Sunucudaki beğendiğiniz 2 şey neydi? (Oynayanlar)

• Süreklilik: Sunucudan vaz geçemiyorum! Çok eğlenceli ve sürükleyici!

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    61
  • Anket kapatılmış .

Skunkfu

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
bende bu anlayışını kendimi ifade ederken anlamanı beklerdim. hiç bişi beklediğimiz gibi olmuyo tıpkı sw'nin gerçekten güzel olacağını beklediğim gibi ama Türkiyede tüm serverlar şuana kadar sadece hayal kırıklığı ve vakit kaybıydı.

Cool_Dani

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Server efso güzel baya Herkeze tav siye ederim Endi Bulcam diye hack aştım freecam ban landım Harbi güzel hack korumalı server herkeze tavsiye EDERİM !

Endi Bulmak Çok Zordu 100k Block gitim 1k dayanamadım aştım :D İyi Oyunlar İşalah Daha ilerlersiniz Büyürsünüz Good Bye

SweetNetwork

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Aranıpta bulunmayan, Bulunsada oynanmayan bir türü canlandırmaya çalışmışsınız. Sunucuda vakit geçirdim. Keyif aldım. Ortam olsaydı mükemmel olabilirdi.
Aradığım nitelikleri barındıran ve günümüzün bu tarihinde açık duran tek düzgün türk sunucu. '' Zor, Lapissiz, Tarımsal faaliyetlerin ön planda tutulduğu, Yenilikçi, Kaliteli yönetim. ''

Puanım 8 / 10
Başarılar ^.^

DaynNight_

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Vallahi Çok Hojdir
Aranıpta bulunmayan, Bulunsada oynanmayan bir türü canlandırmaya çalışmışsınız. Sunucuda vakit geçirdim. Keyif aldım. Ortam olsaydı mükemmel olabilirdi.
Aradığım nitelikleri barındıran ve günümüzün bu tarihinde açık duran tek düzgün türk sunucu. '' Zor, Lapissiz, Tarımsal faaliyetlerin ön planda tutulduğu, Yenilikçi, Kaliteli yönetim. ''

Puanım 8 / 10
Başarılar ^.^
Güzel Server Olmuş Eline Sağlık Kardeşim İyi Forumlar.
Yorumunuz için teşekkürler :)

HundCraftOwner

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Baya iyi olmuş bana göre fakat bilgisayarım daha 1.8 de kasıyor kardeşim nasıl 1.9 a gircek diye düşünseydiniz keşke biraz fakat dediğim gibi ellerinize sağlık sunucu çok iyi olmuş :) 10/10

FreshLemon

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Sunucu başarılı bir sunucu olmuş en çok hoşuma gidense 1.9 olması ve sade yapılar kimin ihtiyacı var öle kocaman yapılara bence hep böle sade kalsın bilgisayarı kötü olan oyuncuların yararına konudan - puan aldınız ve fotoğraflardan çektiğiniz açı kötü shader da kötü :D sunucuya girecem oynayacam kitle hoşuma giderse sinematik ve sesli tanıtımını çekicem sunucu tanıtımında kullanırsınız hoşunuza giderse 1 senenizi doldurmanız dileği ile ^^

RedFail

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sunucu başarılı bir sunucu olmuş en çok hoşuma gidense 1.9 olması ve sade yapılar kimin ihtiyacı var öle kocaman yapılara bence hep böle sade kalsın bilgisayarı kötü olan oyuncuların yararına konudan - puan aldınız ve fotoğraflardan çektiğiniz açı kötü shader da kötü :D sunucuya girecem oynayacam kitle hoşuma giderse sinematik ve sesli tanıtımını çekicem sunucu tanıtımında kullanırsınız hoşunuza giderse 1 senenizi doldurmanız dileği ile ^^
Fotoğrafları ne açıyla çekmeliydim? (Pek profesyonel değilim.)

Sunucu kitlesi yaş kısmından bahsediyorsan 14+ - 13+ kişiler. Sunucu zor olduğu için küçük yaştaki arkadaşlarımız çok beğenmiyor :)
Genel aldığımız oyuncudan bahsediyorsan Saat 08:00 - 12:30 arası genelde 11-16 kişi, 12:30 - 17:00 arası 18 - 30 kişi, 17:00 - 21:30 arası 12-13 kişi, 21:30 - 07:00 arası 0-10 kişi.