Arkiron MMORPG | Yeni Nesil MMORPG! | Yeni Açıldı! | Efsane Sistemler | Türkiyede İlk

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Kadirz123

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0

IP - ARKIRONMMO.BATIHOST.COM
SUNUCU DURUMU - ONLINE - 1.11.2 Sürüm!
HOSTİNG - BATIHOST
İLK BETA AÇILIŞ TARİHİ - 16.08.2017

Texture Pack Link - ArkironMMO.rar

ArkironMMO Size en iyi hizmeti sunmaya çalışıyor!

Skype adreslerimiz ; kadirege204 - live:erkmbzdgn66
Sunucu yetkili kadrosu ;
Sunucu Sahipleri | Kadir SAĞLAM : Kadirz123 | Erkam BOZDOĞAN : ErkmBzdgN_66
Adminler | Ekrem ÖZKARAN : FatalR
Skripter | ZiyaBabaMT - ZiyaNW : Ziya Boran
Modlar | TeKKral : Enes

Bunca yıldır herkes güzel bir MMORPG sunucu arıyor biz bunu sizlere bugün sağlıyoruz!
Bizim tek işimiz sizi eğlendirip iyi bir oyun keyfi sunmak.
İyi oyunlar dileriz.
- Kadirz123
"Efsaneler ölmez sadece şekil değiştirir"

ArkironMMO MMORPG ©

Speedwagon

“False hopes are more dangerous than fears.”
En iyi cevaplar
0
Buildler resource pack ile beraber olduğunda göz yoruyor.Ucu görünmeyen duvarlar yerine barrier blok kullanabilir veyahut warp sistemini bir kenara atıp bir dünya yapabilirsiniz başlangıç şehrinden patikalarla şehirlere vb. yerlere gidilir(bunu öneririm).Buildler geliştirilmeli, şehirleri dediğim gibi dünya sistemi şeklinde yaparsanız kare bir alanda kısıtlanmış etkisi vermeyip daha hoş görünür.Alanları biraz daha doldurabilirsiniz. Konu düzenini daha dikkatli yaparsanız (renkler vb.) insanların daha çok dikkatini çekecektir ve virüstotal koyabilirsiniz resourcepacke veya ki bunu öneririm server resourcepacki olarak ayarlayabilirsiniz giren kabul etmek zorunda kalır. İyi Forumlar!

WBerat_TR

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
türkiyede bu sunucu ile tek değilsiniz heleki kaynak paketi bile size ait değilken
mmorpg sadece mob kes geliş degildir daha farklı sistemlerde yapınız örnegin meslekler yani oyuncular eğlenmeli
kenimi faction sunucuda mobarenada kasılıyormus gibi hissettim bune nedir sadece mob kesip durdum ?
builder cok az ve küçük heleki spawn ve mob kesme yerleri(zaten başka alan yok)
sunucuda mob kesmekten başka yapıcak bir şey yok en basittinden sınıf sistemi ekleyebilirdiniz
konunuzda sunucu ile ilgili sistemlerden hiçbirşey yazmamışsınız

üzgünüm ama gene aceleye gelmiş bir sunucu sanki 2 günde yapıp açılmış gibi mmorpg bu değildir

Son düzenleme:

java10

kız çava bana kahve yap
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
-sunucuya girmeden önceki eleştiri (Konu eleştirisi)
farkında mısınız bilmem ama artık mmorpg leri de elşetirir olduk... yani insan bulamayınca eleştirmiyordu ee artık ortalık mmorpg delisi dolduğu için eleştiriyide hak ediyor artık diyelim;
haritaya cidden özen gösterilmemiş,
sistemleri demişsiniz göremedim,
sunucu tanıtım konusu sanırım bu ama pek bişi anlamadım sadece ip nin ne olduğunu ve sanırım açık olduğunu anladım,
türkiye de bir ilk? ...
hani derler ya klasik faction işte buda klasik mmorpg gibi olmuş yani ne kadar mmorpg gördük ki klasiği çıkmış,
kaynak paketiniz cidden arkadaşın dediği gibi göz yoruyor.

