[AntiFactionCrash] /f desc ve Faction ally chati ile crash kodu kullanımını önleyin

MrUnioDex

CEO of UnioCraft
En iyi cevaplar
0
Güzel fakat Factions 2.0 sürümü ve üstü için çalışır bu plugin. Türk sunucuları 1.6.9.5 sürümünü kullanıyor bu yüzden kullanışsız olur. UnioAntiCrash'in henüz yüklemediğim sürümündede var bu özellik ama kullanışsız geldiğinden yüklemedim.

Krumb069

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
1
Güzel fakat Factions 2.0 sürümü ve üstü için çalışır bu plugin. Türk sunucuları 1.6.9.5 sürümünü kullanıyor bu yüzden kullanışsız olur. UnioAntiCrash'in henüz yüklemediğim sürümündede var bu özellik ama kullanışsız geldiğinden yüklemedim.
Çözüm: Türk sunucular diğer pluginlerini güncelledikleri gibi bunu da güncellesinler.
1.6.9.5 sürümünde öyle bir event varmı bilmiyorum

MrUnioDex

CEO of UnioCraft
En iyi cevaplar
0
Çözüm: Türk sunucular diğer pluginlerini güncelledikleri gibi bunu da güncellesinler.
1.6.9.5 sürümünde öyle bir event varmı bilmiyorum
Factions sürümünün en yeni sürümünde faction chat vs. özellikler yok alışılmış sürüm değil yani. 1.6.9.5 te o event yok.

Krumb069

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
1

reisben55

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
bi zahmet yeni sürümü kullansınlar değil mi ?

ben kullanıyorum chat vardı sadece /f power eksikti
Ben onun yerine farklı bir plugin kullanıyorum eski Factions a Uuid desteği sağlayarak 1.8 sürümlerindede çalışmasını sağlıyor :D

Krumb069

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
1
O zaman sıkıntı yok ama şöyle pluginler yazmaktansa hiçbirşey yapmasanda millet artık 1.8.7 ye geçse ?
bende isterim 1.8.7 ye geçmelerini ama yapamazlar çoğu kişinin pc si 1.8 de kasıyor ve çoğu server kurucusu bulamıyor 1.8 pluginlerini (daha doğrusu plugin bile bulamıyorlar :D)