ArusCraft.Batihost.Com ( 1.8 X - 1.7 X ) / Sunucu #Aktif /

batuhan0067

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Bunu Sunucuda Oynayarak Anlatabilirsiniz.

♡SUNUCU BİLGİLERİ♡

ip Adresi: ArusCraft.batihost.com
Web Sitesi: Mevcut Değil
Sunucu Versiyonu: 1.8 - 1.7
Sunucu Slot: 100
Toplam Ram: 4 GB
Sunucu Türü: SurvivaL
-------------------------------------------------------------
YETKİLİLER
Kurucu Semih
--------------------------------------------------------------

OYUNDAN GÖRÜNTÜLER​

SPAWN

2017-10-10_19.15.37.png

ORMAN
2017-10-10_19.17.05.png

ARENA
2017-10-10_19.17.38.png

TAKAS
2017-10-10_19.17.50.png

FFHD

orda her kiminleysen, belki sevgilinleysen...
En iyi cevaplar
21
Konu tasarımı; kötü, göze hoş gelmiyor. Sunucu içi yapılar, bir sunucuya çok basit kalmış.

0,7/10

batuhan0067

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
güncelleme yapıyoruz

server açıldı geri gelin

server sıfırlandı ve geri açıldı herkesi bekliyoruz

batuhan0067

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
hadi gençler viplerde indirimde sizleri bekliyor server hazır

s

semihCebeci006796

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
sunucya kasa sistemi geldi dahafazalsı yakında

suncu super bence

bence supeerrrrrrrrrrrrrrrrrr + 20 çektşi bugun

halilsonlu

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
sunucuya ram almışlar fakat sunucu çöp kurucular saygısız ahlak dersi almamışlar amacım kötülemek degil fakat birsürü bug dolu ve pl eksik survival serverde ipeksi plugini koymamışlar diyeceklerim bunlar oynadıgım için pişmanım zaman kaybıydı belki bişiler olur düşüncesiyle başlamıştım sizde aynı hataya düşmeyin diye yazdım mesajı iyi oyunlar dilerim çok çok ama çok gelişmeniz dilegi ile acemice bi başlangıç

semihCebeci006796

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
halil kardeşim sw dah ayeni ne anlşıyoprsun hemen atar gider yapma

seni zorlao oynatmıyoruz oynayanalr oyunede 180tl vip aldi toplamda demni?

sana kalmış kımseyeı zorlla toplamıyoruz reklam yapr gee,geeiz

sizde kuruclarda yetki vb itemelr istemyin kuruclar laf anltamıyorlar size habire tp at itm var adma kesi beni istem ver demi osnra kuruclar kotu oluyor!

oymasana oynama git başaka suncuuya soznrak kurucular ahalksız bizmde bir sabirimzivar

VE KİMSE ZORLA GETİRMYİROUZZ İYİ OYUNALR!

survival sunucu budur sade ve öz evet her şey çok güzel fakaaaat çok eksik var biraz acemice olmuş sadece kendini biraz daha geliştirmen gerek test amaçlı server gibi olmuş gelişmen dilegi ile başarıların devamını dilerim dediklerimi yanlış anlama çok az eksik var düzeltecegine inanıyorum :şapka: sen yazmsını bk oku milletin yüzüne vurma çekmıyorsaa mc sil oky iyi oyunalr dielriz ArusCraft.abtihost.Com

halilsonlu

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
halil kardeşim sw dah ayeni ne anlşıyoprsun hemen atar gider yapma

seni zorlao oynatmıyoruz oynayanalr oyunede 180tl vip aldi toplamda demni?

sana kalmış kımseyeı zorlla toplamıyoruz reklam yapr gee,geeiz

sizde kuruclarda yetki vb itemelr istemyin kuruclar laf anltamıyorlar size habire tp at itm var adma kesi beni istem ver demi osnra kuruclar kotu oluyor!

oymasana oynama git başaka suncuuya soznrak kurucular ahalksız bizmde bir sabirimzivar

