Sunucudaki beğendiğiniz 2 şey neydi? (Oynayanlar)

• Süreklilik: Sunucudan vaz geçemiyorum! Çok eğlenceli ve sürükleyici!

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    61
  • Anket kapatılmış .

Kerem566578

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
texture pack demissin ama indirme linki yok bi yardım edersen sevinirim

MortalDanceee

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Bence artık sv yı sıfırlayın ne oyuncu kalı ne e baska bısı sv ı ynıden canladırın

Rosesugar52

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Çok güzel bir sunucuya benziyor gerçekten en kısa sürede girip bakacağım :)

yaw giremiyorum sunucuya /register yapıyorum ama this player isnt registered diyor ?

onurdizmen1907

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Serverin IP'si nedir Nerede Yazıyor Bulamadım Atarmısınız Serveri Çok Merak Ediyorum :) :) :)

xxTuna123xx

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Kardeş servere noldu kapandımı ya özledım serverı

AnadoluNW

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Aslında , şunu yazmaya gelmiştim :
Emeğinize sağlık, rütbe hammaddeyi ve kıytırık özellikleri yeni nesil sunucu diye tanıtanlar yerine gerçekten emek verip uğraşan sunucular çıktığını görmek güzel...başarılar!!!

Tabi sonra bunu gördüm:
[!] Bu konudaki tüm içerikler bize aittir. Kopyalanması hâlinde başınıza büyük bela alabilirsiniz. [!]
Sunucuda kullandığınız sistemlerin çoğu zaten önceden yapılmış şeyler .. Kullanılsada yapabileceğiniz pek bir şey yok.. Fikir ve sanat mülkiyeti kanunundan dava açabilmeniz için elinizde telif hakkı, ücretli yada ücretsiz lisans bulumalı,yada en azından bu konsepti ilk sizin yaptığınıza dair gerçek deliller ... Biraz çocukça bir tehdit olmuş bence.
Neyse kapanmanız üzücü , başarılar ve iyi forumlar .

DaynNight_

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Aslında , şunu yazmaya gelmiştim :
Emeğinize sağlık, rütbe hammaddeyi ve kıytırık özellikleri yeni nesil sunucu diye tanıtanlar yerine gerçekten emek verip uğraşan sunucular çıktığını görmek güzel...başarılar!!!

Tabi sonra bunu gördüm:
[!] Bu konudaki tüm içerikler bize aittir. Kopyalanması hâlinde başınıza büyük bela alabilirsiniz. [!]
Sunucuda kullandığınız sistemlerin çoğu zaten önceden yapılmış şeyler .. Kullanılsada yapabileceğiniz pek bir şey yok.. Fikir ve sanat mülkiyeti kanunundan dava açabilmeniz için elinizde telif hakkı, ücretli yada ücretsiz lisans bulumalı,yada en azından bu konsepti ilk sizin yaptığınıza dair gerçek deliller ... Biraz çocukça bir tehdit olmuş bence.
Neyse kapanmanız üzücü , başarılar ve iyi forumlar .
Eğer ünlem işareti, parantez işareti içinde verilirse, kendinden önce gelen ifadenin saçma bulunduğunu veya bu ifade ile dalga geçildiğini (sarkazm) belirtir.

xxTuna123xx

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Bir daha açarmısınız lüften bu serverın zorlugunu HIÇ BI YERDE bulamadım