Animenin Ne Olduğunu Bilmeyen Cahillere "Anime" Anlattığınızda Aldığınız Tepkiler

I

Iskefiyeli18

Ziyaretçi
Anime zaten Japonca'da çizgi film demek pls neresini çizgi filmden farklı tutuyorsunuz :(
Ama sorun çizgi film olması değil tabii ki, çizim tarzı hoş değil zaten, hatlar çok sert. Hikayeler zaten saçma. Karakterler de rezalet. Bütün kızlar güzel, sakar ve erkek manyağı, bütün erkekler de ince uzun, 0 rüzgarlı ortamda bile saçları yavaşça dalgalanan, hep cool davranan şekildedir. Zaten ifadeler de hoş değil. İnsanlar utanınca yanağında 3 tane kırmızı eğik çizgi çıkıyor ya çizgi. Bunun için ağlayan arkadaşımı biliyorum. Çizgi ya. Neden seviyorsunuz anlamış değilim.

Toby Meep

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Anime zaten Japonca'da çizgi film demek pls neresini çizgi filmden farklı tutuyorsunuz :(
Ama sorun çizgi film olması değil tabii ki, çizim tarzı hoş değil zaten, hatlar çok sert. Hikayeler zaten saçma. Karakterler de rezalet. Bütün kızlar güzel, sakar ve erkek manyağı, bütün erkekler de ince uzun, 0 rüzgarlı ortamda bile saçları yavaşça dalgalanan, hep cool davranan şekildedir. Zaten ifadeler de hoş değil. İnsanlar utanınca yanağında 3 tane kırmızı eğik çizgi çıkıyor ya çizgi. Bunun için ağlayan arkadaşımı biliyorum. Çizgi ya. Neden seviyorsunuz anlamış değilim.
1.olarak ülkemizde çizgi film artık baya baya ezilen bebek işi şeyler gibi düşünülüyor.Bu sebeple farklı tutmaya çalışıyoruz.
2.olarak karakter özellikleri ve hikayeler bencede bazen saçma ama bazen cidden güzel şeyler çıkıyor ortaya.
3.olarak ise o çizgilerin daha gelişmiş hali oluyor bazı animelerde.Galiba senin arkadaşın fazla duygusal vede senin gördüğün anime baya eski bir anime olmalı.

I

Iskefiyeli18

Ziyaretçi
1.olarak ülkemizde çizgi film artık baya baya ezilen bebek işi şeyler gibi düşünülüyor.Bu sebeple farklı tutmaya çalışıyoruz.
2.olarak karakter özellikleri ve hikayeler bencede bazen saçma ama bazen cidden güzel şeyler çıkıyor ortaya.
3.olarak ise o çizgilerin daha gelişmiş hali oluyor bazı animelerde.Galiba senin arkadaşın fazla duygusal vede senin gördüğün anime baya eski bir anime olmalı.
Genele söylenmiş bir sözdü. Bir ortamda, hava güneşli ama okulun kuul* çocuğunun saçı sürekli rüzgarda dalgalanıyor. Vay beh.
Siz Anime'yi çizgi filmlerden ayırmaya çalışıyorsunuz ama aynı şey. Ayıramazsınız yani.
Zaten o üç çizgi olayı da geneldi. Yok garip çiçeğimsi şeyler çıkması vs. aşırı saçma geliyor bana.

LordTs

Umut
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
[HASHTAG]#Animeizlemeyinizlettirmeyin[/HASHTAG] :S

Cidden sacma birsey.Bir ara bi arkadasim izlettirmey e calistida beni sarmadi

C cc animasyon-cizgiflm Cc c

Helter

Pattes
En iyi cevaplar
0
Animasyon demek -,-

Kugleefey

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
hepsine boku no pico izlettiğim için sorun yok

• Beğen
Reactions: DIO

kejdurapa_

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
benim bir arkadaşım hentai yi çok merak ediyordu 1 2 tane izledi sonra sana en efsane olanını açayım mı dedim hemen atıldı bende "boku no pico" açtım baya baya izliyor işte arabanın içindeler dondurma filan bizimkisi malı görünce tipi bi değişti ben gülmekten nefes olamadım :D
sonrası ise küfür oldu :D

• Beğen
Reactions: DIO

GodofMilker

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
benim bir arkadaşım hentai yi çok merak ediyordu 1 2 tane izledi sonra sana en efsane olanını açayım mı dedim hemen atıldı bende "boku no pico" açtım baya baya izliyor işte arabanın içindeler dondurma filan bizimkisi malı görünce tipi bi değişti ben gülmekten nefes olamadım :D
sonrası ise küfür oldu :D
Sansür yemedi ._.

DIO

⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Okulda "tilkici" diye çağırılmak*
Yiffer*
Bana Harry Potter diyorlardı sen ne ayak? :( Gözlük bile takmıyorum :([DOUBLEPOST=1424436434,1424436198][/DOUBLEPOST]
12 kişiye DxD izletmeyi başardım
Git Afro Samurai izlet bir daha Animeye Çizgi Film çocukca bir şey derlerse O çocukların hormonları bozuktur ve zeka özürlülüğü vardır.
DxD izletmek kesin sonuç vermez.