Artık Geçmiş Zihniyetlerden Çıkın.

Chiel

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Çıkın artık şu eski zihniyetlerden, tamam haklısınız mazide burası minecraft forumuydu fakat, artık o piksel piksel oyundan arınıp, tüm oyunları barındıran bir forum. Sadece sunucu tanıtımı yapmak için kayıt olmayın, kayıt olmadıysanız da kayıt olun. Ziyaretçi olarak sunucuları incelemeyin, bu kadar emeğe destek olup online birimindeki kullanıcı sayısını arttırmak için üye olun, emektarların hakkını yemeyin. Artık burası bir minecraft forumu değil, "Türkiye'nin En Büyük Oyun Forumu" ünvanını taşıyan bir GENEL oyun forumu. Açılan üç konudan birinin minecraft olmasından vazgeçin, diğer oyunlara yönelin. Sadece ricamdır, yanlış anlaşılmasın.​

TheGodFather

Emekli
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Geçen seneden beri, bir sürü forumlar açtı yönetim. Onlara da yazık değil mi ? ETS' den tut CS' ye kadar ama bazı minecraft kölesi olmuş üyeler yeni açılan forumlara bi' saniye bile bakmadan, direk olarak minecraft forumlarına yöneliyorlar. Bu koca forum da herkes özgür, ancak forum artık minecraft.tr değil, seninde dediğin gibi GENEL oyun forumudur. O yeni forumlara da bi' saniye bakınsalar onlara elbet bir değişim olacaktır...

CapScroll

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Aslında bu forum işe minecraftturk olarak giriş yapmasaydı dediğiniz olabilirdi fakat üyelerin %80'i bu forumu Türk Minecraft forumu olarak görüyor ve öyle öğrendi genelde minecraft sunucularının reklamları burada yapılıyor, Minecraft denince akla buranın gelmesine herkes alışmış artık.

Midoss

Bay Boş
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Reklam harici konu yok bu forumun tapatalkda dahi minecraft temasi kullaniyor olmasi da kotu tum minevdaft temasindan arinmali youtube kanali acikmali ki kominitesi artsin bence 2012deki forum yok artik

SM-G800H cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

CoffeeBeat

Zindev
En iyi cevaplar
0
Yanlış anlamayın forumun biraz daha geniş sulara yelken açmasına karşı değilim fakat;
Bu forumu bu kadar popüler yapan beğenmediğiniz minecraft oyuncuları.
Öncelikle biraz mantıklı düşünün.Sizce bu forum neden hep minecraft oyuncularını çekiyor ?
Acaba,hani küçük bi ihtimal de olsa burası senelerdir bir minecraft forumu olduğundan olabilir mi ?
Hatta belki bu yüzden arama motorlarında forumun domainine ait anahthar kelimelerin %95'i minecraft ile alakalıdır.

Türk minecraft topluluğu burda yetişti,büyüdü ve öğrendi.
Bu forum minecraft Türk topluluğunun;
-Haritalarını
-Sunucularını
-Skriptlerini ve Eklentilerini
-Kaynak Paketleri ve Skinlerini
-Tatlısıyla , Acısıyla birçok yetkilisini ve üyesini
-Video ve Resim çalışmalarını
barındıran ve yıllar içinde büyük emekler sarf edilerek toparlanmış devasa bir veritabanıdır.

Senin ne haddine bunca senelik emeği karıncalar gibi parça parça inşa etmiş üyelere ve emekli yetkililere 'eski kafalılar' demek ?

admiraldus

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Sanırım gördüğüm en mantıklı yorum Burak'ın ki. Burada gördüğüm çoğu şey, alfabede 'A' harfi yerine 'J' harfi koymaya çalışanlar.

Chiel

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Yanlış anlamayın forumun biraz daha geniş sulara yelken açmasına karşı değilim fakat;
Bu forumu bu kadar popüler yapan beğenmediğiniz minecraft oyuncuları.
Öncelikle biraz mantıklı düşünün.Sizce bu forum neden hep minecraft oyuncularını çekiyor ?
Acaba,hani küçük bi ihtimal de olsa burası senelerdir bir minecraft forumu olduğundan olabilir mi ?
Hatta belki bu yüzden arama motorlarında forumun domainine ait anahthar kelimelerin %95'i minecraft ile alakalıdır.

Türk minecraft topluluğu burda yetişti,büyüdü ve öğrendi.
Bu forum minecraft Türk topluluğunun;
-Haritalarını
-Sunucularını
-Skriptlerini ve Eklentilerini
-Kaynak Paketleri ve Skinlerini
-Tatlısıyla , Acısıyla birçok yetkilisini ve üyesini
-Video ve Resim çalışmalarını
barındıran ve yıllar içinde büyük emekler sarf edilerek toparlanmış devasa bir veritabanıdır.

