BabaMC - Mini Hub - SkyBlock & Survival | Osmanlı Sistemli SkyBlock - Değiştirilmiş Komutlar

BabaBAKNEAPTIM

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0

TeamSpeak3 : Ts3.Baba-MC.Com

Web : Www.Baba-MC.Com

LonelySensia

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Konu tasarımı hoş buildler güzel sunucuyu gezdim osmanlı sistemi ilgimi çekti sunucuyu gezdim başlamayı düşünüyorum

Smceuro

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Sunucunuz girdim ve atasözleri cok güzel olmuş gerçekten hoşuma gitti okadar sunucu gezmeme rahmen böyle atasözleri gibi güzel şeyler görmedim gerçekten elinize emeğinize salık teşekkür ederim ve kaılıcı olarak başlamayı düşünüyorum sunucunuza inş devamını getirirsiniz.

BurakTT

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Sunucu Süper her zaman oynicam osmanlı rankları süper Baslamayı duşuncem

MrPolat

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucu içinde /register komutunu kullanamıyoruz. Siteden kayıt olup girmeyi denediğimde halâ /kilit komutunu kullanmamı istiyor fakat AuthMe giriş yapmadan /login ve /register dışında hiçbir komuta izin vermiyor kısaca bir kaç çakışma olmuş düzeltirseniz sevinirim.

Singularity

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Konu güzel gözüküyor fakat buildler yetersiz. Geliştirmelisiniz.

BabaBAKNEAPTIM

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Konu güzel gözüküyor fakat buildler yetersiz. Geliştirmelisiniz.
Hocam Yorumunuz İlgimi Çekti Yetersiz Olan Yerleri Söylerseniz Daha Kapsamlı Çalışa Biliriz

Sunucu içinde /register komutunu kullanamıyoruz. Siteden kayıt olup girmeyi denediğimde halâ /kilit komutunu kullanmamı istiyor fakat AuthMe giriş yapmadan /login ve /register dışında hiçbir komuta izin vermiyor kısaca bir kaç çakışma olmuş düzeltirseniz sevinirim.
Paketlerimizi Yapan Plugin Ve Eklenti Bölüm Yöneticisi Bu Konu İle İlgileniyor Siteden Kayıtlar Kapalı Sebebi İse ; Sitemiz Farklı Bir Scripten LeaderOS A Geçirdik O Yüzden WebSend Bağlı Olmadığı İçin Sunucuya Komut Gönderemiyor Sunucumuz Beta Sürecindedir en Geç Bu Pazar Günü Beta Sürümden Çıkartılacaktır

CraxyTR

mc.silencenw.com
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Konu düzeni hoşuma gitti, resimler shader ile çekilse daha iyi olurdu. BAŞARILAR!

Cullen

alt veit eg Odin
Emekli
En iyi cevaplar
18
Mimarinizi geliştirmeniz gerektiğini düşünüyorum. Ayrıca görsellerde etraf çok boş görünüyor. Böyle büyük yapay ağaçlar, heykeller ve bunun gibi şeyler ile etraf süslenebilir. Emeğinize sağlık.

R

RealyRevenGe

Ziyaretçi
Buildleriniz geliştirilmeli onun dışında,başarılar

BabaBAKNEAPTIM

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Mimarinizi geliştirmeniz gerektiğini düşünüyorum. Ayrıca görsellerde etraf çok boş görünüyor. Böyle büyük yapay ağaçlar, heykeller ve bunun gibi şeyler ile etraf süslenebilir. Emeğinize sağlık.
Yapılar Hazırlanmaya Başlandı Yorumunuz Bizim İçin Önemlidir Teşekkür Ederim

Buildleriniz geliştirilmeli onun dışında,başarılar
Fikrimiz Ve Yorumunuz Göz Önüne Alındı Yarın ki Toplantıda Görüşülüp Konu Ortaya Atılacaktır

yalnız sunucu ismi efsane :D Başarılar..
Bir Farkındalık Ortaya Koymak İstedik Bizce Başarılı'da Olduk :)