Artık Geçmiş Zihniyetlerden Çıkın.

Chiel

Marangoz
En iyi cevaplar
0
1- Bana yazılımı sevdiren oyun.
2- İstediğin herşeyi yapman mümkün. Tam anlamıyla her şey mümkün. Şu video ile bi kez daha kanıtladı bunu;
3- Son zamanlarda bayağı kaliteli sunucu fikirleri var. Bence 3-4 aya bayağı kaliteli işler çıkıcak.
4- Technic modlardan birisi sayesinde sınavda +1 net almıştım :D. Tam hatırlamıyorum şimdi hangisiydi.
5- Redstone. Böyle bir şey hangi oyunda olabilirki. Mekanik sistemler kurmana elvericek bir oyun bu çok büyük bir şey.
İstediğin her şeyi yapman mümkün mü? Minecraft'ta helikopter ile uçulduğunu bilmiyordum açıkçası veyahut su içildiğini. Sen su içmeden yaşayabiliyor musun?
Redstone diyorsun, redstone ile istediğin kadar mekanik sistem kur. Sadece oyun içi, bunu hayata geçiremiyorsun. Baya kaliteli sunucu fikirleri diyorsun, istiyorsan gir de bir bak; https://forum.gamer.com.tr/forum/minecraft-tuerk-sunuculari.47/

Kovalski

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
İstediğin her şeyi yapman mümkün mü? Minecraft'ta helikopter ile uçulduğunu bilmiyordum açıkçası veyahut su içildiğini. Sen su içmeden yaşayabiliyor musun?
Redstone diyorsun, redstone ile istediğin kadar mekanik sistem kur. Sadece oyun içi, bunu hayata geçiremiyorsun. Baya kaliteli sunucu fikirleri diyorsun, istiyorsan gir de bir bak; https://forum.gamer.com.tr/forum/minecraft-tuerk-sunuculari.47/
su içme ve helikopterle uçma gibi şeyler taa 2012'de eklendi oyuna modlarla :D. Sunucu fikirlerini yanlış yerde arıyosun;

Chiel

Marangoz
En iyi cevaplar
0
su içme ve helikopterle uçma gibi şeyler taa 2012'de eklendi oyuna modlarla :D. Sunucu fikirlerini yanlış yerde arıyosun;
Allah Allah, ben nedense oyunu 1.4.7'den beri oynuyorum hiç su içemedim şu oyunda, vay anasını satayım. Ne kadar gelişmiş 5 ayda...

Kovalski

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Allah Allah, ben nedense oyunu 1.4.7'den beri oynuyorum hiç su içemedim şu oyunda, vay anasını satayım. Ne kadar gelişmiş 5 ayda...
Ya ne artistsin niye haksız çıkmamak için direniyosun bu kadar o videoyu izle hayatında görmediğin şeyleri görüceksin. Su içmeye bu kadar meraklıysan al sana sunucuda öneriyim; https://forum.gamer.com.tr/konu/1-x...macera-aksiyon-zorluk-mc.362944/#post-2072742

Doymadıysan burdada su içebilirsin; https://forum.gamer.com.tr/konu/tek...-kalite-arayanlara.363854/page-4#post-2077859

Chiel

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ya ne artistsin niye haksız çıkmamak için direniyosun bu kadar o videoyu izle hayatında görmediğin şeyleri görüceksin. Su içmeye bu kadar meraklıysan al sana sunucuda öneriyim; https://forum.gamer.com.tr/konu/1-x...macera-aksiyon-zorluk-mc.362944/#post-2072742

Doymadıysan burdada su içebilirsin; https://forum.gamer.com.tr/konu/tek...-kalite-arayanlara.363854/page-4#post-2077859
İnsanların davalarını savunmalarını artistlik olarak görüyorsan bu benim sorunum değil, senin sorunun.

admiraldus

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Forum genel oyun forumu olacağını açıkladığında beklentim büyüktü ama malesef ki domain dışında forumda hiçbir şey değişmedi. Hadi üyeler yapmıyor ama en azından yöneticiler falan şöyle göz dolduran ilgi çekici konular falan açsa bir ihtimal üyeler de bundan ilham alır yeni şeyler dener. Sürekli Minecraft konuları açılması hakikaten sıktı artık.