Senin ne haddine bunca senelik emeği karıncalar gibi parça parça inşa etmiş üyelere ve emekli yetkililere 'eski kafalılar' demek ?
Emekli yetkililere eski kafalı mı demek? Gerekirse derim fakat şu an ki konuma öyle bir durum söz konusu değil. Konuyu okuduktan sonra eleştirmen daha iyi olur, ayrıca eski kafalılık kötü bir şey değil, aksine iyi bir şey. Bir forum nasıl açılmışsa öyle gider zihniyetinden çıkmalarını istiyorum "ÜYELERİN".

Sanırım gördüğüm en mantıklı yorum Burak'ın ki. Burada gördüğüm çoğu şey, alfabede 'A' harfi yerine 'J' harfi koymaya çalışanlar.
A harfi yerine J koymak, bir işe kolay yönden değil de, zor ve açıklayıcı yönden gitmektir, yoksa gelen geçen buraya koysun direk 'A' harfini, "işte burası şöyleydi bundan sonra da öyle kalacak" söylentilerini yapsınlar, işte ben bunun olmamasını söylüyorum.

Midoss

Bay Boş
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Katılıyorum ki 2012 girişli bir üyeyim ama ne minecraft kitlesi o zamankiyle aynı ne de insanların bu forumdan beklentilri yani eskiden forum oyunları sohbet konuları hikayeler vardi simdi ise sadece reklam var

SM-G800H cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

lSincapl

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Forum genel oyun forumu olacağını açıkladığında beklentim büyüktü ama malesef ki domain dışında forumda hiçbir şey değişmedi. Hadi üyeler yapmıyor ama en azından yöneticiler falan şöyle göz dolduran ilgi çekici konular falan açsa bir ihtimal üyeler de bundan ilham alır yeni şeyler dener. Sürekli Minecraft konuları açılması hakikaten sıktı artık.
Dostum hakaret içermediği sürece isteyen istediği yorumu yapabilir, hiç kimse kusursuz değil ki üzerine söz söylemeyelim.

MineBine

Gurbet elde bir başıma neyleyim?
En iyi cevaplar
0
Bunca yıl Minecraft geçmişi olan forumdan birden tüm oyunlar forumunu beklemek akla uygun olmaz.

Chiel

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Bunca yıl Minecraft geçmişi olan forumdan birden tüm oyunlar forumunu beklemek akla uygun olmaz.
Komik...
Bunca yıl geçmişi olsa ne yazar? Minecraft'tan eser mi kaldı ki? Cidden komik, değişik düşüncelere sahipsiniz.

Kovalski

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Komik...
Bunca yıl geçmişi olsa ne yazar? Minecraft'tan eser mi kaldı ki? Cidden komik, değişik düşüncelere sahipsiniz.
Senin oynamaman o oyunun bittiği anlamına gelmiyor, minecraft hala güzel. Herzamanda öyle kalıcak benim için

Kovalski

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Benim oynamamam zaten bittiği anlamına gelmiyor, sen bana minecraftın güzelliklerini sayamazsın, ama ben sana kötülüklerinden başlayayım hatta.
1. 3 yaşındaki çocukların eline aileleri telefonları verip minecraft oynamalarına müsade ediyorlar ve en geç 6 yaşında pc başına geçip online olan tarafa geçiyorlar.
2. Eskiden survival gameste 20 oyundan 1'i bile hile olmazken şu an 3 oyundan 2si hile.
3. Yeni yetme çocuklar, babalarının karınlarını doyursun diye verdikleri paraları sunuculara yatırıp, "DÜNYANIN EN BÜYÜK FEKŞIN SUNUCUSU!" diye geçiniyorlar.
Sence daha devam edeyim mi? Hadi sende bana 3 madde güzelliklerini say, bende devamını getireyim.
1- Bana yazılımı sevdiren oyun.
2- İstediğin herşeyi yapman mümkün. Tam anlamıyla her şey mümkün. Şu video ile bi kez daha kanıtladı bunu;
3- Son zamanlarda bayağı kaliteli sunucu fikirleri var. Bence 3-4 aya bayağı kaliteli işler çıkıcak.
4- Technic modlardan birisi sayesinde sınavda +1 net almıştım :D. Tam hatırlamıyorum şimdi hangisiydi.
5- Redstone. Böyle bir şey hangi oyunda olabilirki. Mekanik sistemler kurmana elvericek bir oyun bu çok büyük bir şey.