tek avantajınızı söyliyim:
-konu açıldığı gibi sunuıcunun açık olması başka avantaj göremiyorum diğer sunuculardan

ShortPallMall

AtinaSaga.Com Türkiyenin ilk MMOSurvival sunucusu
En iyi cevaplar
2
Ruh hali
efsane bi sistem göremedim

Kadirz123

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Buildler resource pack ile beraber olduğunda göz yoruyor.Ucu görünmeyen duvarlar yerine barrier blok kullanabilir veyahut warp sistemini bir kenara atıp bir dünya yapabilirsiniz başlangıç şehrinden patikalarla şehirlere vb. yerlere gidilir(bunu öneririm).Buildler geliştirilmeli, şehirleri dediğim gibi dünya sistemi şeklinde yaparsanız kare bir alanda kısıtlanmış etkisi vermeyip daha hoş görünür.Alanları biraz daha doldurabilirsiniz. Konu düzenini daha dikkatli yaparsanız (renkler vb.) insanların daha çok dikkatini çekecektir ve virüstotal koyabilirsiniz resourcepacke veya ki bunu öneririm server resourcepacki olarak ayarlayabilirsiniz giren kabul etmek zorunda kalır. İyi Forumlar!
Yorumuzun için teşekkürler.
Açık Dünya sistemi yapacaktık fakat çok fazla hata çıkacağından karar değiştirdik.
Konu güncel İyi Forumlar!

türkiyede bu sunucu ile tek değilsiniz heleki kaynak paketi bile size ait değilken
mmorpg sadece mob kes geliş degildir daha farklı sistemlerde yapınız örnegin meslekler yani oyuncular eğlenmeli
kenimi faction sunucuda mobarenada kasılıyormus gibi hissettim bune nedir sadece mob kesip durdum ?
builder cok az ve küçük heleki spawn ve mob kesme yerleri(zaten başka alan yok)
sunucuda mob kesmekten başka yapıcak bir şey yok en basittinden sınıf sistemi ekleyebilirdiniz
konunuzda sunucu ile ilgili sistemlerden hiçbirşey yazmamışsınız

üzgünüm ama gene aceleye gelmiş bir sunucu sanki 2 günde yapıp açılmış gibi mmorpg bu değildir
Tam 2 haftayı aşkındır sunucu üstünde çalışıyorduk çok fazla hatayla karşılaştık pluginler olsun skriptler olsun beğenmemekte sizin kararınızın bizim emeğize çok fazla laf yapamassınız yanlız.

efsane bi sistem göremedim
Efsane sistemleri kastederken sunucu içersindeki birçok skripti kastettim.

java10

kız çava bana kahve yap
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
-sunucuy girdikten ve biraz vakit geçirdikten sonraki eleştirim
@ExS ve birçok arkadaşın açtığı mmorpg sunuculardan bir farkı yok yani sunucuya girdiğimde ilk işim paketi yüklemek oldu ve bi geiziyim dedim ne bir mesaj ne bir bilgilendirme 0 yani mmorpg sunucuna hatta mc sunucularına bir kez olmuş girmeyen biri olmuş olsam haritada zıplaya zıplaya dolaşırdım ki öyle yaptım yani ne yapıcağım belli değil bilgilerndirme mesajı için sadece hoş geldiniz diyor ki oyuncuların böyle karşılanmasından sıkıldığını söylemek isterim, ayrıca kaynak paketi sanırım yanlış bilgi vermiyim tartarus un du ama oda birinden almış diye duydum neyse paketi geçelim, oyunda sadece 3-5 kişi ile interaction yapabiliyoruz biri anahtar için kasa veriyorsun 3 tanede kasa var bu arada biri canını dolduruyor, yerlerde bir sürü plate olduğu için sürekli hey hey mesajı gelip duruyor biri işte "yang" ları yığına çeviriyor biri de klasik rütbeler ve kitleri yani sunuuc bundan ibaret çünkü daha ilerisini görmek için bi bilgilendirme almadım yani /warp mı var /kit mi var bilmiyorum bakmakta istemiyorum diğer taraflara "klasiğin klasiği" diyebileceğim bi sunucu mmorpg ile alakası yok.

