[AlphaChest] Sunucum için çok önemli ama malesef ki ben yapamıyorum lütfen yardım edin!

Secret_wither

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
AlphaChest'in jarına sağ tıkla sonra birlikte aç'dan winrar'ı seç. Daha sonra içindekileri masaüstünde bir dosyanın içine at. Sonra içini kucala bulursun. Not defteri olmayan dosyalara sağ tıkla birlikte aç de ve not defterini seç.

MineHeal

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
AlphaChest'in jarına sağ tıkla sonra birlikte aç'dan winrar'ı seç. Daha sonra içindekileri masaüstünde bir dosyanın içine at. Sonra içini kucala bulursun. Not defteri olmayan dosyalara sağ tıkla birlikte aç de ve not defterini seç.
Yok baktım gerçekten. Class'lara bile baktım ama yok.

MineHeal

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Boşver uğraşma o zaman. Hiçbir swde onun türkçesini gördüğümü hatırlamıyorum. Ama alphachesti skriptle yaparsan ayrı
TheLegends veya AhmetMelihTR'miydi hatırlamıyorum ama ikisinden biri bir paketinde 1.16.0 sürümün de orayı Sandık yapmıştı. Çok iyi hatırlıyorum yoksa sormazdım size.

Secret_wither

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
TheLegends veya AhmetMelihTR'miydi hatırlamıyorum ama ikisinden biri bir paketinde 1.16.0 sürümün de orayı Sandık yapmıştı. Çok iyi hatırlıyorum yoksa sormazdım size.
Benim dediğim şekilde yapmıştır. Çünkü illaki o chest kodu pluginin içinde yazıoyr.

MineHeal

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Benim dediğim şekilde yapmıştır. Çünkü illaki o chest kodu pluginin içinde yazıoyr.
Yok belki de 1.16.0 sürümünde Chest yeri vardır diye bende düşünmüştüm senin gibi. Sonra onuda indirdim onada baktım ondada yok :S Nerde bu Chest yazısı.

@>>TheLegend<< lütfen yardım et. Havaya Batman'ı çağırmak için kullandıkları o ışık sisteminden illa ki akşamı bekleyip senin Profil Fotoğrafındaki kaplanı kullanıp havayamı yansıtmalıyız. Nerelerdesin..

@P4RS ve @KRHN lütfen yardım edin..