• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.
  • GÜNCEL OYUN ÇEKİLİŞİ: Bedava PUBG Kazan!

Gamer Türkiye olarak iyi tatiller dileriz. Tatil boyunca yapacağımız etkinliklerden haberdar olmak için bu bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz. Birbirinden hoş çekilişlere, yarışmalara, turnuvalara ve etkinliklere katılmak için takipte kalın!

BabaMC - Mini Hub - SkyBlock & Survival | Osmanlı Sistemli SkyBlock - Değiştirilmiş Komutlar

LonelySensia

Sudan Çıkmış
Konu tasarımı hoş buildler güzel sunucuyu gezdim osmanlı sistemi ilgimi çekti sunucuyu gezdim başlamayı düşünüyorum

Smceuro

Yeni Doğmuş
Sunucunuz girdim ve atasözleri cok güzel olmuş gerçekten hoşuma gitti okadar sunucu gezmeme rahmen böyle atasözleri gibi güzel şeyler görmedim gerçekten elinize emeğinize salık teşekkür ederim ve kaılıcı olarak başlamayı düşünüyorum sunucunuza inş devamını getirirsiniz.

BurakTT

Yeni Doğmuş
Sunucu Süper her zaman oynicam osmanlı rankları süper Baslamayı duşuncem

MrPolat

JUST NOTHING
Minecraft
EmirPT
Sunucu içinde /register komutunu kullanamıyoruz. Siteden kayıt olup girmeyi denediğimde halâ /kilit komutunu kullanmamı istiyor fakat AuthMe giriş yapmadan /login ve /register dışında hiçbir komuta izin vermiyor kısaca bir kaç çakışma olmuş düzeltirseniz sevinirim.

BabaBAKNEAPTIM

Ağaç Yumruklayıcı
PSN
IsaBMC
Xbox
IsaBMC
Steam
gamestarx6
Minecraft
Baked_Panda
Konu güzel gözüküyor fakat buildler yetersiz. Geliştirmelisiniz.
Hocam Yorumunuz İlgimi Çekti Yetersiz Olan Yerleri Söylerseniz Daha Kapsamlı Çalışa Biliriz

Sunucu içinde /register komutunu kullanamıyoruz. Siteden kayıt olup girmeyi denediğimde halâ /kilit komutunu kullanmamı istiyor fakat AuthMe giriş yapmadan /login ve /register dışında hiçbir komuta izin vermiyor kısaca bir kaç çakışma olmuş düzeltirseniz sevinirim.
Paketlerimizi Yapan Plugin Ve Eklenti Bölüm Yöneticisi Bu Konu İle İlgileniyor Siteden Kayıtlar Kapalı Sebebi İse ; Sitemiz Farklı Bir Scripten LeaderOS A Geçirdik O Yüzden WebSend Bağlı Olmadığı İçin Sunucuya Komut Gönderemiyor Sunucumuz Beta Sürecindedir en Geç Bu Pazar Günü Beta Sürümden Çıkartılacaktır

Cullen

Goddess of Nothing
Bölüm Moderatörü
Minecraft
Culleen
Mimarinizi geliştirmeniz gerektiğini düşünüyorum. Ayrıca görsellerde etraf çok boş görünüyor. Böyle büyük yapay ağaçlar, heykeller ve bunun gibi şeyler ile etraf süslenebilir. Emeğinize sağlık.

BabaBAKNEAPTIM

Ağaç Yumruklayıcı
PSN
IsaBMC
Xbox
IsaBMC
Steam
gamestarx6
Minecraft
Baked_Panda
Mimarinizi geliştirmeniz gerektiğini düşünüyorum. Ayrıca görsellerde etraf çok boş görünüyor. Böyle büyük yapay ağaçlar, heykeller ve bunun gibi şeyler ile etraf süslenebilir. Emeğinize sağlık.
Yapılar Hazırlanmaya Başlandı Yorumunuz Bizim İçin Önemlidir Teşekkür Ederim

Buildleriniz geliştirilmeli onun dışında,başarılar
Fikrimiz Ve Yorumunuz Göz Önüne Alındı Yarın ki Toplantıda Görüşülüp Konu Ortaya Atılacaktır

yalnız sunucu ismi efsane :D Başarılar..
Bir Farkındalık Ortaya Koymak İstedik Bizce Başarılı'da Olduk :)

azememo

Marangoz
Az önce sunucuda oynarken birisi JPanele girip herkesin yetkisini aldı verdi vs. Kısaca yetki verdiğiniz kişileri iyi seçin. Bir bakarsınız sunucu elden gider. Buildler çok sade olmuş bu arada. Geri kalanıda eh işte.

mCoNGRaTz

Ağaç Yumruklayıcı
Minecraft
Elka_
Konu tasarımı vb güzel shader ile çekilseydi daha hoş durabilirdi, mimari yeteneğinizi geliştirmelisiniz veya belirli bir ücret karşılığında haritalar yaptırılmalı.
Başarılar...

BabaBAKNEAPTIM

Ağaç Yumruklayıcı
PSN
IsaBMC
Xbox
IsaBMC
Steam
gamestarx6
Minecraft
Baked_Panda
kardeş lobideyim ve oyuna giremiyom bi ilgilenirmisin
/opskyblock ve /survival yaparak geçiş sağlaya bilirsiniz

Az önce sunucuda oynarken birisi JPanele girip herkesin yetkisini aldı verdi vs. Kısaca yetki verdiğiniz kişileri iyi seçin. Bir bakarsınız sunucu elden gider. Buildler çok sade olmuş bu arada. Geri kalanıda eh işte.
değerli Yorumunuz Gözden Geçirdik Buildler Geliştiriliyor

Konsept iyi ama buildlerin gelişmesi lazım başarılar !
Yorumunuz Göz Önüne Alındı Bu Akşam Yapılan toplantıda Ortaya Koyuldu Ve Sade Olann yerlere heykel Evler vs Şeylerin getirilmesi Karar kılındı

Konu tasarımı vb güzel shader ile çekilseydi daha hoş durabilirdi, mimari yeteneğinizi geliştirmelisiniz veya belirli bir ücret karşılığında haritalar yaptırılmalı.
Başarılar...
Shader Kullanmayı Düşündük Ama Elimizden Gelmedi Ama En Yakın sürede Shader İle Fotoğraflar Eklenecek Olup Konu Tasarımı Güncellenecektir