VE KİMSE ZORLA GETİRMYİROUZZ İYİ OYUNALR!

survival sunucu budur sade ve öz evet her şey çok güzel fakaaaat çok eksik var biraz acemice olmuş sadece kendini biraz daha geliştirmen gerek test amaçlı server gibi olmuş gelişmen dilegi ile başarıların devamını dilerim dediklerimi yanlış anlama çok az eksik var düzeltecegine inanıyorum :şapka: sen yazmsını bk oku milletin yüzüne vurma çekmıyorsaa mc sil oky iyi oyunalr dielriz ArusCraft.abtihost.Com
yanlız onu başkasına yazdım ben üstüne alınma hemen sizde çok az eksik yok birsürü eksik var oyuncular kendilerini op yaptıgını hatırlıyorum bugla o degil en komik olan şeyde survival serverde ipeksi plugini yüklü degil gelde bunu açıkla sw açılalı 5-6 gün oldu belki daha fazla ipeksi plugini yükleyemedin işini yapamıcaksan bırakmalısın boşa kürek çekmene gerek yok dostum zaten direk anladım iş yok yani tamm markete bişe demiyorum survival sonuçta bir şey beklemek gerekmez hadi build de tamm az çok iyi denebilir diyelim sana her seferinde ipeksi plugini yükle dedigimde hakaret etmen gerekmezdi degil mi. o degil didocraft a gelip reklam yapman zaten içler acısı gelip oyunda küfür etmen hepsini o ettigin küfürlerin hepsini yaptıgın reklamın fotografları elimde istersen kanıt olarak atabilirim hiç sorun degil
konuyu burda kapatıyorum zihniyetini degiştirmelisin biran önce ayrıca bu işler sana göre degil hadi eywlh

batuhan0067

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
gençler hadi gelin swye survivalın tadını çıkarın

gençler swde sakla ve sp sıkıntısı halledildi

Mazdi

Marangoz
En iyi cevaplar
0
sunucuya ram almışlar fakat sunucu çöp kurucular saygısız ahlak dersi almamışlar amacım kötülemek degil fakat birsürü bug dolu ve pl eksik survival serverde ipeksi plugini koymamışlar diyeceklerim bunlar oynadıgım için pişmanım zaman kaybıydı belki bişiler olur düşüncesiyle başlamıştım sizde aynı hataya düşmeyin diye yazdım mesajı iyi oyunlar dilerim çok çok ama çok gelişmeniz dilegi ile acemice bi başlangıç

yanlız onu başkasına yazdım ben üstüne alınma hemen sizde çok az eksik yok birsürü eksik var oyuncular kendilerini op yaptıgını hatırlıyorum bugla o degil en komik olan şeyde survival serverde ipeksi plugini yüklü degil gelde bunu açıkla sw açılalı 5-6 gün oldu belki daha fazla ipeksi plugini yükleyemedin işini yapamıcaksan bırakmalısın boşa kürek çekmene gerek yok dostum zaten direk anladım iş yok yani tamm markete bişe demiyorum survival sonuçta bir şey beklemek gerekmez hadi build de tamm az çok iyi denebilir diyelim sana her seferinde ipeksi plugini yükle dedigimde hakaret etmen gerekmezdi degil mi. o degil didocraft a gelip reklam yapman zaten içler acısı gelip oyunda küfür etmen hepsini o ettigin küfürlerin hepsini yaptıgın reklamın fotografları elimde istersen kanıt olarak atabilirim hiç sorun degil
konuyu burda kapatıyorum zihniyetini degiştirmelisin biran önce ayrıca bu işler sana göre degil hadi eywlh
Bu Arkadaşın Dedikleri Doğruysa Durumunuz İçler Acısı. Klavyeyi Daha İyi Kullanmanız Dileğiyle Bu Arada Sunucuyu Geliştirseniz Daha Güzel Olabilir. İyi Forumlar :):şapka: