Artık Yeter!

Serkanizm

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Selamlar arkadaşlar ben Serkan.Yaşım 15 ve 5 yıldır minecraft oynuyorum.Ama sadece oynuyorum.Yani tek yaptıgım sunucularda takılmak.Artık kendi sunucumu açmak istiyorum.Pluginlerden pek anlamıyorum.Pluginlerle cok ugrastım editlemeyi biraz ögrendim ama kendi pluginimi kodlamak istiyorum.Çünkü kendi pluginimi kodlamazsam profosyonel bir server açamam.Sizden istegim nasıl bir yol izlemeliyim? Bana yardım edecekler skype adresim : dogruserkans eğer bana ulaşamazsanız skype adresinizi yazabilirsiniz.

Son düzenleme:

ByAlpha

Güzel şeyler büyük acılarla gelir aldanma.
Emektar Üye
En iyi cevaplar
4
Varolan pluginleri kodlamakla uğraşma derim.
hiçbir sunucuda göremediğin, sana ait olan bir fikri sunucuna taşımanı tavsiye ederim.

Penguenn

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
4 yıl önceki beni hatırlattın helal olsun java yerine daha kolay bi dil olan c#'ı tavsiye ederim biraz tecrübe kazanırsın en azından

Serkanizm

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Varolan pluginleri kodlamakla uğraşma derim.
hiçbir sunucuda göremediğin, sana ait olan bir fikri sunucuna taşımanı tavsiye ederim.
Teşekkür ederim tavsiyen için :)

Ne demek istedigini anlayamadım

4 yıl önceki beni hatırlattın helal olsun java yerine daha kolay bi dil olan c#'ı tavsiye ederim biraz tecrübe kazanırsın en azından
Yani önce c++ öğrenip sonra mı java öğreneyim?

NorvanTR

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Tek Java ve temel eğitimini öğrensen yeter zaten bunları bilirisen .Herkesin tercih ettiği program (eclipse) den kendin plugin kodlayabilirsin.

NaikiTheDovah

Ender Dragon Trainer
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Forumda guzel skriptler paylasiliyor arada bi onlari da takip etmeni oneririm :lol: