AtesRPG 29.08.2015 Başvurular Açıldı /ONLİNE

Beğendinizmi ?

• Kullanılan toplam oy
    99

Hiracles

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Bunu konumuza daha bakmadan kötü veren kişi mi söylüyor?
insanların verdikleri oylara karışma gibi bir lüksün yok taylan,yerini karıştırma
Foruma ilkokulluları almanın hazin sonu... Hem biz kimseyi satmadık. Biz satıldık. Onur deyince sen daha o lafı ağzına almaya bile layık değilsin. Mapımız da Copy-Paste değildir. Ve biz senin gibi de ağlamayız.
siz satıldınız ?,istersen bütün olanları şahitlerle buraya yazayım insanlar karar versin...[DOUBLEPOST=1433949395,1433949240][/DOUBLEPOST]
Bunu konumuza daha bakmadan kötü veren kişi mi söylüyor?
ayrıca taylan konunuza bir mesaj bile atmadım,bu yaptığın doğru değil konuyu kirletme...

Son düzenleme:

Pascal1222

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
insanların verdikleri oylara karışma gibi bir lüksün yok taylan,yerini karıştırma

siz satıldınız ?,istersen bütün olanları şahitlerle buraya yazayım insanlar karar versin...[DOUBLEPOST=1433949395,1433949240][/DOUBLEPOST]
ayrıca taylan konunuza bir mesaj bile atmadım,bu yaptığın doğru değil konuyu kirletme...
konuyu hala açmadınız

TheTaylanPro

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ben konuya reklam falan yapmıyorum.[DOUBLEPOST=1434125108,1434124939][/DOUBLEPOST]
Biz kötü demedik sadece sizinki bizimkiyle yarışamayacak kadar alçak seviyede dedik .-. Eğer bu yanlış bir görüş dersen daha iyisini yapmanı bekleriz.....
Sana bir soru. OrtaOnline'nin en kötü mapı hangisindeydi? -İlkinde. Peki en güzel rol hangisinde yapıldı? -İlkinde. Demekki her şeyde map öne çıkmıyormuş. Sen 10 usta builderi al 1 yıl uğraş map yap. Sonra git oraya koy factioncuları. Ne olur?[DOUBLEPOST=1434125152][/DOUBLEPOST]

Getir de görelim şahitlerini. Ben sadece neden bana boşu boşuna laf atıldı onun peşindeyim. Sen onu söyleyiver.[DOUBLEPOST=1434125304][/DOUBLEPOST]
Ben konuya reklam falan yapmıyorum.[DOUBLEPOST=1434125108,1434124939][/DOUBLEPOST]
Sana bir soru. OrtaOnline'nin en kötü mapı hangisindeydi? -İlkinde. Peki en güzel rol hangisinde yapıldı? -İlkinde. Demekki her şeyde map öne çıkmıyormuş. Sen 10 usta builderi al 1 yıl uğraş map yap. Sonra git oraya koy factioncuları. Ne olur?[DOUBLEPOST=1434125152][/DOUBLEPOST]
Getir de görelim şahitlerini. Ben sadece neden bana boşu boşuna laf atıldı onun peşindeyim. Sen onu söyleyiver. Eskiden buradaki herkesten çok severdim seni. RPG serverlerinin de ilk oyuncularından biriydim. Neredeyse abim gibi gördüğüm bir insana boşu boşuna ben bunları yapmam.
Bunlar ne peki?[DOUBLEPOST=1434125481][/DOUBLEPOST]
Yada bunu , Ortaonlineyi kucumsedıgı ıcın hava atmaya calisan Hattaki sunucusunu gelistirmek isteyen kisimi soyluyor?
Ya da bunu, her şeyi kafasından sallayan kişi mi söylüyor?

