Amatör TEXT LOGO vb yapılır | ÜCRETSİZ |

XapeEvely

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar, ücretsiz şekilde Adobe Photoshop CS6'dan yaptığım bazı logodur vb şeyleri ücretsiz yapıyorum tabi şimdilik. Konuya hakaret etmeye yada başka bir şeye geldiyseniz hiç gelmeyin lütfen çıkın şimdilik 1 tane yaptım ileri ki zamanlar da buralar dolucak :)

YOUTUBE İÇİN YAPILMIŞ BİR LOGOMUZ :)

Son düzenleme:

TahaAtan01

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Dostum Güzel Yapıyorsun TahaAtan yazan Böyle güzel bir şey yaparmısın?

Reypax

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Dostum Reypax yazan bir logo yaparmısın. 1920x1080 çözünürlüğünde olursa iyi olur. Masaüstü resmi yaparım. Arkaplan sade olsun

XapeEvely

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Dostum Güzel Yapıyorsun TahaAtan yazan Böyle güzel bir şey yaparmısın?

Tamam ilk seninkini yapacağım fakat ne tür bir yapı olsun söyle mesela benimki gibi sade mi yoksa farklı tarz mı, teşekkür ederim.

Dostum Reypax yazan bir logo yaparmısın. 1920x1080 çözünürlüğünde olursa iyi olur. Masaüstü resmi yaparım. Arkaplan sade olsun

Tamam başlıyorum yapmaya, teşekkür ederim.

Hüseyin09123

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Selamlar bakıyorumda çalışmayı seviyorsun birazcık isteğim olacak senden banada bi RektShop_YT Yazan Arka plan fotosu yaparmısın masa üstü için uzay efekti olmasın sıkıldım Skin felan koyabiliyorsan YusufB Skini koyabilirsin istersen rasgele fotoda koyabilirsin iyi çalışmalar :)

XapeEvely

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0

2 Adet Logo Üretildi. İletişim adresinizi dm den yada buradan verebilirsiniz.

[Özür dileriz pekte kaliteli olmadı bilemiyorum wallpaper olarak olmayabilir ama Forumlarda Youtubede vb yerlerde kullanabilirsin tabi o senin seçimin şuanlık bir çare yok onu düzelticem tekrar senin adını yazdım sana yapacağım daha kalitelisini]

Şunu da belirtmek istiyorum 10 kişiden sonra muhtemelen biraz daha gelişmiş olurum ve gün geçtikçe yeni şeyler öğreniyorum bu yüzden ileri ki zamanlar paralı sisteme geçilecek şuanlık ücretsiz !

TahaAtan01

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Tamam ilk seninkini yapacağım fakat ne tür bir yapı olsun söyle mesela benimki gibi sade mi yoksa farklı tarz mı, teşekkür ederim.

Tamam başlıyorum yapmaya, teşekkür ederim.
Dostum İlk yaptğın Gibi Yazı Tipi Yaparsan Güzel Olur Teşekkürler.

admiraldus

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Of of bir şey bilmeden hemen atlamayın şu işe. Önce öğrenin.

ErenRyz

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bende bir E ile Ç yazılı iç içe geçmiş logo istiyem :D

XapeEvely

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Of of bir şey bilmeden hemen atlamayın şu işe. Önce öğrenin.

Öncelikle yazdığım yazıyı okumamışın ve zamanında konularına gelmiş ağır eleştirilerin sinirini benden çıkarmanı pekte doğru görmüyorum, burada bu işi yapamayan veya üşenen insanlar var ve yorumlarını eğer okuduysan çoğusu da beğenmiş durumda, buraya gelip senin böyle demeye hakkın yok herkes amatör şekilde başlar gelişir. Dediğim gibi yazdıklarımı okumamışın bir de " Of of " diyorsun sana cidden yakıştıramadım bence azcık sus, pekte şikayet edip nazlanacaksan seni dışarı alalım hocam.

admiraldus

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Öncelikle yazdığım yazıyı okumamışın ve zamanında konularına gelmiş ağır eleştirilerin sinirini benden çıkarmanı pekte doğru görmüyorum, burada bu işi yapamayan veya üşenen insanlar var ve yorumlarını eğer okuduysan çoğusu da beğenmiş durumda, buraya gelip senin böyle demeye hakkın yok herkes amatör şekilde başlar gelişir. Dediğim gibi yazdıklarımı okumamışın bir de " Of of " diyorsun sana cidden yakıştıramadım bence azcık sus, pekte şikayet edip nazlanacaksan seni dışarı alalım hocam.
Beni daha tanımadan öncelikle bir şey yazma. Herkes amatör başlayabilir ama herkes eğitimli başlayamaz. Görüyorum ki tasarım konusunda zerre bilgin yok ve efekt katmanından önüne gelene tıklayarak ve bilgisayarın varsayılan yazı tiplerinden birini seçerek logo yaptığını iddia ediyorsun. Buradaki beğenen kişilerinde kaçı tasarımdan anlıyor söyle bakalım.

Şunu da ekleyeyim. Konuma gelen yorumlara lafı çakarım. Uyarı sayımın 20 olmasının sebebi bu değil mi zaten? Gereken cevabı verip evlerine yolluyorum. Muhtemelen şimdi senin yüzünden 1 kışkırtma uyarısı daha yerim ama ne yapalım?

XapeEvely

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Beni daha tanımadan öncelikle bir şey yazma. Herkes amatör başlayabilir ama herkes eğitimli başlayamaz. Görüyorum ki tasarım konusunda zerre bilgin yok ve efekt katmanından önüne gelene tıklayarak ve bilgisayarın varsayılan yazı tiplerinden birini seçerek logo yaptığını iddia ediyorsun. Buradaki beğenen kişilerinde kaçı tasarımdan anlıyor söyle bakalım.

Şunu da ekleyeyim. Konuma gelen yorumlara lafı çakarım. Uyarı sayımın 20 olmasının sebebi bu değil mi zaten? Gereken cevabı verip evlerine yolluyorum. Muhtemelen şimdi senin yüzünden 1 kışkırtma uyarısı daha yerim ama ne yapalım?

Ben buraya eleştiri yapacaklar gelmesin diye bir şey yazmışım, üzerine dm den yazarak beni uyarabilirsin insan gibi ve bende bu olayı düzeltebilirim öncelikle tasarımdan anlamasalar bile insanların yapamadıklarını yapıp onları birazcık mutlu etmek benim görevimdir o yüzden ücretsiz yapıyorum eğer hala konuşmaya devam edeceksen sana cevabım çok, kafanı tekrar tebrik ediyorum.