[BAKIMDA] SONVİTA > Modern mmoRPG * Dükkan * Polisler ve Çeteler * Soygun Çeşitleri * Astronotlar * Silahlar 3D * Görevler * Level Sistemi <

DavidBeckham

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Server neden kapalı acaba? Açıldı yazıyor ama whitelistte olmadığım için giremiyorum.

BlazeNetwork

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
3
Ruh hali
Böyle bir sunucunun hala açık olması gurur verici bir şey ve bunu geç keşfetmem'de üzücü bir şey umarım istediğiniz yerlere gelirsiniz, Başarılar dilerim.

SCAR2SKY

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Serveri Gerçekten Çok Begendim Ellerinize Sağlık Fakat serverde son 3-4 gundur kıyametler koptu oyuncular paneli ele geçirdi ve şu anda server white-list e alında serverden vip almama ragmen sunucuyu ele geçiren oyuncular hologram uzerinden ve chat uzerinden hakaretler yagdırıp bosuna mute attılar sonrada perma ban attılar.

Axel102

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
6
Serveri Gerçekten Çok Begendim Ellerinize Sağlık Fakat serverde son 3-4 gundur kıyametler koptu oyuncular paneli ele geçirdi ve şu anda server white-list e alında serverden vip almama ragmen sunucuyu ele geçiren oyuncular hologram uzerinden ve chat uzerinden hakaretler yagdırıp bosuna mute attılar sonrada perma ban attılar.
Banlarımız kalktı, sunucumuzu sıfırlamak durumunda kaldık VIP oyuncularımızın vipleri kesinlikle süresiyle birlikte geri verilecektir herhangi bir problem yok. En kısa zamanda açılacak yenilikler ile birlikte beklemede kalın :demi::demi:

Literioner

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
"Rütbe Sistemleri" olan bir sunucudan Roleplay sunucusu olmasını bekleyemem, tam bir RP havası yok gibi.

grezdo

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Axel haksız yere ban yedim benim lütfen banımı kaldırabilirmisin

Son düzenleme:

hcyl

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
çok hoş bi sunucusu eskisi de güzeldi fakat geliştirmişler ve oynanabilir olmuş. Birsürü lapisli op factionlar falan oynanırken bu sunucuyu boş bırakırsanız ayıp edersinizzz :tehdit: