum ! :)
YAPIM ASAMASINDAN RESİMLER:

ALIMLARDA SON DURUM :
BUILDER ALIMI 1 ADET
VE 2 ADET PLUGINER VE 1 SKRIPTER !