BanjoCat | Alımlar Başladı Çobuk Başvur !

JackWold

Ağır Eleştrici
En iyi cevaplar
0
Merhabalar ben ece ekibimiz BanjoCat'e her türden alımlarımız başlamıştır.Eskiden çoğu kişi bizi tanıyordu fakat ekip dağıldı.
Çoğu kişi ayrıldı ve bizde 3, 5 kişi kaldık ve bende geri kalan kişileri ekipten attım ve ekip diye bir şey kalmadı.Tabikide bende yaz tatili yaklaşıyor okullara giden az olucak ve bunun üzerine çoğu kişi sunucusunu açıcak diye düşünerekten tekrardan ekibimi toplamaya başladım.Amacım tektardan Profesyonel bir ekip kurup Ücretli olarak build,kodlama,logo,tasarım ve bir sürü daldan anlayan arkadaşları aramızda görmek istiyoruz.Yaş Sınırımız +16'dır.16 Yaşından Küçük Arkadaşlarımızı Ekibe Uyum Sağlıyamayacaklarından Almıyoruz.

BanjoCat Nedir Ve Ne Gibi Şeyler Yapar?
Derseniz...

Ekibimiz 2 Kişiden İbaret ( İnşallah Şuanlık Böyledir ) çok türden yardım edebilecek bir ekiptir.
ekibimiz yeni açılan sunuculara sadece yeni açılan sunuculara! %60 İndirim İle
Build,Plugin,Tasarım,WebSite Düzenleme Gibi Yardımlar Yapabilir.

Ekiptekiler Kimdir ?
@JackWold ( Mımar - Kurucu )​
@Lucifear ( Pluginer, Mimar, Web-Tasarımcı, Grafiker, Yazılımcı, Map-Tasarımcı )​
Başvurular Nasıl Etkinleşicek?
Derseniz...

Ekibimiz Özellikle Şu Sıralar Mimar Alımına Yönelmektedir.Bunun Dışında Programlama,Tasarım,WebSite Düzenleyicisi Gibi Alımlarıda 2.Plana Koyuyoruz.Kriterlere gelirsek 16 yaşından büyük olursa bizi çok mutlu etmiş olursunuz.Yeni başlıyan üyelerimize adminlerimiz ilgilenecek fakat deneyimli olan üyelerimize ise bizzat ben ilgileneceğim.Nedenini sorarsanız yeni başlıyanlara adminlerimizin irtibat kurması daha hoş olacaktır çünki daha iyi türkçesini kullanarak kafasında canlandırma yaptıra bilme özellikleri var.Biz kurucuların ise Lider diyelim, ekipteki profesyonellerin daha çok başarı sarfedebilmesi için çalıştırıyoruz.Bunun sayesinde ileride daha iyi kariyerler edinebilirsiniz.

Ekibimiz şuana kadar çok fazla projede yer aldı fakat bu 2 senedir bir projede yer aldığımızı görmedim.Fakat bundan 2 sene önce gerçekten favori Takım bizdik.Neredeyse 35'i geçmiş çok iyi projelerimiz vardı.Şuanda o türden fotoğraflarım yok fakat kendim yaptığım bir kaç sunucuyada hediye ettiğim spawnlar var onları forumun son kısmındaki linklere tıklayarak ulaşabilirsiniz.

eğer bize katılmak istiyorsanız @JackWold ' dan ÖzelMesaj Atarak Veya Team.Banjocat Adresinden Ulaşabilirsiniz!

Hepinize İyi Oyunlar ve İyi Forumlar Diliyorum!

Eğer Katılmak İstiyorsanız Yorumlarada Yazabilirsiniz;

Bende Katılmak İstiyorum!
Yaşım :
Resımler ( Mımarlar İçin Şarttır! ) :
Resımler ( WebTasarımcıları İçin Şarttır! ) :

NOT : Mımarlar İçin Söylüyorumki Sade Çalışanlar Kesinlikle Alınmayacaktır.Medieval Ve EskiÇağ Tarzı Yapanlara Daha Çok Puan Vereceğim.

NOT 2 : Oylamalar Puanlama İle Yapılacaktır.
10/5 5 Ve Altında Alanlar Elenmiş Demektir.
10/5,5 Ve Üstünde Alanlar Geçmiş Demektir.

ALIMLAR 12.06.2016 TARİHİNE KADAR DEVAM EDECEKTİR!

Son düzenleme:

IbrahimRespect

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Başvuru Alanım:Moderator
Yaşım :16
Resımler ( Mımarlar İçin Şarttır! ) :-
Resımler ( WebTasarımcıları İçin Şarttır! ) :-

OrhunGkc

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Başvuru Alanım : Admin.mod
Yaşım : 13
Resımler ( Mımarlar İçin Şarttır! ) : var ama admin yada mod olcam
Resımler ( WebTasarımcıları İçin Şarttır! ) :

JackWold

Ağır Eleştrici
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar anlamadınız galiba bu bir ekip başvurusu ilk bi okusaydınız başı anlardınız

başvuru alanına builder , website düzenleyicisi , programcılık , kodlama bilenler gibi şeyler yazmanız gerekti

en iyi builderlerdenim
http://resim.hosting/S5VxXTJ.v

yaşım 15.5 1ay sonra 16 skype var ama mikrafon bozuk
daha önce mcsg de builderlik yaptım

hmm kesin öyledir internettte onun mapı bile var beni kerizmi sandın sen çok fazla fotosu var onun.

oNuer07

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Bazı Arkadaşlar Yanlış Anladı Sunucuya Değil Takıma Alım Yapıyoruz..

oNuer07

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Jackwold,
bu ekipte aktif durursan geri alırmısın abi?
O hafta giremedim çünkü 3. sınavların hepsi o haftaydı.
Umarım alırsın abi

+1 :)

Alıyomusun abi? [Jackwold]??
Öncelikle Çok Yanlış Gidiyorsun!

>>Abi Değil Abla Olacak!
>>Mazeretin Kabul Edilirse Alınabilirsin.

oNuer07

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar anlamadınız galiba bu bir ekip başvurusu ilk bi okusaydınız başı anlardınız

başvuru alanına builder , website düzenleyicisi , programcılık , kodlama bilenler gibi şeyler yazmanız gerekti

hmm kesin öyledir internettte onun mapı bile var beni kerizmi sandın sen çok fazla fotosu var onun.
Kendinden Bile Haberin Yok;

>>MCSG'de builder olsan buralarda ekip,takım veya yetki aramakla ne işin var?
>>JackWold'unda söylediği gibi internet üzerinde onun mapı bile var!
>>Bunları burada belirterek bizi kandırabileceğini ve ekibe girebileceğini sanıyorsan yanılıyorsun,bunu yaparak sadece kendini kandırmış olursun!

logitech2013

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Başvuru Alanım :mimar
Yaşım :17
Resımler ( Mımarlar İçin Şarttır! ) :