= Bana Soru Sorun -) Cevap Vereyim =

EquiliBrium

Elmas Madencisi
Emekli
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Forumda Unvan Nasil alirim
Diğer arkadaş cevaplamadığı için ben cevaplayayım. Eğer unvan istiyorsanız o unvanın gerekli şartlarına bakıp o şartları sağlamanız gerekir. Aşağıdaki linkten unvanların şartlarına bakabilirsiniz.

https://forum.gamer.com.tr/konu/unvanlar-apoletler-ve-madalyalar.360190/

Eğer buradan istediğiniz unvan için gerekli şartları sağlıyorsanız unvan talep bölümüne konu açabilirsiniz. Açtığınız zaman 1 günden sonra cevap alırsınız.

Shenkenator

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
minecraft dünyası sonsuz değilse neden sonu yok hiçbi yerde
İnanmıyorsan videolardan araştırabilirsin.

96'nın kare kökünün 3 katının 5 eksiğinin 9 fazlasının 2 eksiğinin 3 katının 2 ye bölümü + yaşının karesi
Bu soruyu matematik hocana sorabilirsin.

İnsanlar imtihan için Dünya'ya gönderildiyse evrenin geri kalanı niçin yaratıldı?
Evrenin geri kalanını Allah yarattı. Bunu biliyoruz. Önce benim şu soruyu bilmem gerekiyor; "Evren ne için yaratıldı?"

Kıble nerde hocam bulamadım?
Şu soruyu sorsan daha mantıklı olurdu. Kıble nin yönü ne taraftadır? Kıblenin yönü "Güneydoğu"

Forumda Unvan Nasil alirim
Bu soruyu forum yöneticisine sorabilirsin.

Adrastos

Statsanwalt
Emekli
.
En iyi cevaplar
11
Ruh hali
ben 2012'de ararken yoktu .s fakat o sınırı geçebiliyosun ve sonsuza kadar gitmeye devam ediyor buda olmadığı anlamına gelir
O sınır geçilmiyor maalesef. İşsiz bir insan oraya kadar gelip haritayı internet'te paylaşmış. Haritayı yükledim ve denemiştim.
Soru: Moğolistan'ın başkenti neresidir?

DonsuzT

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
100-10.5.88+37985.48=?