Arkiron MMORPG | Yeni Nesil MMORPG! | Yeni Açıldı! | Efsane Sistemler | Türkiyede İlk

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ExS

“Alıştım artık” cümlesi çok umutsuz değil mi ya?
En iyi cevaplar
0
Başarılar dilerim merak etme ağır eleştiriler alacaksın ve sunucuyu sıfırlayacaksın tekrardan adam gibi bir sunucu yapacaksın en azından bana öyle oldu diyelim.

java10

kız çava bana kahve yap
En iyi cevaplar
0
Ruh hali

ExS

“Alıştım artık” cümlesi çok umutsuz değil mi ya?
En iyi cevaplar
0
Niye sürekli bana çamur atıyorsun eğer ben metin2 tipi en son sunucuyu açabilseydim görürdün ama ekip dağıldı işte.

java10

kız çava bana kahve yap
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Niye sürekli bana çamur atıyorsun eğer ben metin2 tipi en son sunucuyu açabilseydim görürdün ama ekip dağıldı işte.
girip baktın mı sunucuya yani tex. pack le beraber npcler bile aynı .-. yani nediyim

UltimateChicken

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Sunucuyu Şahsen Beğenmedim Girdiğimde Herkese Gelmiş Olan Bir item olan 'Eşya Kağıdı' Envanterimde yoktu.

Kadirz123

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Başarılar dilerim merak etme ağır eleştiriler alacaksın ve sunucuyu sıfırlayacaksın tekrardan adam gibi bir sunucu yapacaksın en azından bana öyle oldu diyelim.
Saol Burak yanımda olan belli kişilerden biride sensin zaten sunucu açmaya gelmiyor insan .qx

Sunucuyu Şahsen Beğenmedim Girdiğimde Herkese Gelmiş Olan Bir item olan 'Eşya Kağıdı' Envanterimde yoktu.
Herkese geliyor küçük bir hata olmuş olabilir.

• Beğen
Reactions: ExS

Myth_X

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Birbirinin grisi,beyazı,siyahı bir sürü MMORPG(Ki çok da değil.) sunucu açılmaya başladı,moda oldu herhalde :)

PatikliPenguen_Real

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Çoluğun çocuğun açtığı bir sunucudan yine onlara yakışır bir ban şekli :D

Ekli dosyalar

• Adsız.png
    Adsız.png
    54.2 KB · Görüntüleme: 483

PatikliPenguen_Real

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Sunucuda 2 çeşit para birimi var ve ikisinin de ismi manidar silah olarak kullanabileceğiniz 7 item var zırh olarak kullanabileceğiniz 2şer item var 3tane map var başlangıçta sadece bir tane mapi görebiliyorsunuz ve onda da tek çeşit mob var pluginler güzel fakat daha önce görrmüştük emek verilse güzel bir şey olabilirmişti birde texturepack malum bir texture pack indirdiyseniz ve ayarlardan göremiyorsanız rardan çıkartın tek dosya halinden çıkartıp dağınık halde rarlayın
Ayrıca oyun 2 veya 3 günde bütün itemlere sahip olabiliyorunuz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...