Hiracles

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Getir de görelim şahitlerini. Ben sadece neden bana boşu boşuna laf atıldı onun peşindeyim. Sen onu söyleyiver.[DOUBLEPOST=1434125304][/DOUBLEPOST]
taylan bak,abin gibi sevdiğin birinin arkasından iki tane dallama laf söylediği zaman gelir sorarsın abi böyle böyle diyorlar doğrumu,sen abin gibi seviyorsan zaten o adamın dediğinede kanıt aramazsın senin için bitmiştir o olay...,sevgin belli oldu onu bil önce... seni burda rezil etmek istemiyorum,senin sunucuna bir şey diyen biri varsa git özelden yaz konumu kirletme !,insanların söyledikleri şeylerede karışma haddin değil... isterse kafasından sallar isterse yalan söyler ama içinde kalmaz o,senin buna hakkın yok... adamlığın ne olduğunu hepimiz biliyoruz,burda sence kimin sözüne inanacaklar sen burda gelip kavga çıkarıyosun böyle bir yere varamazsın önce düzgün davran insanlara,ben şahitleri buraya getirirsem gider barana ağlarsın...eski defterleri açmayalım bu konuda burda kapansın...[DOUBLEPOST=1434132913][/DOUBLEPOST]arkadaşlar, Konu onaylanma ve sponsorumuzun yaşadığı 1-2 aksilik nedeniyle sunucu pazar gününe ertelenmiştir....
Özür dileriz

Son düzenleme:

FireGhost

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
taylan bak,abin gibi sevdiğin birinin arkasından iki tane dallama laf söylediği zaman gelir sorarsın abi böyle böyle diyorlar doğrumu,sen abin gibi seviyorsan zaten o adamın dediğinede kanıt aramazsın senin için bitmiştir o olay...,sevgin belli oldu onu bil önce... seni burda rezil etmek istemiyorum,senin sunucuna bir şey diyen biri varsa git özelden yaz konumu kirletme !,insanların söyledikleri şeylerede karışma haddin değil... isterse kafasından sallar isterse yalan söyler ama içinde kalmaz o,senin buna hakkın yok... adamlığın ne olduğunu hepimiz biliyoruz,burda sence kimin sözüne inanacaklar sen burda gelip kavga çıkarıyosun böyle bir yere varamazsın önce düzgün davran insanlara,ben şahitleri buraya getirirsem gider barana ağlarsın...eski defterleri açmayalım bu konuda burda kapansın...[DOUBLEPOST=1434132913][/DOUBLEPOST]arkadaşlar, Konu onaylanma ve sponsorumuzun yaşadığı 1-2 aksilik nedeniyle sunucu pazar gününe ertelenmiştir....
Özür dileriz
Hmm Pazar Gunune Ertelenmesı bıraz Kotu oldu ama sorun yok 1 gunden bışı olmaz DiyE duşunuyorum Ve Ayrıca Sizin Gibi Farklı Açıdan Bakanlar Çok Kalmadı Aynı Animelerdekı Baş Karakterler Gibisiniz

Hiracles

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Hmm Pazar Gunune Ertelenmesı bıraz Kotu oldu ama sorun yok 1 gunden bışı olmaz DiyE duşunuyorum Ve Ayrıca Sizin Gibi Farklı Açıdan Bakanlar Çok Kalmadı Aynı Animelerdekı Baş Karakterler Gibisiniz
baş karakter gibi derken ? anime izlemiyorum :D

ardaanil222killer

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Foruma ilkokulluları almanın hazin sonu... Hem biz kimseyi satmadık. Biz satıldık. Onur deyince sen daha o lafı ağzına almaya bile layık değilsin. Mapımız da Copy-Paste değildir. Ve biz senin gibi de ağlamayız.
İlk okullu demişsin de merak ediyorum senin okuduğun okul ne ben galatasaray lisesi 11. sınıf öğrencisiyim. O yüzden fazla konuşmayacaksın. haddini bil konuyu kirletme

Fuzenova

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Hey Hey arkadaşlar,Kavgayı keselim.Nedir bu laf sokup durma çabası? Lütfen serverin konusuda kirleniyor Sizde kirleniyorsunuz.Mesajlarınızı kaldırıp daha tartışmaya girmemenizi tavsiye ederim.

SirJemyx

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar pek alakasız olabilir ama Başvuruyu nereye yapıcaz ve konu nerede acaba yardımcı olursanız sevinirim :)

Quardmard

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0

İlkinde , map falan önemli değildi ; Şimdide değil senin amacın bu konuyu kirletmek. Ha , Sen 1 oyuncuyu al O Kale yapsın , Sonra çoştur oynamaya.

Şahit benim ne var? Ayrıca , boş boş ilk lafı atan sensin ; Hatırlatırım , Bize rakip olamazsın diyen benmiydim?

Hayır , bunu doğruları söylemeye çalışan kişi söylüyor ; Ya da bunu , Sadece konuyu kirletip , oyunu batırmak isteyen kişi söylüyor artık bunu çok iyi anlıyoruz merak etme.