Askeri Haritam

AlfaTayfa

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Resmi düzgün koy ve virüs total koy pmp

bikkik

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Her tankda fln farklılık katarak bunları şematik dosyası haline getirebilirsin :)

TrRolLing

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Güzel olmuş ama bayrağı daha iyi yapabilirsin ve bayrağı yukarı koy bence bir direkte asılı felan dursun.

Xeressa

Team Ronin
En iyi cevaplar
0
Eline sağlık, daha devasa ve gerçekçi yaparsan hoş olur. Bir de dağlık taşlık arazi, bayır falan da ekleyebilirsin. Ya da çadır... Virüstotal eklemeyi de unutma.

bydemir06

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Eline sağlık, daha devasa ve gerçekçi yaparsan hoş olur. Bir de dağlık taşlık arazi, bayır falan da ekleyebilirsin. Ya da çadır... Virüstotal eklemeyi de unutma.
Atadan güzel bir yorum geliyor ve bunu gören yeni nesil mimarlar zevke gelip en iyi mimariliklerini gösteriyor. :)

Legoas

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Merhaba,
Benim aklıma şöyle bir şey geldi. Bence bir üs yap. Ve oranın alt tarafında garaj gibi yer olsun. Çarpraz bloklarla oralarda F-16 türü uçaklar olsun. Tellerle kaplı bir alanda ise Tanklar... Ve birde adını unuttum havaalanlarında idi. Ya işte kule asşdlasd

DareDevil1

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Reyiz eleştirin için teşekkür ederim zaten virüstotal var :lol: https://www.virustotal.com/tr/file/...3726a54e1cda2d0331af8cf4/analysis/1477675288/

Merhaba,
Benim aklıma şöyle bir şey geldi. Bence bir üs yap. Ve oranın alt tarafında garaj gibi yer olsun. Çarpraz bloklarla oralarda F-16 türü uçaklar olsun. Tellerle kaplı bir alanda ise Tanklar... Ve birde adını unuttum havaalanlarında idi. Ya işte kule asşdlasd
Mantıklı fikir 2. versiyonda ekliyeceğim :D

AvNitro

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
bunu dümdüz değilde varsalıyına yapsaydın daha güzel olurdu.