Dostum hakaret içermediği sürece isteyen istediği yorumu yapabilir, hiç kimse kusursuz değil ki üzerine söz söylemeyelim.
Yazar ekibi zaten bunun için konu açıyor. Konuları okuduğun yok ve burada böyle bir şey demen yüzünden üzüldüm açıkçası. İstediğin bir oyun konusu varsa bize söyleyebilirsin. Müsait ise açabiliriz.

bikkik

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Eski Kafalılar tarifi biraz ağır gibi olmuş.
Forum yöneticileri ve oyuncular da farkettiler ki sunucular ve minecraft eskisi kadar rehabet görmüyor (en azından forum ortamından belli bence). Bana göre yetkililer forumun iyi küçülmesini önlemek ve oyun dünyasına daha yakından görebilmek için içeriği değiştirdiler. Bu sayede azalan minecraft kitlesinden değil de diğer oyuncu kitlelerinden de yaranıyorlar. Her ne kadar ben de forumun minecraft üzerine görsem de diğer bölümlerde minecraft dışında oyunları gördükçe forumun değişimini anlıyorum.
Kovalskinin atmış olduğu video betasında bulunduğum ve Türkiye'de ses getirecek bir servere ait. Forumda konusunu bulabilirsin. Sunucu betada fazla başarı sağlayamadı bu yüzden daha iyi ve güçlü bir içerikle tekrar yapılıyor. Sunucu sahibi tarafından sunucu hakkında bilgi alıyoruz.Videoda bulunan at arabası 3D bir görüntü ._. Sunucu sahibi kovalski değil yani
Sunucular olarak değişik başarılara imza atmaya çalışan ve bir müddet başarı sağlayan sunucular var. Ama eski kitle kalmadığından ve yeni kitle de zoru sevmediği ve onların da sayısı azaldığından fazla ayakta kalamıyorlar.
Sanırım şu an minecraftı oynayan kitle de büyük ihtimal hayallarinde kalan bazı şeyleri gerçekleştirmek için oynuyordur :) (örn. ben)
Umarım konu tartışma olmadan devam eder :)

Chiel

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Eski Kafalılar tarifi biraz ağır gibi olmuş.
Forum yöneticileri ve oyuncular da farkettiler ki sunucular ve minecraft eskisi kadar rehabet görmüyor (en azından forum ortamından belli bence). Bana göre yetkililer forumun iyi küçülmesini önlemek ve oyun dünyasına daha yakından görebilmek için içeriği değiştirdiler. Bu sayede azalan minecraft kitlesinden değil de diğer oyuncu kitlelerinden de yaranıyorlar. Her ne kadar ben de forumun minecraft üzerine görsem de diğer bölümlerde minecraft dışında oyunları gördükçe forumun değişimini anlıyorum.
Kovalskinin atmış olduğu video betasında bulunduğum ve Türkiye'de ses getirecek bir servere ait. Forumda konusunu bulabilirsin. Sunucu betada fazla başarı sağlayamadı bu yüzden daha iyi ve güçlü bir içerikle tekrar yapılıyor. Sunucu sahibi tarafından sunucu hakkında bilgi alıyoruz.Videoda bulunan at arabası 3D bir görüntü ._. Sunucu sahibi kovalski değil yani
Sunucular olarak değişik başarılara imza atmaya çalışan ve bir müddet başarı sağlayan sunucular var. Ama eski kitle kalmadığından ve yeni kitle de zoru sevmediği ve onların da sayısı azaldığından fazla ayakta kalamıyorlar.
Sanırım şu an minecraftı oynayan kitle de büyük ihtimal hayallarinde kalan bazı şeyleri gerçekleştirmek için oynuyordur :) (örn. ben)
Umarım konu tartışma olmadan devam eder :)
Bakın hocam, siz beni anlamadınız veyahut anlamamakta gayret ediyorsunuz. Ben kimseye bu forumda minecraft sözü geçmesin demiyorum, artık öyle bir durum almış ki insanlar ziyaretçi olarak geliyorlar, üye olmuyorlar. Bu benim zoruma gidiyor, kimsenin yetkisine vs. laf etmiyorum, ne kadar minecraft sözü geçiyorsa o kadar diğer oyunların sözünün geçmesini istiyorum. Cidden o kadar çok abarttınız ki, düşünceniz çok yanlış, elbette güzel sunucu fikirleri vardır, saygı duyarım. İnşallah iyi yerlere gelirler.

