Artık Çıldıracağım!

HestiaKnife

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Gençlik, bundan önce minecraftın kasması hakkında bir konu açmıştım şikayetlerim vardı. Az çok düzeldi. Fakat bir şey fark ettim ki minecraft oynuyamıyorum. Aslına oyun açılıyor sıkıntı yok. Fakat leptapım minecraftı 59 modlu iken açınca aşırı ısınıyor. Ve 15-20 dakikaya kapanıyor. Tamam 59 modlu ve ağır modlar yok neyse onda kapanması sıkıntı değil de. Mineplex ve Hypixel hatta iyi tasarlanmış bir avatar serverine girdiğimde bile ısınıyor. Ve hatta kapanıyor. Şimdi ne yapmalıyım?

Yardımlarınızı esirgemeyin leptapımın sıcaklığını minecraft oynarken nasıl stabil seviyede kapanmamasını sağlayarak tutabilirim? herhangi bir program? veya Minecraft ayarı? şimdiden teşekkürler.

Biraz konu havası olsun; (Resim atmayınca sırf bir paragraf yazı sıkar insanı biraz resim olsun.

YürümeyenUçak

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Fan almaya ne dersin 30tlik bir fan bile iş görüyor ya da PC ısısını ölçsen de bize söylesen daha yardımcı olabilirim

MhaWTHoR

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
1
Soğutucu al ve fanı bilgisayarcıya temizlettir.

YürümeyenUçak

Marangoz
En iyi cevaplar
0
He bu arada fanı süpürge ile temizle elektirikli ile gücü düşür bilgisayarcıya gerek yok :)

HestiaKnife

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Fan almaya ne dersin 30tlik bir fan bile iş görüyor ya da PC ısısını ölçsen de bize söylesen daha yardımcı olabilirim
Bir dahaki kapanışında PC ısısının kaçta kapandığını söylerim. Fan fikrini düşünüyorum zaten.
Soğutucu al ve fanı bilgisayarcıya temizlettir.
Soğutucu daha önce kullanıyordum. 15-20 dakikaya kapanacağına 30-35 dakikaya kapanıyordu yani pek bir faydası olmadı.
He bu arada fanı süpürge ile temizle elektirikli ile gücü düşür bilgisayarcıya gerek yok :)
Teşekkürler denerim :)

90 derece oluyor. @YürümeyenUçak

LımonBerk

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Bir dahaki kapanışında PC ısısının kaçta kapandığını söylerim. Fan fikrini düşünüyorum zaten.

Soğutucu daha önce kullanıyordum. 15-20 dakikaya kapanacağına 30-35 dakikaya kapanıyordu yani pek bir faydası olmadı.

bak en iyi ama en zor çözüm şu 1500 TL ye coh zel bir bilgisayar toplarsın adam gibi bir bilgisayar topla yaow buna çalış az :D

HestiaKnife

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
bak en iyi ama en zor çözüm şu 1500 TL ye coh zel bir bilgisayar toplarsın adam gibi bir bilgisayar topla yaow buna çalış az :D
PS4 almayı düşünüyorum. Sırf J-Stars victory VS oynuyabilmek için .s o önceliğim geçince bakarım.

LımonBerk

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0

ney bilgisayarın 15 20 dakikada kapanıyor mu benim eski bilgisayar aklıma geldi onu parçalayıp camdan aşşağı atmıştım sonra pişman oldum tabi bilgisayarsız bir hayat sıkıcı geçiyor :(

YürümeyenUçak

Marangoz
En iyi cevaplar
0

Yapabileceğiniz iki şey var.

1. Notebookunuzun içini açıp tozlarını temizleyin ve termal macunu yenileme işlemi yapın.Eğer bu konuda bilginiz yok ise kendi başınıza yapmamanızı öneririm.
  2. Temizlik işlemi ardından notebook için bir soğutucu alabilirsiniz.Notebook soğutucular cihazınızın sıcaklıklarını 5-6 derece kadar düşürebilirler.Ayrıca oyun oynarken veya bilgisayarınızın zorlandığı bir durumlarda soğutucu sayesinde sıcaklıklar belli bir dereceden sonra ilerlemeyecektir.Örneğin 90 ise soğutucu sayesinde 85 i geçmeyebilir gibi.

LımonBerk

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
PS4 almayı düşünüyorum. Sırf J-Stars victory VS oynuyabilmek için .s o önceliğim geçince bakarım.
bence alma şu an piyasada iyi oyun yok ps4 de adam gibi bir pc topla ve bazılarımızın oynamak için kıvrandığı ama kürüstür yüzünden oynıyamadığımız oyunları high ta oyna :p önemli olan oyunun kasmaması değil hem kasmayacak hemde iyi bir deneyim yaşamak oyunda oyunlar bunun için var

çözümü bıldum :D