Yardım Anarşi Sunucusu.

OItsEveryBro

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Selamlar Forum Üyeleri, Ben Anarşi Sunucusu Açmak İstiyorum, Yardımcı Olurmusunuz, ilk Olarak Ne Kadar Ram Yeterli Olacaktır Ve Sunucu Özellikleri En Az Ne Durumda Olmalıdır, Diğer Sorum, Plugileri Nasıl Yapıcağımı Bilmiyorum, Hazır Pluginleri Olan Varsa Veya Yardımcı Olmak İsteyen Varsa Yardımcı Olurmusunuz, Çok Lazım, Ve Oyuncuların Login Kısmında, Normal Bir Lobide Olup, Login Yaptıktan Sonra Veya Registerden Sonra, Haritada Rstgele Bir Yere Işınlanmalarını İstiyorum, Mesela x:700 y:600 Arası Bir Konum Veya Rastgele Bir Yer Olabilir, Milyonlarca Konum Öteye Gitmeden tabii ki :)
Yardımcı Olursanız Sevinirim, İyi Forumlar !.

YeQiu

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Anarşi sunucusu açmak istiyorsan plugin falan gerekmiyor tek yapman gereken yüksek donanımlı bir sunucu satın almak. Sonrası anarşi zaten.

YeQiu

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Anarşi sunucusu açmak istiyorsan plugin falan gerekmiyor tek yapman gereken yüksek donanımlı bir sunucu satın almak. Sonrası anarşi zaten.

BorakanT

ben kimim?
En iyi cevaplar
7
Ruh hali
alakası yok. hile koruması koyma da host kapatsın sunucunu. hile koruması ayarlı koyacaksın, sıra koyacaksın, kural olarak her yaptıklarından kendilerini sorumlu tutacaksın oyuncuların, giriş plugini koyacaksın, dupe koruması koyacaksın. kolay değil her yiğidin harcı değildir anarşi sunucusu kurmak

Vantoxic

"Only" those who are on the right track win.
En iyi cevaplar
3
Ruh hali
Güzel kaliteli bir hostdan alınmış 8gb makine işinizi görecektir. Ayrıca anarşi sunucusu için gerekli olan sistemler ve diğer şeyleri youtubedeki anarşi sunucularında çekilmiş videoları izleyerek öğrenebilirsin. Bir şey daha söyleyeyim. Eğer açacaksan mecburi olarak bir kaç kural koyman gerekir. Çünkü şu sıralar "kuralsız sunucu herkes eşit" gibi sunucular açılıyor ve böyle sunucuların çoğu hatta hiç birisi tutmuyor. Sizede böyle bir şey yapmanızı önermem. Öteki yandan güzel bir tanıtım konusu reklam ve özel sistemler ile sunucunuza onlarca oyuncu çekebilirsiniz. ^_^

BorakanT

ben kimim?
En iyi cevaplar
7
Ruh hali
Güzel kaliteli bir hostdan alınmış 8gb makine işinizi görecektir. Ayrıca anarşi sunucusu için gerekli olan sistemler ve diğer şeyleri youtubedeki anarşi sunucularında çekilmiş videoları izleyerek öğrenebilirsin. Bir şey daha söyleyeyim. Eğer açacaksan mecburi olarak bir kaç kural koyman gerekir. Çünkü şu sıralar "kuralsız sunucu herkes eşit" gibi sunucular açılıyor ve böyle sunucuların çoğu hatta hiç birisi tutmuyor. Sizede böyle bir şey yapmanızı önermem. Öteki yandan güzel bir tanıtım konusu reklam ve özel sistemler ile sunucunuza onlarca oyuncu çekebilirsiniz. ^_^
anarşi kuralsız ve sistemsiz bir türdür. sadece belirli kurallar vardır onlar da sunucuyu çökertmemek adınadır. 8gb yetersiz gelebilir 16gb lazım olabilir ve işlemci çok önemlidir.

YeQiu

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
alakası yok. hile koruması koyma da host kapatsın sunucunu. hile koruması ayarlı koyacaksın, sıra koyacaksın, kural olarak her yaptıklarından kendilerini sorumlu tutacaksın oyuncuların, giriş plugini koyacaksın, dupe koruması koyacaksın. kolay değil her yiğidin harcı değildir anarşi sunucusu kurmak

Plugin işine daha önce girmemiş gibiydi ondan dolayı şeetmiştim ben amcacım.

Haklısın ama bunları buradan öğretmek olmaz bilgisi iyi olan birisi arkadaşa discord versin veya ilgili tutorial videolarına yönlendirelim

Vantoxic

En iyi cevaplar
3
Ruh hali
anarşi kuralsız ve sistemsiz bir türdür. sadece belirli kurallar vardır onlar da sunucuyu çökertmemek adınadır. 8gb yetersiz gelebilir 16gb lazım olabilir ve işlemci çok önemlidir.
Söylediğiniz gibi çok çok güç isteyen bir tür değil. Kendiniz söylüyorsunuz
sistemsiz bir türdür.
böyle bir olay yok.

Ayrıca kendisine özgü sistemleri olmak zorundadır. Yoksa anarşinin ne amacı olur ki? 10 arkadaş toplanıp aternostan sunucu kursa ve 2 takım olup savaşsa bir farkı olmazdı o zaman. Her oyun türünün kendine özgü bir olayı vardır.

BorakanT

ben kimim?
En iyi cevaplar
7
Ruh hali
Söylediğiniz gibi çok çok güç isteyen bir tür değil. Kendiniz söylüyorsunuz
böyle bir olay yok.

Ayrıca kendisine özgü sistemleri olmak zorundadır. Yoksa anarşinin ne amacı olur ki? 10 arkadaş toplanıp aternostan sunucu kursa ve 2 takım olup savaşsa bir farkı olmazdı o zaman. Her oyun türünün kendine özgü bir olayı vardır.
anarşi oynadınız mı hiç? ben çok çok güç isteyen bir tür demedim fakat 30 online olunca bile o kadar map yüklenecek ki o zaman 8gbnin yetersiz olacağını göreceksiniz. yapsavun 32gb i7 kullanıyor ve hala lag var diyorlar.

lolitsalexibald

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
elitranın yasak olup olmayacagına baglı gerci ram elitra olunca çok chunk yüklüyor millet

Vantoxic

En iyi cevaplar
3
Ruh hali
anarşi oynadınız mı hiç? ben çok çok güç isteyen bir tür demedim fakat 30 online olunca bile o kadar map yüklenecek ki o zaman 8gbnin yetersiz olacağını göreceksiniz. yapsavun 32gb i7 kullanıyor ve hala lag var diyorlar.
Bu kişi sayısına bağlı değişen bir şey zaten oyuncular kasmayı hissettiği zaman ram artırılır. Anarşi 0-25 arası online için 8GB yeterli olur.

apoG

play.ReoCraft.org
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Anarşi Sunucusu İçin yüksek donanımlı bir Makine gerekir Çünkü heryeri patlatıcaklar Hile kullanıcaklar Ve kirlilik yapıcaklar Bu1.si
2.si Hile koruması kullanman gerek yoksa fly ve speed gibi hileler Sunucunun dengesini bozarlar Bazı anarşi sunucularında Premium üyelik vardır doluyken girilebilen Kişiler Bu kişiler için Plugin lazım olucaktır
Ayrıca Eğer ub değilse Sunucun direk anarşi ise authme Çünkü Login yapmaları gerekicek