bikkik

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bakın hocam, siz beni anlamadınız veyahut anlamamakta gayret ediyorsunuz. Ben kimseye bu forumda minecraft sözü geçmesin demiyorum, artık öyle bir durum almış ki insanlar ziyaretçi olarak geliyorlar, üye olmuyorlar. Bu benim zoruma gidiyor, kimsenin yetkisine vs. laf etmiyorum, ne kadar minecraft sözü geçiyorsa o kadar diğer oyunların sözünün geçmesini istiyorum. Cidden o kadar çok abarttınız ki, düşünceniz çok yanlış, elbette güzel sunucu fikirleri vardır, saygı duyarım. İnşallah iyi yerlere gelirler.
Zaten ben de bu isteğinizin yanlış olduğunu söylemedim ? Yetkililere laf ettiğinizi de söylemedim ? Sadece direk eski kafalı demenin biraz ağır olduğunu belirttim

Her ne kadar ben de forumun minecraft üzerine görsem de diğer bölümlerde minecraft dışında oyunları gördükçe forumun değişimini anlıyorum.
Benim gibi bulunan bir sürü insan var. Burada ona değinmiştim :) Sizi anlamamak gibi bir konuda ısrarcılığım bulunmadı yani..

Midoss

Bay Boş
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Beni takan yok ama diyeceğin o ki minecraft tek ana foruma indirilmeli mesala cs go metin2 gibi oyunlar hala rağbet gorüyor demek istemiştim ben birasi onceki postta da dediğim gibi o hikayelerin oyunlarin yarismalarin oldugu forum değil artık

SM-G800H cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

KaanGunlu

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sanırım gördüğüm en mantıklı yorum Burak'ın ki. Burada gördüğüm çoğu şey, alfabede 'A' harfi yerine 'J' harfi koymaya çalışanlar.
kjrdeşim burjsı mjynkrjft forumu deyil jnlj jrtık.

Şaka bir yana, forum bir geçiş sürecinde. Böyle şeyler birkaç günde değişmez.
Gamer'r geçilmesi lazımdı çünkü forum kan kaybediyordu.

lSincapl

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Yazar ekibi zaten bunun için konu açıyor. Konuları okuduğun yok ve burada böyle bir şey demen yüzünden üzüldüm açıkçası. İstediğin bir oyun konusu varsa bize söyleyebilirsin. Müsait ise açabiliriz.
Yan tarafta ki yeni açılan konular kısmında farklı oyunlar ile ilgili konular göremiyorum malesef. Tabi ki ben kalkıp forumlar kısmından araştırabilirim falan ama yeni gelen bir üye o panoya bakarak yorumda bulunur. Daha fazla farklı oyunlar ile ilgili konular açılıp güncel tutulursa forum için daha iyi olabilir.

AnadoluNW

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
6 yıllık minecraft forumunun genel maksatlı oyun forumuna dönmesi:
Sütaş'ın çubuk kraker ve cips üretmeye başlamasına benziyor.

lSincapl

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
6 yıllık minecraft forumunun genel maksatlı oyun forumuna dönmesi:
Sütaş'ın çubuk kraker ve cips üretmeye başlamasına benziyor.
Ve eminim düzgün bir strateji ile gayet de güzel satardı. Burada mesele birisi bir konuda bağlı kalsın diğerlerini güzel yapamaz değil. Forum genel oldu ama genelliğine dair hiçbir şey göremiyoruz. Hâla daha oyunların sistem gereksinimleri ile ilgili konular açanlar var, bunlar yerine daha ilgi çekici konular açılmalı.