ARTIK BIKTIM SÖVME NOKTASINA YAKLAŞTIM !

murat6135

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Merhabalar ben PatatoMan sunucumuz dün 21:00 da hacklendi batırıldı ma bizzde sağlam bir backup vardı zaten oyuncuların emeği filan gitmedi ama ''sen hala ne şikayet ediyosun'' derseniz bakın adamlar geliyo nasıl yapıyolar bilmiyorum SO dada yapmışlar kendilerine GameMode 1 veriyolar klan evlerini yıkabiliyolar sonra wg li yerleri op olmadıkları halde kırıyolar sonoyuncuda bu creative de yaşandı adam gidiyo başkalarının arsasını kırıyor yani bunda bir emek var ve senin bu emeği batırman yanlış bir şey ayıp yani şuanda baya bir öfke var hala dinmedi sabaha kadar bunu düzeltmek için uğraştım... şu an saat 08:00 yeni bitirdim yani yapmayın şöle şeyler adam gibi gelin sunucularda oynayın zaten hayatımda en nefret ettiğim kelimedir ''HACK'' aramızda bunu engelliyebilecek bir pluginer varsa yani bunun için bir plugin yapıp bunun için bir konu açarsa mükkemmel olur da bu İMKANSIZ gibi bir şey

Kovalski

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
minecraft pvp oyuncularinin %100'ü hile kullanir oyüzden açıcaksan pve açicaksin

TheCarrotDairy

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Geçmiş olsun böyle sorunlardan kolay kolay kurtulamıyoruz maalesef şu emek hırsızları da hiç düşünmüyor "Bu adam bunlar için ne kadar emek verdi?"

S

sergun26

Ziyaretçi
Skript ile region adlarını kontrol edebiliyoruz, sahiplerini ve member eklenmiş kişileri de kontrol edebiliyorsak olabilir.

Mulfucer

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
IP-Ban sorununu VPN kullanarak gözebilir.
Bak kardeş sana bir önerim var bir oyunda oynarken serial ban yedim yani senin elinde serial ban atan bir plugin olursa birdaha girmesi için format atması gerekir serial ban nedir diye soracak olursan kişinin C diskinin serialini alır ve kaydeder hdd serial ban olarakda geçer bunu kaydettikten sonra bu serial numarası ile giriş yapamaz hale gelir bir oyunda başıma gelmişti bunu değiştirmenin yolları var hatta ben değiştirdim ama banımı açamadım hem bu serial banı hemde MAC-IP banı atarsan işi biraz zor olur.

Ve bir çözüm daha olabilir sen gamemode 1 olan kişileri sürekli bir plugin ile kontrol et mesela sadece yetki verdiğin kişiler gm1 olabilsin onun dışındaki birisi gm1 olmayı başarırsa yukarıdaki dediğim sistem ile banla eğer o sistem çalışmaz ise bu sefer gm1 olarak bulunan kişi otomatikten gm0 olsun

Krumb069

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
1
Nasıl op olacaklar dediğiniz mümkün değil bir yetkili op yada * yetkisi vermıiştir