Areilyn

-(˘▾˘-)
Ressam
En iyi cevaplar
0
sana tek batmıycak piyasayı söyliyim; "custom minigames"
O da "Custom" olursa. İnsanlar sunucularına zaten piyasada çok fazla olan minigamesleri koyduğunda (onun yanında kendilerine ait bir minigame koyarlarsa başka tabii) olayın bir özelliği kalmıyor.

java10

kız çava bana kahve yap
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
O da "Custom" olursa. İnsanlar sunucularına zaten piyasada çok fazla olan minigamesleri koyduğunda (onun yanında kendilerine ait bir minigame koyarlarsa başka tabii) olayın bir özelliği kalmıyor.
custom derken zaten java ile kendilerinin yazdıklarından bahsediyorum özen verilmiş özenti olmayan

melih343

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Tonlarca Lapisli Fekşın Sunucu Varken MMORPG Türü Bir Sunucuya Eleştiri Yapmak Doğru Değil
Umarım Uzun Ömürlü Ve İleride Dahada Geliştirici Bir Yapıya Sahip Olursunuz
Başarılar..

java10

kız çava bana kahve yap
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Tonlarca Lapisli Fekşın Sunucu Varken MMORPG Türü Bir Sunucuya Eleştiri Yapmak Doğru Değil
Başarılar..
dostum o dediğin 1-2 sene önce işlerdi şimdi önüne gelen herkes mmorpg sunucu açtığı için bu dediğini kimse takmaz herkes eleştirisini yapacak ve sana bişi diyim bu sunucudan bi cacık olmaz olamaz, nedeni yaptığım eleştiride var yani bi bilgilendirme bile koyamıyorsanız şu mmorpg sunucularına yapmayın abi yapmayın saçma sapan sunucular açıyorsunuz veriyorsun eline adamın p1milyar seti eline veriyorsun 1milyar vuran kılıcı /warp boss hadi kolay gelsin bune arkadaş anladık yeni açıldınız tm hata vs. olur da diyelim ki ben sunucuya gece girdim kimse yok admin vs. beni kim bilgilendiricek ? ben sunucuda ne yapmam gerektiğimi nerden bilicem konu konu değil ki sadece 4-5 tane resim var ve biz buyuz bizi oyna diyor napalım bu sunucuya dostum ne diyelim? mmorpg diye Yahudiler gibi güya mükemmel gözlemi bakalım bunu mu istiyorsun bizden?

Kadirz123

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Başarılar..
Yorum için çok saolun moralim yerine gelmiş oldu.

dostum o dediğin 1-2 sene önce işlerdi şimdi önüne gelen herkes mmorpg sunucu açtığı için bu dediğini kimse takmaz herkes eleştirisini yapacak ve sana bişi diyim bu sunucudan bi cacık olmaz olamaz, nedeni yaptığım eleştiride var yani bi bilgilendirme bile koyamıyorsanız şu mmorpg sunucularına yapmayın abi yapmayın saçma sapan sunucular açıyorsunuz veriyorsun eline adamın p1milyar seti eline veriyorsun 1milyar vuran kılıcı /warp boss hadi kolay gelsin bune arkadaş anladık yeni açıldınız tm hata vs. olur da diyelim ki ben sunucuya gece girdim kimse yok admin vs. beni kim bilgilendiricek ? ben sunucuda ne yapmam gerektiğimi nerden bilicem konu konu değil ki sadece 4-5 tane resim var ve biz buyuz bizi oyna diyor napalım bu sunucuya dostum ne diyelim? mmorpg diye Yahudiler gibi güya mükemmel gözlemi bakalım bunu mu istiyorsun bizden?
Türkiyede 4 veya 5 tane MMORPG sunucu var.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...